Лили Иванова- горгона или примадона на българската естрада

  • 22 069
  • 385
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 325
Аз мисля, че тя е голям талант, голям глас, голям професионалист и ................... голяма излагация на моменти. За мен най ужасното и изпълнение е фотосесията в Плейбой, колкото и прикрита и обработена да беше. В някакво интервю я чух да говори за себе си в трето лице - върхЪ просто, а за забравения български думи нямам. Незнам какво плаща и какво не плаща, но доста често се самозабравя и става смешна, лошото е че на моменти покрай гафовете успехите бледнеят ( не само нейните ).

# 16
  • Мнения: 230
 Прима горгона....ама с велик глас!!!!Уважавам я като певица,но по си падам по Милена и сие

# 17
  • София
  • Мнения: 7 209
Е не знам.
За мен си е просто куку.
Човек трябва да знае кога да спре.

# 18
  • София
  • Мнения: 62 595
Не зная каква е била навремето, но сега е една кукувица в старческа възраст, която се чуди как да привлече вниманието. Защо просто не се оттегли с достойнство, вместо да се излага?

# 19
  • Мнения: 1
Винаги когато стане въпрос за нея и някой ми казва колко велика певица е тя-имам само един въпрос към него-изброй ми 5 заглавия на неини песни по възможност да са от близките 10 години-вярваите ми никой не се е справил досега Crazy Според мен преди наистина е била страхотна, но времето й е минало и то не заради възрастта й ,а заради песните й,които звучат еднотипно Thinking-и сега за нея работят името й ,направено някога и скандалите Mr. Green

# 20
  • Мнения: 349
Примадона-ДА Shocked.За пръв път я чух на живо /на плейбек/ по-миналата година.По-грозно и смешно нещо не бях ВИЖДАЛА-ЧУВАЛА Shocked Shocked Shocked.
За "статисти" си беше наела явно 2-3 млади момчета,които да я четкат и носят из сцената Rolling Eyes Като я видях на живо #Crazy,
загинаха детските ми ...................................  Понятие си нямах,че ще остана толкова разочарована.........,иначе не бих отишла Embarassed.Преди да я видя"на живо"имах съвсем друго мнение /въпреки всичко,което бях чувала от познати /.Явно преди години е била НЕЩО,но това ,което видях -беше едно голямо НИЩО Sick.

# 21
  • Мнения: 1 216
Лили Иванова е звезда, може би единствената истинка българска звезда, не е някоя светица, абсолютно безгрешна. Е, може би само в пеенето Grinning.

Това лято пак бях на неин концерт - личи си, че е остаряла по сценичното и поведение - не танцува толкова много, не излиза сред публиката, но пак изкара близо 3 часа на крак, пеейки на живо и се вижда, че хората я обичат, викахме я на бис още и още. Залата беше пълна, както помня от дете, а Морската градина /концертът беше в Летния театър, Варна/ преливаше от народ. Така я слушах по-предната година отдалеч и беше интересно, как гласът и все още млад и силен - залива на талази нощта. Харесвам я  Grinning

# 22
  • Мнения: 5 710
Понякога ми е трудно да повярвам, че някой гениален актьор например, се е оказал насилник в личния живот и е помлял жена и челяд от бой. Обаче историята е пълна с примери за кофти хора, които са били гениални и са променили света.
Случаят с Лили Иванова е такъв - има безкрайна и успешна артистична кариера, тя е свещена крава, нещо, което е било тук и е било стойностно и преди 30 години, и сега.  Това е уникално и предостойно за уважение.
Но сигурно е кофти човек.Може би вече е и леко изкукала.
Но какво значение има за това какъв артист е и какъв отпечатък е оставила в българската култура. Абсолютно никакво.

# 23
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Не зная каква е била навремето, но сега е една кукувица в старческа възраст, която се чуди как да привлече вниманието. Защо просто не се оттегли с достойнство, вместо да се излага?
Не, защо да се оттегля? Светът познава големи певци в напреднала възраст, които продължават да правят концерти, да пеят (ето, кубинската прима Омара Портуондо миналата година получи латинограми на почти 80 години!). При Лили обаче се получава някак... небалансирано, ако това е точният израз. Просто тя подължава да се стреми да се бори, доказва, да натрива носове и т. н. Докато наборите й (+/-10 години) го правят за сякаш повече за кеф. Ето, миналата година Тина напарви концертен тур из Европа. Пее повече стари песни (то май нови нямаше хич), но си прави шоуто, такова каквото знаем и очакваме от нея. И после се прибра да се наслаждава на живота. Просто на тези години човек вече е доказал, каквото има да доказва и вече му остава удоволствието от самата изява, от общуването с публиката, от пеенето само по себе си ако щете. А при Лили точно това удоволствие сякаш остава покрито под лепкавия слой амбиции.
Така че нека си пее, щом има фенове, които да потребяват продукта й. Но скандалите на тези години вече изглеждат малко, как да кажа, гротескно и изкуствено.

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 755
По нагоре , някой  направи сравнение Лили - Тина , не мисля че могат двете да се сравняват. Май целите са различни . Също съм на мнение , че трябва да ходи да си почива вече и да се радва на заслужената си пенсия .

# 25
  • София
  • Мнения: 3 099
Че е прима, прима е, но това не я освобождава от задължението да си плаща авторски права. Едва ли Тина Търнър се скатава и се чуди как да избяга от закона. Иначе и аз я харесвам, но със сигурност не се прекланям... Wink

Моля?!! Светотатство е да сравняваш това жалко парвеню с Тина Търнър!

Лили НИКОГА не е била дори близо до Великата Тина, а с агресивната си "сексуалност" на преклонна възраст предизвиква позиви за повръщане!

Каква прима?! Да не полудяхте?! Едно изкуфяло бабе не ебава да свали слънчевите очила, докато дава интервю, вие тук сте се отъртили в поклон! Освен това, в соц-а, по някакви причини, именно тя е подпомогната да бъде талант, а хиляди други творци - не. Това нали го знаете?! Или заслепени от благоговение мислите, че гол талант я е направил соц звезда?!

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Човек трябва да може да остарява и да се оттегля с достойнство. Лили явно не го умее това. Не й прилича нито на годините, нито на старите лаври да се държи по тоя детински начин. Превърнала се е в свадлива бабка, която вече не знае какво точно иска. И аз съм на мнение, че няма място за сравнение между Тина и нея. Тина е много по-земна и по-естествена.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Някой ще направи ли резюме на житейското мъченичество на Лили Иванова? Не съм в час по темата, а щом любезно е предоставила такъв щрих от стръвно вардения личен живот, явно губи славната почва под краката си и има нужда от един такъв отчаян ход...

# 28
  • Мнения: 9 865
Не знам кой е превърнал Лилито в свещена крава, имали сме и по-велики гласове и по-големи звезди от нея, тя просто знае как да оцелява. Харесвам няколко нейни песни и всичките са стари, от новата й продукция блика зашеметяваща глупост.

# 29
  • Мнения: 152
Има едно неписано правило, че най-добре е да се оттеглиш когато си на върха. Иначе, после ставаш за резил... а и започваш да се спускаш със страшна скорост надолу.
Нека не забравяме, че колкото и да се прави на извисена - Лили все пак е българка => съвсем логично е да се оака.

Общи условия

Активация на акаунт