Баба Марта бързала и на Май-че рано,рано мартеница вързала!

  • 31 494
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
  tiptoe

# 16
  • Мнения: 110
Хоп троп, бум тряс
в новата темичка и аз

Кайрен как се промъква като снайперист Laughing

Маевка разбирам те отлично и Евелин от както започна да се изправя го прави нонстоп дори вече сутрин като ходя да й правя закуска я намирам изправена със чувала  Shocked нищо не я спира а от няколко дни започна да сяда от легнало положение или пък както е по корем се обръща много странно и сяда и това го прави по Ъмнайсет пъти на ден и си викам ще се измори и ще спи но не няма умора това дете  Crossing ArmsДа са живи и здрави!


Дойдохте ли на мойто дередже, а  hahaha Една приятелка наскоро ме пита, дали ми правим гимнастика. Аз и обясних, че той на на нас ни прави, като почне в 7 сутринта до 7 вечерта.

Дикси, от линковете много ме изкефи автобуса - абе супер играчки има, аз само се чудех, щото на всички такива пише за над 3 години, ама явно се презастраховата нещо

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Благодаря за новата ни темичка! Плами   bouquet
Искам да питам дали има пуснати някъде снимките от колажа , за да изтегля моята. Както примерно бяха зимните украси , пуснати в Snimka.bg. Уж гледах , ама не ги видях.

# 18
  • София
  • Мнения: 155
Плами, благодаря ти за новата темичка   bouquet

Честита баба Марта! Нека да са здрави всички дечковци и покрай тях и ние!


Маева, честити ви нови дрешки, нека са ви на късмет и да ви нападнат момите!

Мигле, разбрах аз защо ми е наложено вето - несъм дорасла още да се разписвам там. Ама поне ми стана ясно защо толкова много потребители пишат врели некипели само и само да си увеличат броя публикации.

malachika, аха тъмната, да не ни кацат мухите на лято  Joy а и онова фосфорно зелено го асоциирам с жилетките на девойките от отдел чистота. Много се кефя на амортисьорчетата, Момчил все го унася и заспива на вън. Хайде със здраве да си я ползвате вашата!

tiliata, аз скоро подарявах дървено влакче на 2 г. момченце. Много се хареса - хубавото е че става за сглобяване, дърпане и т.н.

Честити месечинки на Ицко  и Алекс.

# 19
  • Мнения: 61
Честита Баба Марта!

Честито на всички месечинкови на 29, 30 и 31! Честито на адашката на Мадленка и на Ицко на Смешко!
Честит рожден ден на Платина, която става на 9(опитах се да сметна високосните, но може да съм добавила някоя от мен) Simple Smile
За количката, моята е доста лека и не мога да се оплача и няма да я сменяме. един разход по-малко Simple Smile
Аз съм болна, мн ми е кофти, защото тези дни бяха мн свежи за разходки, а аз ги пропускам. Тече ми носа, гърлото ме боли и кашлям. За сега Алекс е само с хрема, която се надявам да е от зъбите. Днес ще ходим на лекар да видим какво ще ни каже.
Приятен ден на всички!А и Плами   bouquet

# 20
  • Мнения: 79
Честита баба Марта! Да сте бели и червени, румени и засмени!

Благодаря за поздравленията  Hug. Честита месечинка и на Ицко, много да е здрав и послушен!Ето и почерпката:
Много сте писали, връщам се да чета  Crazy

# 21
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Мама Мира, качени са на лична страница и не съм ги прехвърляла  в общия албум. Ако искаш ще ти я кача. Дай размер.

# 22
  • Мнения: 528
Здравейте мачки и бебоци който вече са големи момичета и момчета.
Баба Марта бързала,
Мартенички вързала:
Морави, зелени,
Бели и червени:

Първом на гората –
Да листят листата.
И да дойдат всичките:
Щъркелите, птичките,
Първият певец,
Косер хубавец.

После на градините –
Да цъфтят гиргините
И латинки алени,
И божури шарени.
Ябълки да зреят,
Круши да жълтеят.

А пък на дечицата
Върза на ръчицата
Мартенички чудни
Със ресни червени,
Да са ранобудни,
Да растат засмени.


