90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №85

  • 19 870
  • 732
  •   1
Отговори
# 630
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Като стана дума за килограми преди бременността, аз вече съм с 4 килограма по-слаба от преди забременяването с Александра. Преди това имам две бременности, които приключиха със спонтанни аборти. Тези три бременности отключиха няколко болести, от които килограмите от 53 за 4 -5 години станаха 76. Досега преборих 11 и с нетърпение чакам края на режима, за да направя нови изследвания. Много се надявам, че с килограмите и хормоните ще влязат в норма.

Мона, с праз и гъби става много вкусно.

# 631
  • Мнения: 322
Момичета, досега не съм имала генерални прегрешения, но днес ще си призная в перспектива - шефката ми има рожден ден утре, още от миналата седмица беше обявила, че ще ни води на ресторант, а аз доволно потривах ръце, защото се падам въглехидратна и мога да си спазя режима  Peace НО ситуацията се промени, празнуването се отменя за събота - съответно плодов ден  ooooh! Не ме съдете строго, но няма да мина само с плодова салата  Joy Никой досега не подкрепи разменянето на дните, но ако много ми се карате, утре съм на плодов  Joy

# 632
  • Мнения: 229
утре и аз мисля да си правя лучник,но с праз лук,че пак не му дойде реда на този праз  Mr. Green
Моят лучник пък само с праз лук (и малко гъби) нещо не стана толкова вкусен.  Rolling Eyes  Мисля, че ако половината е обикновен лук на глави, би се получило по-вкусно.  Peace

Ужасия, дано наистина се нормализират нещата при теб здравословно.  Hug  От разбъркани хормони идват адски много проблеми, знам го от опит. Но пак от опит знам, че при достигане на нормално тегло, много други неща също се нормализират. Аз като бях слаба далеч не съм боледувала толкова.

Поля_от_слънчогледи, аз на твое място просто бих пропуснала въглехидратния ден. Така утре ще си на плодове, а в събота на рождения ден ще ядеш пържоли със салата. Wink
Колкото и да не се препоръчва разместване и пропускане на дни, всеки може да прецени за себе си кое ще му е най-"изгодно" и отслабващо едновременно. Аз примерно не правя въглехидратен всяка 4-ка, защото ми се отразяват зле. Редувам веднъж 4-ка както си е по книга и веднъж 3-ка без въглехидратен. Не мисля, че това се отразява зле на тялото ми и моята диета.

# 633
  • Мнения: 1
Vili миличка така е важното е де4ицата да са живи и здрави newsm64
и на мен преди6ната ми бременност приключи със спонтанен аборт
и аз преживях този ад моми4ета
тези наши изли6ни кг има как да се преборим с тях-и сме на то4ното място Wink
Ujasia Hug
Soraya Hug,благодаря и на теб
моми4ета-страхотни сте просто  newsm26

# 634
  • София
  • Мнения: 163
Taniaa благодаря за сайта. Сега работният ми ден стана неработен и забавен  Joy

# 635
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Поля от слънчогледи, аз имам едно по-различно предложение, при което не е нужно да разместваш дните. Wink
Значи, караш си по график - утре въглехидратен, в събота плодов. Само дето плодовия ще е с по-разнообразен обяд. Тоест затваряш си очите и си поръчваш каквото ти душа пожелае в ресторанта. Кеф ти пържола с пържени картофи, кеф ти крем карамел, изборът е твой. А за вечеря пак плодове. Само обядът ще ти е по-различен. Wink То и в книгата така си пише "И да се случи да не спазите някое хранене, не размествайте дните, карайте си наред". Това ще е твоето малко прегрешение. Wink  Ми така де, няма да обиждаш шефката я.  Mr. Green

# 636
  • Мнения: 57
Поля_от_слънчогледи абсолютно подкрепям Ujasia с две ръце  Peace
то пък няма да свърши света с едно прегрешение,аз на 8-ми съм на банкет пада ми се варива,ама нали се сещате,че няма да го карам на ориз  Mr. Green,а пък на 10 съм на рожден ден,а ми е плодов,но от сега си потърквам ръцете за тортичката,РД е на обяд така че вечерта съм си на плодове,и горе главата,аз  колко прегрешения имам,пък пак имам резултат  Wink

