Пролет вече наближава, през ОКТОМВРИ мама ще се става!

  • 26 813
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Лейди - темата е разкошна!   bouquet
Ваче - благодарим ти и на теб за съдействието!  Wink

Хората с години търсят четирилистни детелини, а ние тук колко мноогоо си имаме!
Честито на чулите сърчица! Аз вече нямам търпение да се присъединя към вас...
Добре дошли на новите мамчета  Hug  Hug  Hug Увеличаваме се, а това може само да ни радва  Mr. Green

Не съм - аз бях май сред малкото, които се осмелиха да шофират, докато ти беше на кормуване! Явно не сме се засекли, иначе щях да те "засека", за да се запознаем..какво пък, нали колите имат застраховки  Laughing

Навън е ужаснооо, но вие не губете хубавото си настроение  Party

# 16
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета! Как сте?
Аз не съм писала отдавна  Embarassed Embarassed  Embarassed
Но малката на 8март има рожден ден. Първо търсихме детски клуб за в който да заведем малките гости през деня, после търсихме и свободен ресторант за вечерта и не ми остана никакво време. Но да не ви занимавам и вас.

Добре дошли на новите мами.
Lady_V -благодаря за темичката.

# 17
  • Мнения: 367
здравейте и от мен в новата тема

днес официално ме записаха на ЖК . бяхме фамилно: аз , тати и ванеса Simple Smile малката толкова се вълнуваше и задаваше повече въпроси и от мен . по изчисленията винаги вървим няколко дена напред и затова си мисля, че може би съм имала по-ранна овулация.

с ванеса беше обратно винаги с 2 седмици по-малка отколкото изчисляваха, но тогава цикълът ми беше тука има тука няма и е напълно нормално да съм имала много по-късна овулация и затова и вървеше по-малка по изчисленията на лекарите

кървенето вече няколко пъти съм писала имах 10 дена и не е станало нищо. имам си дъщеричка на 3 годинки

# 18
  • Варна
  • Мнения: 245
Радвам се, че ви хареса, специално избрах детелинките за късмет  Hug
Аз каталясах имах много работа, прибирам се при моите мъже, че да водим малкия на контролен преглед.
Хубав уикенд ви желая!

# 19
  • София
  • Мнения: 5 737
Честита ни нова темичка!
Лейди,Ваче   bouquet  bouquet  bouquet

Честито на чулите сърчицА! Heart Eyes

Аз поспах час ама не ми е добре хич и това от вчера следобяд сега ще хапна малко да живна,че сутринта с 300 зора хапнах и  Sick и хем ми лошо хем пак трупнах 2 кила  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 17 314
Моето пък сутрешно неразположение започна да се появява следобед  Laughing Туйто, сбъркана работа, сутрин нищо ми няма  Mr. Green

Девойки, браво на тези, които са се записали на ЖК, аз още не мога да реша къде да ходя, толкова нерешителна никога не съм била.

# 21
  • Мнения: 118
Момичета, коремът ми е като за 4 - 5 месец! Моля тези с втора и трета бременност да ме успокоят и д ами кажат, че и при тях е така. Simple Smile Отде се взе тоз корем,като ембрионът е 14 мм Simple Smile Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 5 737
хаахах hahaha Joy и аз си имам коремче ма то и преди си го имах де Mr. Green е сега по голямо малко bowuu

# 23
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти и от мен  Hug Hug

Много е хубава темичката. Момичета, оформителки, объркали сте ми термина, на 02.10 ми дават термин. Не, че има голяма разлика с един ден, но да си кажа  Hug

Иначе днес и аз не съм наред, спах цял ден до 14 часа, немога да се събудя, незнам какво е това чудо. В момента главата ме цепи от спане, но пак бих могла да спя  ooooh! Събудих се от ужасно гадене. Отскочих до магазина и като ми замириса на печените пилета от топлия щанд, щях да свърша ей тази работа  Sick на момента. Купих продукти за едно тараторче и това ще е довечера.

Радинела, корема може и от подуване да е. Аз също се чудех как така моя започна да си личи, но днес като станах след толкова спане и неядене цял ден, от него нямаше и следа. Хапнах малко грозде и веднага се изду. Луда работа  Crazy

Отивам да си взема мушмурока от градина, до после   bouquet

# 24
  • Мнения: 27
Браво за новата теме. Супер е.
Относно коремчето и при мен вече го има. Не знам подуване ли е, дебелеене ли.... Вече съм 2 кг. отгоре и не ми се мисли какво ще става до края. Аперит имам страхотен, никакво гадене и сигурно затова. Аз започвам да се замислям за някаква гимнастика или упражнения да си правя вкъщи. Някой да има случайно идея от къде мога да сваля някакво видео с упражнения за бременни, че търсих, но нищо не открих.

# 25
  • Мнения: X
И аз имам коремче.  Flutter Embarassed

# 26
  • Мнения: 270
Да се запиша и аз в новата тема.

Лейди, страхотна темичка си ни направила!   bouquet

Аз от няколко дни съм още по-зле, затова само ви чета и си лежа. Няма край това гадене.  ooooh!

# 27
  • Мнения: 3 500
Опа, и аз тук. Oha!
Страхотна е темата.   bouquet
За коремчето - с втора бременност съм и имам малко коремче /колкото да не мога да си закопчая панталона/.
За гаденето - сутрин такива спазми ме мъчат, но не мога да повърна нищо повече от жлъчен сок.
Усещам всякакви миризми и всичко ми мирише лошо  Sick, включително ароматизираната тоалетна хартия.  ooooh!
Непрекъснато съм жадна, а каквото и да пия ми е гадно.
Иначе апетита е налице  smile3506 Доста често съм гладна и ям невъобразими неща /за които преди и не ми е хрумвало/.
Радвам се, че днес е  smile3558, защото активно ще си почивам два дни. А ако знаете какъв куп за гладене имам. Кога ли ще  1ironing
Добре дошли на новите мами.
Вече сме 61 мамииииииии!!!! newsm44
Това е чудесно, защото живот и здраве ще има много есенни бебета!
Момичета, толкова вълнения ни чакат, пък туй, пък онуй. Има да говорим за пол, за покупки, за имена и т.н. Мамини вълнения!
Отплеснах се, но днес съм в приповдигнато настроение!  Hug

# 28
  • Мнения: 356
 Да ви кажа и на мен ми е все по-зле. Чувствам се така, сякаш имам температура и постоянно меря. Слава богу нямам, но ми е зле и нощно време се будя от болка в стомаха и си мисля, че е от аспирина... Мисля да го спра, не се издържа.  Излезнаха ми и резултатите от изследванията и всичко изглежда добре, само няколко показателя(които не разбирам) са ми леко завишени..
 И моят корем започна да расте.. Със 1 см за сега, но започна...

# 29
  • София
  • Мнения: 5 737
Охх.... мен вчера ем боля корем и днес вече от обяд доста на често през 15/20 мин ме стяга  Confused болката не е много силна но я има Rolling Eyesхем боли хем ме стяга много странно Rolling Eyes
Чудя се какво да правя  Confused
ПИх Папаверина и ме отпусна за 20 мин и това беше пак почна..

Общи условия

Активация на акаунт