Отговори
# 60
  • Мнения: 107
 Олимпияяя 26 градуса ?  #Crazy #Crazy #Crazy- тука си беше зима 4е и сняг валя...леле на къде вървим..

# 61
  • Лондон
  • Мнения: 449
http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=689075&id=1481684658&fbid=1251409573645

Няколко снимки и от нас, така изкарахме празника в частта му в къщи, заради педофилския скандал миналата година промениха закона и нямаме право да снимаме деца, дори ако нашето е между тях Flutter, та нямаме снимки от празника в детската градина, а и утре на партито сигурно няма да ни разрешат, тъй като е има още много други деца...Всичко обаче засега е прекрасно, Аннабел много си харесва куклата, също балоните с хелии, направо са гениално откритие, получихме много поздравителни картички, включително от бъдещата свекърва (обожателят от детската градина, майката е много положително настроената към отношенията на децата ни, да им имам изразяването на англичаните)...

angelfish, мерси за хубавите думи, както казах преди време, не сме се напълно отказали Rolling Eyes Иначе Лондон е много ...емоционално и пълно с изненади място, но за предпочитане да не си с дете Party

Аз също съм на темата "организиране на детско море", всички препоръки са за някой гръцки остров, но сега с тази криза се чудя дали няма да се окаже лош избор newsm78 Мисля го още, ако някой открие нещо много специално, да казва

# 62
  • Мнения: 174
                 Чстит рожден ден на всички мартенчета,които стават на 2 годинки!
    [color=darkviolet]Зори,честита годишнина/със закъснение/ Много да се обичате и уважавате с твоя мъж![/color]
Зори,снимките ви са страхотни,много цветни весели,направо разкошни,а тортата... уникална е!/колко струва ако не е тайна?/
Ох,че съм смотана,трябваше да започна със честита нова тема,много весела и свежа,Зори   bouquet
Шоколадово бонбонче,няма да празнувам много особено 8-ми март,най-вероятно ще се съберем на домашно,с майка ми сестра ми,братовчедка ми и др.

# 63
  • Мнения: 107
на Александър,Алина,Кристиян,Кристин- бъдете здрави и усмихнати ...!

# 64
  • Мнения: 97
Здравейте момичета.
Честит рожден ден на дечицата,които сме попуснали:)
Вчера правихме погачата на Габи.Събрхме се 15-тина жени и си изкарахме страхотно.В тия студени дни ми липсваха сициалните контакти Rolling EyesС нетърпение чакам да се стопли и да сем по цял ден навън с малката Wink

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добър ден и от мен!
Как се държа Габи на погачата?
И аз така чакам да се постопли,че тези студове само вкъщи ни карат да си стоим,пък малките пощуряват.
Мария е отново болна,този път ходи 3 дни на ясла и сега кашля,но този път е суха кашлицата и има сополи от време-на време.Хора,ПИСНА МИ..........Не мога да разбера толкова ли няма никакъв имунитет,та от всяко нещо и е болна.Даже и 4 дни не изкарва без да се е разболяла.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ,КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО БЕЗГРИЖНИ!
Лек ден на всички!

# 66
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Олимпияяя 26 градуса ?  #Crazy #Crazy #Crazy- тука си беше зима 4е и сняг валя...леле на къде вървим..
Днес и при нас паднаха температурите и заваля дъждец... Rolling Eyes
Искам си пак пролетно-лятното настроение пък!
Кайсията на двора има пъпки, някои вече отворени, с красиви цветчета...
Шоколадово бонбонче, на сестра ми детето е на 3г6мес, изключително здраво дете, не знаеше що е сироп. След няколко дни в градината лепна някакъв вирус, който му разката имунната система и пие вече трети месец лекарства против кашлица, защото не можеше да диша...Ще го пие още 3 месеца...
Бързо да оздравява малката кукличка  Hug

# 67
  • Мнения: 1 710
Честит рожден ден на Кристин, Алина, Александър и Кристиян! Нека бъдат здрави, умни, щастливи и игриви!


Честит празник и на гордите мами!


Момичета, дайте съвет как да се справя с моето диване. От няколко дни е решила, че трябва да прави истерии за всичко, което не й хареса или не стане така, както тя иска. Реве в продължение на 30-40 минути и освен, че ми пили яко нервите, предполагам, че и нейните се късат. До сега почти винаги успявам да запазя спокойствие и да се опитам да я разсея, докато се успокои, което не е лесно, защото ме дращи, щипе, удря, рита и т.н., но не винаги успявам и един-два пъти яко й се скарах. От една страна ме е страх това да не стане перманентно държание, от друга не виждам как да действам твърдо, без допълнително да усложня всичко.

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро,мами!
ЧЕСТИТ 8 МАРТ НА ВСЯКА МАМА!БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ,ОБИЧАНИ И ПОЧИТАНИ ЖЕНИ И ЛЮБЯЩИ СЪПРУГИ И МАЙКИ!
ЧЕСТИТА ВТОРА ГОДИНКА НА Иван-на мама polina13,Борис на мама Milena_tn
Ивет - на мама ivelinka-71!НЕКА БЪДАТ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЦАТА,МНОГО БЕЗГРИЖНИ И ЩАСТЛИВИ!

