90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №85

  • 19 857
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8
Принцеска, как позна бе душко? Да нямаш гадателски способности!  Joy Умница си ми ти!!!!! newsm78

Гергана Стоянова, харесвам те много. Колко кг. искаш да свалиш? Няма ли да изглеждаш много слаба?  newsm78

За теб Герганка Султанова/ Стоянова/- извинявай от ЕГН- то е!! Joy Наистина ми харесваш!!!!!!!!!!

# 721
  • Мнения: 122
момичета, неудържими сте  Mr. Green сутринта като тръгвах на работа бяхме на 39 стр а сега сме на 49  Joy как сте фиданки, аз днес съм на малко сурови ядки, 1 банан и малко салатка от печени чушки и патладжани. сега ще излизам малко на кафенце. за утре съм си изпържила яйца - с чушки и сирене  ами това е от мен, лека вечер и ще се видим в новата тема.
Петко браво, спомням си за теб от миналия път когато правих режима. все така смело напред момче Simple Smile

# 722
  • Мнения: 7 503
Много се извинявам за въпроса , но ако ми пригладнее в плодовия много , мога ли да си хапна някоя пържолка със пържени картофки?

СИСИ БЪЗИКАШ СЕ НАЛИ?

# 723
  • Мнения: 7 503
Искам да благодаря за лучника( не помня ГАЛЧЕ или ПЕТИ ) СТАНА СТРАХОТЕН КАТО СЕ ИМА ВПРЕДВИД ЧЕ ЗА ПРЪВ ПЪТ ЗАМЕСВАМ ТЕСТО -то не било кой знае какво УЖАСИЙКЕ -пробвай и ти

# 724
  • София
  • Мнения: 1 179
Албенче аз гръдната обиколка не си я давам  Mr. Green МойтО мъж каза че а свалих от там а се е развел с мен  hahaha  hahaha Ама и ти много добре се справяш,остават заветни две килца Браво   bouquet
Добре дошли на всички фиданки и много минуси.
Я да ви питам в тоя ред на мисли,вие що се отказвате от тоя воден ден бре деца  newsm78 Я стягайте коланите и никви пържоли(те са за мен)  Whistling А утре сигурно в нова темичка ще осъмнем май май

# 725
  • Мнения: 9
ехееее докато се прибера и вие почти сте приключили темиката  Simple Smile при мен днес въглехидратния мина по режим но в много по голямо колиество от преди  Laughing сигурно още ме държи глад от водния  Laughing Laughing Laughing

# 726
  • Мнения: 3 499
За днес- въглехидратен:

З. Портокал
О. 1/2 Спагети
СО. 2 големи моркова, 3-4 резана помело
В. Вафла с мюсли, 2 блокчета нат. шоколад

# 727
  • Мнения: 3 453
  Мацки, дребното вади зъбки и незнам кога ще мога да пусна тема и дали ще мога да чакам още няколко мнения...заповядайте:
НОВА ТЕМА Hug

# 728
  • Мнения: 517
Принцеска, как позна бе душко? Да нямаш гадателски способности!  Joy Умница си ми ти!!!!! newsm78

Гергана Стоянова, харесвам те много. Колко кг. искаш да свалиш? Няма ли да изглеждаш много слаба?  newsm78

За теб Герганка Султанова/ Стоянова/- извинявай от ЕГН- то е!! Joy Наистина ми харесваш!!!!!!!!!!

мерсиииииииииии:)

# 729
  • Мнения: 1
Петко-радвам се да те видя newsm10
стра6на воля-поздравления за промяната Party
казано-сторено,радвам се за теб
а аз с моя дюнер...........наново
за днес съм все още на малко ананас4е,1киви и половин ябълка
4удя се да хапна ли грейпфрут Thinking

# 730
# 731
  • Мнения: 4
При мен става само с глад  1swing newsm41 family pironi motor travel

# 732
  • Мнения: 168
Здравейте! аз съм на тази диета от 22 март и съм отслабнала до днес само 2 кг, но за мен това е нормално ,защото имам малко за сваляне не съм очаквала чудеса LaughingВисока съм 172 см и тежа в момента 62 искам да стана 59кг, защото това е теглото до което спадам всяко лято и незнайно защо качвам до 63-65 всяка зима! такааааааааааааааа....имам едно притеснение: когато ми е денят за въглехидрати, хапвам сладко, естествено, но получавам сърцебиене! въпроса ми е има ли някоя от вас със същото оплакване? ходих на кардиолог, правиха ми ехография-нищо ми няма, здрава съм, за сърцето имам предвид! сърцебиенето не е нещо страшно стига до 90 , но ме притеснява! Рових се из нета и наистина съществува връзка между сърцебиенето и храната, по-точно бързите въглехидрати....нещо свързано с производство на голямо количество инсулин и бла-бла! аз не вярвам на всичко в нета....но ако има някоя от вас да е забелязала това състояние да ми пише, моля ви....иначе диетата е супер!

Общи условия

Активация на акаунт