Тук сме продавачките!

  • 17 178
  • 144
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 668
 hahaha
Много яка тема, и аз съм работила като продавачка, но сега не се сещам за нищо.  Thinking

# 46
  • Мнения: 1 650
Всъщност има и хубави моменти
онзи ден имах много хубав момент и клиентка, но се държах като дърво
На скоро се разделих с дългогодишни партньори и клиентите в момента се бъркат кои кои е  и защо е така
клиентката иска чанта, но е попаднала на партньорите, после се обади
и каза
"Аз искам човека които предишния път се погрижи за моите неща, искам от него да го купя"
В този момент обаче се карах с доставчик за стоката и не реагирах хич адекватно
Бях и приготвил малък подарък, но после го забравих ...
въобще изложих се
Казно чесно 2 дена ми държи много приятно чувство като се сетя за това
Ако пак се появи тази клиентка ще се реванширам

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Durango ти къде пак, не виждаш ли, че темата е само за продавачките, не и за продавачите  hahaha

# 48
  • Мнения: 1 650
a теб карали ли са те разширяваш количка щотото е тясна, но пък само тя е в такъв хубав кремаво розав цвят ?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 472
a теб карали ли са те разширяваш количка щотото е тясна, но пък само тя е в такъв хубав кремаво розав цвят ?

Аз ги разширявам още преди да са ме питали  newsm53

# 50
  • Мнения: 2 883
Здравейте
И аз съм от отбора на прод-консулт  Peace
Но сега се сетих за една случка от лятото, където аз бях от др страна  Mr. Green
Та значи понеже имам огрооооомен проблем с чупенето на ноктите на ръцете, отивам аз веднъж до един магазин за козметика, и си търся лак за нокти с калций.. при което колежката ми обяснява да, имаме го, той е 3-та стъпка от серия.. аз логично отговарям ясно, покажете ми серията, стъпките, а тя милата.. ами първа стъпка е.. ами.. измивате си ръцете  Whistling Mr. Green
Взех  си го въпросния лак, никакъв ефект, а уж си мия редовно ръцете, преди да го ползвам  hahaha

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Durango ти къде пак, не виждаш ли, че темата е само за продавачките, не и за продавачите  hahaha
hahahaПрисмял се хърбел на щърбел.Май станахте двама?

# 52
  • Мнения: 31
Работила съм в супурмаркет около 10 години и бисери много, но най-запомнящия е с един дядо.Идва дядото при колежката и й казва"Искам да ми отрежете 150г халва, но с ето този нож"-и си извади един дооста голям нож от джоба. Shockedнаправо куку.

# 53
  • Мнения: 93
 hahaha Може да е бил гнуслив човека. И за това да си е донесъл нож от вкъщи.  Thinking

Мен пък много ме дразнят продавачки, които хващат бучката сирене в ръка, вместо с найлончето. Даже и аз, дето не съм работила в хранителен магазин знам как да се хване с найлонче сиренето, така, че да няма контакт с ръката... Това обикновено се случва в кварталните магазинчета. Няколко пъти съм правила забележка на една и пак продължава с ръка да хваща...  Sick

# 54
  • Варна
  • Мнения: 777
Аз се чудя на продавачката как не и е гадно да пипа сиренето без найлон.

# 55
  • Мнения: 93
Не знам нейното усещане какво е, но аз се потрисам от мисълта, че допреди да хване сиренето е държала пари (които както знаем са най-мръсното нещо в света - пипа ги кой ли не - и се търкалят къде ли не...) .

# 56
  • Мнения: 4 401
Дама на средна възраст:''Имате ли дамски превръзки за еднократна употреба?"-търсеше от тези на бройка.
*********
Млад господин''Дайте нещо за гъбички''На въпроса къде са гъбичките ,започва да кърши ръце и:''Нали знаете...."  Shocked  а не се познавахме.
*********
-Имате ли еди какъв спирт?
-Не,но мога да ви предложа ето такъв.
-Този си го пийте вие. Shocked

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Цитат
''Имате ли дамски превръзки за еднократна употреба?"-

Правилно е попитала . Има и за многократна употреба   Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 122
напоследък в Билла правят промопакети от два продукта на обща намалена цена /хляб с кисело мляко за 68 стотинки например/
та миналата седмица нареждам си аз стоката,а един дядо голямо надничане на коша с немските бонбони /голям хит са в момента сред пенсионерите- бъбречета с алкохол  Mr. Green/, дупи се, наднича, озърта се и накрая:
- Миче, тез бонбони нали с бренди
отговарям- да, с бренди са
- ми добре де, къде е брендито  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
човека виждал бонбоните, ама търси и бутилка бренди около тях щото на плаката пишело бонбони с бренди за 2,49

# 59
  • София
  • Мнения: 2 430
 Joy Peace
Страшни сте.Като студентка съм работила в различни магазини,за сувенири,бельо и пр.Такива комични ситуации съм имала,но се сещам за сега само за тези.
В магазина за сувенири имахме плюшени играчи,влиза един клиент вътре спомням си ,че се хвана за една плюшена видра ,която ръмжеше.Започна да я пипа,да и стиска корема,да я дърпа за ушите и най накрая се обърна към мен с въпроса:
"Извинете тази видра освен да ръмжи друго прави ли?"
все ми беше на устата да кажа "пере и готви,ама карай Mr. Green"
Питали са ме и "Препарат за хлебарки имате ли",на n-тото питане аз се обърнах и казах ;"Защо вие нямате ли си хлебарки?"

Общи условия

Активация на акаунт