Весело посрещаните на днешните празници от всички ви!

# 69
  • Мнения: 308
Честит рожден ден на Кристин, Алина, Александър и Кристиян с малко закъснение. Честита втора годинка и на Иван, Борис и Ивет. Да растат здрави, щастливи и много усмихнати деца

Честит 8-ми март мили майчета. Бъдете винаги обичани, уважавани и глезени майки и съпруги.



   Марги, аз не мога да ти помогна с настроенията на Дея, но ще споделя, че Лили в момента е точно в такива настроения както ги описват по книгите за детския пубертет. Иска вода, подавам й чашата, а тя се тръшка на земята и почва да реве все едно съм я пребила. Иска някоя книжка, давам й я, а тя пак се тръшка и реве с цяло гърло. Почти през целия ден реве и аз не знам какво да правя. В период е "Не знам какво искам.".

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ДАМИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ОБИЧАНИ!   bouquet

Ние вчера ходихме до новия аутлет. Има интересни неща. Купихме на децата подарък от кръстниците им - маратонки Nike за по 42лв, които са били 110 лв. преди това. А вечерта ми се счупи колата.  newsm45 А без кола съм за никъде в това време. Яслата ми е в съседния квартал, работата в следващия... Прекалено близко за такси и прекалено далеч за пеша. В тоя сняг беше голям купон да ги заведа с количка сутринта.  smile3516
Поръчахме си тортите за рождения ден - една за вкъщи и една за яслата. Неделя пак са вдигнали цените.  ooooh! подарък сме купили, общо взето сме готови.  Grinning

# 71
  • Мнения: 595
Здравейте, момичета!
Честит рожден ден на всички пораснали мартенчета! (макар и с голямо закъснение за някои  Confused ) Да растат весели и здрави деца, за радост на мама и татко!
Марги, влизам специално да ти благодаря за споделеното инфо за разтривките със спирт. "Каката" в петък реши да се разболява и започна да кашля и да вдига температура...И аз веднага я налазих със 70% спирт от аптеката, смесен с малко бебешко олио. Е, наложи се към 3 през нощта да дам Нурофен, но само с него си остана. На следващият ден в събота повторих процедурата и си я оставих сама да си свали температурата. В неделя вече беше наред. Как съм забравила за този метод?! Майка ми само с разтривки ни лекуваше с брат ми, и антибиотик мога да кажа, че почти не съм пила (освен при редовните гнойни ангини  Mr. Green ) А иначе и Теодор е същият...реве, тръшка се...посяга... За мен това е т.нар. бебешки пубертет. Ама много тежко го кара беееее ... Сестра му само него искаше да бие, а той - всички ни Mr. Green
Шоколадово бонбонче , аз съм в тоя цикъл от септември ... Не гората, а отвъд нея ми иде да се метна. А иначе преди градината беше здраво дете, за което въобще не ми минаваше през ум, че може да боледува толкова много. "Хубаво", че още не съм на работа, че кой ли щеше да ме търпи така...Рекорда с посещение на детската градина на каката за тези 6 месеца е 2 седмици без прекъсване! Умът ми не го побира как ще мога да започна работа някой ден при това положение ....  newsm78
Ние имахме инцидент, който тотално  преобърна мнението ми за ваксините и ... в момента наистина не знам какво да си мисля. Вече всичко е наред и ще спестя подробности, за да не притеснявам майките, на които им предстои. Както и да е, казаха, че в Бургаска област до сега не е имало подобен случай, пък и не е 100% сигурно дали е било от ваксината...

Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 15:41 от I r r a

# 72
  • Мнения: 107
наИван,Борис ,
Ивет
пожелаваме ви  здравето .любовта и щастието да са винаги до вас   



Честит  8-ми март ,  ми съфорумки  ! да тсе все така оби4ани 4е и още пове4е...  bouquet

# 73
  • Мнения: 112
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ!!!
Бъди разпятие и чувство,
а ако може даже Сатана!
Знам, най-красивото изкуство
отдавна е наречено ЖЕНА!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, момичета! Heart Eyes


П.П. не съм ви чела, минавам да поздравя, пък после ще чета и ще пиша  Peace

# 74
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
                                                                                

                                Честито на всички, които празнуват! На всички жени, майки и рожденици!!!


Марги  Hug, и при трите ми диванета действаше отвличане на вниманието  Peace Като видиш, че започва пак с тръшкането, направи смешка или извади рязко отнякъде нещо необичайно (цветенце, малка топка, някаква фигурка, непозната за нея). Може и да почнеш да я имитираш как се глези - обикновено се шашкат и не знаят дали да продължат   Laughing  При всички положения нещо, което ще я накара мигом да забрави за какво е хленчела. Днес малката ми пикличка се хвърли на земята и започна да рита с крака от нищото...и пищи като яре...Ами взех една сламка, дадох й ножичката за апликиране и тя почна да я реже на парчета  Laughing Мина ни кризата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт