САМОКОВската тълпа очаква 1,2,3,4,5...нови деца!

  • 31 805
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 577
Поли много е красиво и нежно.

Искре недей така до май зима, че започвам да събилрам пари и ще ви пиша от слънчев   Дубай.   Nature Sunny grinning039

# 17
  • Мнения: 228
най-сетне дойде и моят ред да честитя на мама Ели малкия прекрасен Теодор.Да са и живи и здрави и той и Габето и да я изпълват с гордост и щастиеТова е за малчоА това е за мама с много целувки от мен

# 18
  • Мнения: 24
Добро утро! Кафенцееееееее
И само някой ако се оплаче от кафето да му мисли Naughty Joy Peace
Хубав ден на всички и приятен уикенд!!!

# 19
  • Мнения: 18
Добро утро и от мен! Утрото си беше екстра, ама пак се влоши времето. Аз си бях избрала днешния ден.....без коментар...до довечера гарантирам че ще се смени още 5-6 пъти времето  tooth...

Поля, това за ангелчето ми го бяха пратили като бях бременна - тогава се разплаках, много е хубаво

Жанеее, много хубаво кафенцето бре, ти какво си сънувала, ааа  Laughing Wink

Момичета, някой да знае кога ще отварят басейна в спортната зала? Ани ти имаш ли инфо?

# 20
  • Мнения: 68
ЕЕЕ,Жане,на такова кафе отказва ли се?Благодаря  bouquet!Исе ,това с избора на дните е готино,аз освен също да си намисля ден,пък да видим колко съм лоша  Joy,избирам си 12 март,споделям официално,пък да видим сигурно ще има--  Nature Sunny  Nature Partly Sunny cold Wear Umbrella
Поли,много готино беше това което публикува,предполагам ,че на всяка една от нас,биха се изпълнили очите със сълзи,като при Исето,щом го прочете,много е мило!

# 21
  • Мнения: 79
И аз не отказвам на такова кафе. Blush
Моята дата е 17март пък да видим как ще е.И аз съм хала,няма да се цепя от женското съсловие я. Laughing
Исе,говориха една вечер по "Рила"за басейна,сауната и фитнеса,но не чух дата на откриване само си спомням за басейна -4лв за възрастни,2лв за деца,ще има седмични и месечни карти също и различни пакети.

# 22
# 23
  • Мнения: 18
aaa много сте хитриии, измислихте си дати, когато вече ще е пролетно времето  Laughing

# 24
  • Мнения: 68
Аааа,Исе,то през март нищо не се знае предварително Naughty

# 25
  • Мнения: 577
ААА мойта дата е 10-ти.
Докато спят децата какво правите? Аз мързелувам нито готвя, нито чистя. Обикалят ми се улици и магазини ама това време ми провали плановете.

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Поли мойто дете не спи, когато е хубаво времето (събота и неделя), не че не би заспало, но първо че мерим улиците защото излизаме към 12ч. и второ, че спи ли след обяд вечер не може да заспи до малките часове и след това обръщаме деня с нощта и пак не спи..... Crazy
Ако после не ме до мързи ще ви кача да видите снимки от тържеството в ДЯ по случай 8-ми март Wink

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Цък Laughing
Гледай те, че заключвам Mr. Green

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 22:56 от ViFresh

# 28
  • Мнения: 79
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Силве,страхотно тържество,и дечицата какви са сладури.
Нашето ще е на 18-ти,но Мими не иска да казва стихчето,дано на тържеството ч разкръсти.

Последна редакция: сб, 06 мар 2010, 10:23 от Паля

# 29
  • Мнения: 68


Малко късно,но все пак сме преди обяд,можем да си позволим по едно кафе,аз съм повече привърженик на другото от снимката,но както и да е.Аз днес съм самичка в къщи,останалата част отидоха на конни състезания, cold,аз в този студ от печката не мърдам обаче Naughty,но Йоана така се е запалила по конете,че не дава и дума да се каже ,да остане у дома.Ще се отдам на почивка и ровене в Интернет.

Общи условия

Активация на акаунт