# 637
  • Мнения: 517
Здравейте, момичета. Аз се наработих за днес. Прибрах се да се приготвям, защото мама е на тържество в 16 часа Simple Smile Моята кукличка има празник. Дано всичко мине радостно.
Днес съм на плодове. Изядох две мини ябълки. Ама напоследък ми прави впечатление, че вече започнах да не мисля за ядене много, както преди:) )) Утре съм на воден ден:) Ще приготвям плавниците..  Mr. Green

# 638
  • Мнения: 229
аз на 8-ми съм на банкет пада ми се варива,ама нали се сещате,че няма да го карам на ориз  Mr. Green
На ориз не, ама може на картофки (дори пържени по повод празника) и салатки. Wink

# 639
  • Мнения: 322
Хихи, знаех си че ще ме подкрепите  Hug
Ужасия, разбира се че само на обяд ще съгреша  Crazy Няма да мога да заспя от угризения, ако омажа и вечерята  Joy Пък и със сигурност няма да е пържола, не ям месо повече от 10 години  Mr. Green Отдавна съм хвърлила око на едни патладжанени специалитети в ресторанта, където ще ходим  Blush

# 640
  • Мнения: 130
Здравейте момичета,
от днес съм с вас. На 01.02 исках да започна 90 дневната диета, но видях системата -60 - хареса ми и 1 месец бях на системата. За съжаление без резултат.
преди 2 години правих 90 дневната и съм много доволна. Надявам се и този път да успея.
Започвам с въглехидратен ден, тъй като на определена дата искам да съм на белтъчен ден. А не ми се иска да чакам до събота /знае ли човек, може и да се откажа, чакайки до тогава/ и за това започвам от третия ден - поне ще е подготовка към режима.
Виждам много дубри резултати - това определено ме стимулира.

# 641
  • Мнения: 8
Здравейте момичета! Костваше ми 1,5 часа да ви изчета. Hug
Такааааааа,
Гергана Стоянова, харесвам те много. Колко кг. искаш да свалиш? Няма ли да изглеждаш много слаба?  newsm78
Плодче, и аз ненавиждах въглехидратния ден, но след като открих пърленките и лучника ми стана  любим, а преди предпочитах белтъчния. Laughing
Хексина, интересен режим за махане на въглехидратния. Повече ли сваляш на при този вариант?
Вили, Хипопотамче, Ужасия трудни моменти сте преживели! Hug
Поля от слънчогледи и аз не бих разместила дните, на всички ни се случва да прегрешим, така че карай си спокойно РД.
Относно цигарите, всичко е въпрос до човек.  newsm78 Преди 7 месеца, аз и мъжа ми отказахме цигарите. Аз бях пушачка, уж от време на време, но мъжа ми си пушеше сериозно и то от 30 години. Реши да ги отказва/ заради финансите/ , и аз нямах друг избор, спрях ги и аз. Първите дни на мен ми беше много трудно, а той се справи по- лесно. Днес аз въобще не се сещам за цигара, докато той казва, че сънува че пуши и че сега му е по трудно, но упорито удържа. Така че с повече воля могат да се махнат. Не влияят толкова на килограмите. Пазете си здравето newsm10

# 642
  • Мнения: 700
Здравейте
И аз преди 1 седмица щях да почвам, но поради здравословни проблеми не успях. Три дни вече съм на режима, за сега стриктно. Днес ми е въглехидратният  ден и обядвах макарони със сос от гъбки и домати. Не разбрах само дали мога да вечерям същото или трябва задължително да е нещо сладко и черен шоколад. А дали може да е от макароните в малко количество и парче черен шоколад????? Между другото пия антидепресанти и ми е любопитно какво мислите, дали влияят по някакъв начин на диетата????

# 643
  • Мнения: 8
Кикоимери, здравей!
Можеш да си хапнеш макарони, по- малко от обяд + парче шоколад, аз така правя и имам резултати. За лекарствата, мисля че не е проблем. Аз също всеки ден вземам хапчета за анемия и нямам проблем вече 1 месец.  Peace
Желая ти успех.

# 644
  • Мнения: 130
момичета, кой ден бяха маслините  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт