САМОКОВската тълпа очаква 1,2,3,4,5...нови деца!

  • 31 809
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не знам на кой е днешния ден ама при нас от сутринта вали сняг Shocked, да де вече само прехвърча леко Crazy
Асе и аз още си пия кафето, така че още е с време сервирано.
Поли и на мен много ми хареса тържеството. За първи път им е на дечицата, на Коледното само гледаха. А за стихчето и догодина ще има празник Mr. Green, аз тази година даже отказах, че той Николай повтаря само по една дума (от песните)....нямаше смисъл.
Ей Ели дали ще ги изписват днес newsm78

# 31
  • Мнения: 674
Привет, привет!

Мноооого мерси за поздравите, за заглавието и за темичката! Hug  bouquet Hug

Ние сме си вкъщи от вчера на обяд. Изписаха ни по-рано. Party
Засега всичко е ок за щастие. Габи се радва доста и също толкова доста се пречка (според нея "помага"), ама така ще е. Теди засега е кротък, а тати доста помага, та се оправяме. Simple Smile
Снимки, после като ги кача. Peace

Силве, много хубаво тържество. Никче е много сладък, такъв жълтичък. Heart Eyes

# 32
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Елииииииии  Hug bouquet Heart Eyes много се радвам, че вече си сред нас отново Party
Айде чакаме да видим юнака Laughing

# 33
  • Мнения: 68
Еххехеее,супер,Ели се завърна   newsm44  bouquet  bouquet  bouquet,честито ,мамче,да сте живи и здрави и много ,много щастливи,а Габи,като кака трябва да помага Naughty,мама сама не може Naughty,поздрави  smile3525

# 34
  • Мнения: 674
Качих в албума снимчици. Simple Smile

# 35
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Лелееееемаалееееееееееееееее Heart Eyes пу пу пу пу
Мн е/са хубави, а ти Ели изглеждаш много добре. Живи и здрави да са ти двамата и само радост да Ви носят Hug
П.П. Каката се е разкрасила още повече Wink
Ники каза и ние да си вземем такова бебе hahaha Joy

# 36
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На тази снимка, където Здравко го е гушнал все едно Габи като малка гледам Laughing

# 37
  • Мнения: 18
Ели, добре дошла!   bouquet МНого е оформен бебончо  Heart Eyes пу-пу...И аз мисля че много прилича на Габи  Grinning

# 38
  • Мнения: 4
ЕЛИИИИИ ЧЕСТИТА РОЖБА ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ.МНОГО СЕ РАДВАМ ЧЕ МАЛКИЯ СИ Е ИЗБРАЛ СТРАХОТНА ДАТА А ПЪК ВИЕ СТЕ МУ ИЗБРАЛИ СТРАХОТНО ИМЕ.ОТ ВЪЛНЕНИЕ НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПИША ЦЕЛУВАМ ВИ newsm51 newsm03 smile3525 smile3525 smile3525 1stroller Two Hearts

# 39
  • Мнения: 228
Ели,прекрасни сте:))))малчо много прилича на Габето,а тя е станала прекрасна госповица пу-пу.Прекрасна е снимката на която сте 4мата:)
Исе,питах..отговорът е "Не знам"...сори
За датата и аз като Поли си избрах 17март,тогава тръгнахме с Жоро преди 6 години

# 40
  • Мнения: 79
Ели,страхотни са малките ти слънца.Както и другите са писали,много си приличат.Сега Габи ще ти се вижда огрооооомна пред него. Heart Eyes
Силве,а ти не чакай ами прави постъпления да си вземете и вие едно бебе. Grinning
Ани,хайде да видим какви сме.

# 41
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

Зад прозореца днес кафето изглежда така Laughing
Ще видим дали ще се мятаме на маратонките като изляза да простирам hahaha

# 42
  • Мнения: 79

Ама какви сме хали. Twisted Evil

# 43
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

# 44
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Честит 8 март на самоковски мами!Много обич и щастие пожелавам на всички!Приятно прекарване на празника!
Ели,добре дошла и от мен!Сладури са твоите дечица,а бебето има удивителна прилика със сладката кака Габи.
Силве,много пораснал Ники,и програмата в градината си я бива,много е сладки малчовци с тези патешки костюми.
Аз съм тука и ви наблюдавам,но понякога нямам време за писане.

Общи условия

Активация на акаунт