Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 16

  • 42 330
  • 735
  •   1
Отговори
# 645
  • У ДОМА
  • Мнения: 41
ами то Фикрет винаги си е била хубава жена!!!
всяко от момичетата си има своя чар и красота!!!
ей !Лейля като те погледне с онея ми ти влажни очички-като наивна сърничка е!

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 02:52 от АЛИ РЪЗА

# 646
  • У ДОМА
  • Мнения: 41
ИМА ГРЕШКА -ИМА И ПРОШКА!!!!!!!!!

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 03:44 от АЛИ РЪЗА

# 647
  • У ДОМА
  • Мнения: 41
МИЛАТА МИ  ТЯ!!!!!!!!ЛЕЙЛЯ

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 03:45 от АЛИ РЪЗА

# 648
  • Мнения: 17 969
А защо няма прошка за Неджля? Много ми е жал за нея. Все имам усещането, че Лейля е любимка. И аз мисля, че приграва с болестта си

# 649
  • Мнения: 972
А защо няма прошка за Неджля? Много ми е жал за нея. Все имам усещането, че Лейля е любимка. И аз мисля, че приграва с болестта си

Снощи дълго коментирахме с дъщеря ми точно този въпрос-за прошката!
Никой друг не може да зарадва един родител така,както го правят децата му...
Но и никой не може да го нарани така,както го правят децата...
И въпреки всичко ,родителите прощават всички грешки...
Каквото и да стане ,все се намира извинение за постъпките на децата и им прощаваме всяко деяние,каквото и да е то... Просто защото ги обичаме!
Мисля си,че и тук ще стане така! Peace

# 650
  • Burgas
  • Мнения: 214
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=481328.0
Момичета извинявам се че пиша в темата на любимия ми филм за това лекарство, но не мога да го преведа от турски език. Моля ако някоя мама може да ми помогне, искам да знам може ли турското лекарство Пиелосептил да се пие от кърмачки и по колко за възпаление на пикочните пътища.
Благодаря!
Може и на лични  bouquet

# 651
  • Мнения: 743
Здравейте!хубави бяха снощните серии.Но,тази "загриженост" на ферхунде,от къде е взел пари Шефкет да купи подаръци,нещо не ми се връзва.Тя многократно доказа,че за нея произходът на парите няма значение,важното е да ги има.А сега изведнъж се "разтревожи",от къде има пари Шефкет Thinking.

Лейля била започнала да говори трезво откакто свалила палтото...Ми не е така,тя още откакто "полудя" си говори трезво,супер далновидно,всяка дума й беше на място.

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 09:32 от rozi-maxi

# 652
  • Мнения: 972
Тя се тревожи не за Шефкет,а по-скоро за себе си... Мисли си,че той кръшка с Комшийката ,и затова си изкупва вината с подаръци... Joy Joy
Всеизвестен е фактът,че мъжете подаряват подаръци без повод,само когато са сгрешили нещо... Joy Joy Joy

# 653
  • Мнения: 743
Тя се тревожи не за Шефкет,а по-скоро за себе си... Мисли си,че той кръшка с Комшийката ,и затова си изкупва вината с подаръци... Joy Joy
Всеизвестен е фактът,че мъжете подаряват подаръци без повод,само когато са сгрешили нещо... Joy Joy Joy

Сис,да така е,права си!Въпреки че твоят не е от тях,виж как си си сетила Grinning.Но Шефкет не е от тези,които ще изневеряват, и ще купуват подаръци на жените си,така си мисля.Съвестта нямаше да му позволи.Въпреки ,че той вече злоупотреби,изневери на себе си,но там става въпрос за пари ,а не за чувства.Мисля си,че тя би трябвало добре да го познава,и да изключи възможността,той да кръшка и да заблуждава нея и родителите си,така си мисля newsm78.

Моят мъж влиза в стаята,докато гледам снощи и ми вика-а,днес сълзи няма ли  hahahaConfusedЕ,викам му аз,до преди малко подсмърчах.Ти какво искаш,2 часа да рева ли Laughing.Ама доста си поплаках,особено на вторато серия Rolling Eyes.

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 09:49 от rozi-maxi

# 654
  • Пловдив
  • Мнения: 616
siren62   Hug   bouquet

Разказвай пак като гледаш - толкова много ни зарадва!!!!

# 655
  • Мнения: 972
Рози, да Шефкет не е изневерил,но съзнанието и мислите на Ферхунде са толкова изкривени,че винаги търси под вола теле...
Пък и донакъде е права да се съмнява... На цялата им немотия и постоянно повтаряне,че трябва да пестят и икономисват,изведнъж мъжът и се прибира с куп подаръци... Всеки би се усъмнил,нали...

п.п. Между другото ,снощи и моят се прибра с подарък ,без повод... Mr. Green Донесе ми "Чучулигата" и още няколко книжки... Дали не е кръшнал някъде ,а... Mr. Green Това трябва да се провери... Joy Joy Joy

# 656
  • Мнения: 1
Здравейте милички, кво да ви кажа?   bouquet
Ни за 8 март ви поздравих, нито съм се вясвала от дни във форума.
Ама кой виновен? По точно кои са виновни? Въпрос с повишена трудност.
Ние, жените! Води ме мъжът ми - като един добър съпруг- макар и празнично рядко- на ски за празника, уж за 3 дни. Да, ама НЕ! Т.е. накарахме се на ски до насита, защото снегът ни блокира на Балкана и се наложи дори отпуска си да удължавам от дистанция. Едва се прибрахме.
И какво ми чуха ушите за тези дни не само от моя, но и от всички блокирани мъже там!!! smile3512

# 657
  • София
  • Мнения: 1 123
Момичета,може ли линк от снощната втора серия newsm78Неможах да го намеря Tired

# 658
  • Мнения: 19
Драги листопадки и листопади, желаете ли анкета в следващата тема и ако да, каква да бъде?

И какво ми чуха ушите за тези дни не само от моя, но и от всички блокирани мъже там!!! smile3512
Какво ти чуха ушите, Dartanian,  че си така възмутена?!  newsm03 Кажи и ние да знаем!  newsm53

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Цитат
И какво ми чуха ушите за тези дни не само от моя, но и от всички блокирани мъже там!!! smile3512

Изобщо не им обръщай внимание - както как Фикрет си затваря ушите за "свекървището"  Joy  Joy  Joy

Ти по-добре наваксай липсата от форума ато ни разкажеш това-онова с бб  Mr. Green   Mr. Green  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт