САМОКОВската тълпа очаква 1,2,3,4,5...нови деца!

  • 31 808
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 68
Добро утро,честит ни празник,мили дами
Нека бъдем като тревата  -да се изправяме , когато ни газят!
Нека бъдем като кокичето  -да намираме топлина, дори в снега!
Нека бъдем като звездите  - близки и далечни, даряващи любов и светлина!
Честит 8-ми март!


и едно поздравче за всички -http://vbox7.com/play:ea433c99&al=1&vid=1377980   newsm51

# 46
  • Самоков
  • Мнения: 563


Ели, добре се завърнала при нас, сладкиш е малкия бебчо.

Силве, Никче е много сладко жълто патенце.

# 47
  • Мнения: 577



БЪДЕТЕ ОБИЧАНИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ


В събота в предаването с бате Енчо "Кой е по по най" самоковско момиченце спечели казва се София.

А вчера с Хрис бяхме на площада и едно момче беше легнало на една пейка със свалени гащи и вирнат.......... ,звъннах в полицията и точно след 2 мах 3 мин, дойдоха  и го отведоха по-точно влачеха, не можеше да ходи или пиян или дрогиран.
Реакцията на полицията беше бърза направо се изумих, все си мислех, че няма да ми обърнат внимание или ще дойдат след половин час.

# 48
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484


А вчера с Хрис бяхме на площада и едно момче беше легнало на една пейка със свалени гащи и вирнат.......... ,звъннах в полицията и точно след 2 мах 3 мин, дойдоха  и го отведоха по-точно влачеха, не можеше да ходи или пиян или дрогиран.
Реакцията на полицията беше бърза направо се изумих, все си мислех, че няма да ми обърнат внимание или ще дойдат след половин час.
[/quote]
Браво,Поли,и на теб,за проявената гражданска позиция.

# 49
  • Мнения: 68
хей,купонджийки,наспахте ли се вече,след снощи  dance ,хайде по едно кафе,следобедно


как си прекарахте снощи?

# 50
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Хе хееее то ракиено време стана пак докато се съберем hahaha
Ниея прекарахме мн кротко, след като миналата вечер Николай си разби главата.... ooooh!

П.П. Асе много ми хареса поздрава ти вчера, 3 пъти го слушах и 3 пъти ревах Crazy

# 51
  • Мнения: 79
Добро утрооооо!!!Хайде на кафето.Почерпката по-късно

 Wink Wink Wink

# 52
  • Мнения: 3
ДОБРО УТРО  ОТ МЕН!
Ах тази мама Поли колко е ранобудна.....станала е рано и почва с приготовленията...
Поли честит ви празник,да ви е жива и здрава малката госпожица

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИМИ!!!!!!!

# 53
  • Мнения: 24
  party002 Gift  party002 newsm59  party002 Gift  party002Честит рожден ден на сладката Мими!!! Да е все така усмихната и лъчезарна и да е гордост на мама и тати!!!
за мама Поли

Пожелавам ви весел празник и да покажете снимки после  Hug

# 54
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

За мама Поли, да й е жива и здрава рожденикчката, мн да я слуша, мн радост да й носи и мн да й помага Hug
(Ники вика "Блони, блони....." hahaha)

# 55
  • Мнения: 79
Мерси момичета.Не съм аз ранобудната,Мони е от 6.30ч  ooooh! Cry.
Ходихме до ДГ да занесем торта да черпим,тя Мими като се гипсира,беше толкова намръщена,че няма докъде,чак накрая се отпусна.
Хайде хапнете си торта.

# 56
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Поли ама вас ви пуснаха на тържеството (почерпката ) в ДГ  newsm78

# 57
  • Мнения: 79
Да Силве,аз през цялото време бях там.
Ето малко снимки.

# 58
  • Самоков
  • Мнения: 563
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИМИ! Да е жива и здрава и много послушна.

# 59
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аууу Нели от къде го намери тоя подарък.....и на мен ми се преигра Joy Embarassed hahaha
Поли мн е пораснала Мимка, личи си че е кака Wink И сега кога ще я изписват от яслата?

Общи условия

Активация на акаунт