АЗ на 6.3 ще дойда ама може и с каката да дойда ама не е сигурно.АКо ме види на вратата с Добри ще ревне и ще се наложи да я взема и нея.Виждам за чиполино ОМния си говорите.АЗ съм с триколка още от миналия август е верно че малко трудно се буташе в снега ама не дръж на тези работи.То и сега трудно я бутам в наше дупки по центъра-сега и като затвориха на всякъде в надежда при бабите тук до халите -централните където живея е ад.Дупки до дупки и почти на ръце я нося тази количка ама карай.Много е удобна да не говорим ече в мойто Рено Туинго се побира и мога и на каката колелото да кача.Много съм си доволна от нея.Е мъжа ми и свеки трудно я бутат щото била на три коле аама аз и много не им я давам.Минуса им е за през зимата че нямат зимно чумалче а само покримал оно изтраяхме тази студена зима.Да ви се похвалиме от днес Лакомника Добри е на кухня.Като за първи ден не му хареса пилешката супичка ама довечера ще видиме със спанака с ориз какво ще каже.
Бебз честита бременост и лека разбирасе.АЗ също щях за малко да се включа с трета  preggo ама за щастие ми дойде.Закъсняваше ми 10 дена .Това че сме си говорили за след време с мъжа ми за трето,ама това когато си вземеме евентуално къща може а сега ми е доста рано и втор они е тесничко но до две години мислиме да се нанесеме на по широко
Айла намерили си човек за леглото.Видя ли ми Лс-то.Ако мога с нещо да помогна кажи.
Зайо малко ти замиждам за морето но по късно и ни еще ходиме като се стопли
ОХ щя да кажа още неща но имам къща нагоре с краката и сам окато я гледам забравям за останалите неща.Добри заспа и отивам да оправям че като дойде и голямата хала став аураган в къщи

# 23
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ей,днес не ни е ден. smile3515
Ицко цяла нощ се буди и плака.От,както се е събудил сутринта е кисел и мрънка постоянно.
На обяд отказа да яде.Какво ли не му давах,но не и не. NaughtyСтиска устата,върти главата.
А сега за капак падна от спалнята. ooooh!Много плака милият. SadЕдвам го успокоих.
И на разходка не успяхме да излезем,заради гадното време. #Cussing out

# 24
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Честита Баба Марта! Много здраве, щастие и късмет на всички да ни донесе!

Плами,   bouquet!
Къде ги видяха синоптиците днес тези 13- 16 градуса, така и не разбрах  ooooh!. Два часа бяхме вън, да зарадваме баба и дядо и леля с мартенички и направо ми стана студено  Crazy

# 25
  • Мнения: 10
Честита Баба Марта!
Бъдете живи, здрави, бели и червени
във вас да блика щастие и любов!
Възраждащата сила на Пролетта отново
да озарява с обич сърцата Ви!

Тъй като февруари нямаше 30,ще почерпим днес за последната ни месечинка.Следващият път ще черпим за годинка.Да ми е здравичко момчето.Simple SmileПочерпете се виртуално и за моят баща,който днес има рожден ден.
Ние сме болнички,пак възпаление на ушичките.Незнам какво да го правя вече.Sad
Ако сменяте колажчетата може ли да помоля да ми драснете на лични,че май все пропускам.Искам да сменя снимката.Благодаря предварително.
Лек и спокоен ден и много целувки от нас.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Ех , Смехоранке , мила , да нацелуваш малкото сладко Ице от мен. Нали с моя са от един отбор   Sad Тези зъбки ще ни довършат значи. И моя хубостник цяла нощ не спа и за капак се събуди още в 6.00 - аз не мога да си отворя очите , това зверче крещи - блока на главата си вдигна. Като имате предвид , че е 18-ет етажен , това си е постижение голямо.

Ванче , и ние това се чудим за времето. Мислех следобед да ходим за грейка да търся на Велизар , ама в тоя студ никъде не мърдам.А сега и заваля  #Cussing out

Честито на днешните месечинковци!

# 27
  • София
  • Мнения: 7
Плами, благодарско за темичката   bouquet

Честит рожден ден на Платина, която става на 9(опитах се да сметна високосните, но може да съм добавила някоя от мен) Simple Smile

Аничка, благодаря ти, че си се сетила за мен въпреки, че тази година ми няма датата в календара  Hug Иначе най-точно може да се каже, че ставам на 8 годинки и половина, а чак след две години ще навърша 9 Grinning
 
Честита Баба Марта, нека всички бъдем здрави и с румени бузки!

# 28
  • София
  • Мнения: 2 430
Честита Баба Марта на всички!
Да напомня на софийските майки,че днес излиза класирането за ОДЗ-тата.Ние за сега сме на заветното 26-то място на чакащите Mr. Green
 

Плами благодаря за темата  bouquet

# 29

Общи условия

Активация на акаунт