Лечение на автоимунни и други заболявания с LDN (Low dose Naltrexone)

  • 224 534
  • 716
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3
Здравей PinkPanther,

Благодаря за съвета за Серапептазата. Аз в момента пия ето тази серапептаза от сайта на iherb - http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Serrapeptase-270-Veggie-Caps/12714?at=0
Зетят я е поръчал преди да започна да пиша тук. Даже ако си спомняш бях те питала малко по-нагоре в темата дали е добре да пия серапептаза.
Сега пия 3 пъти на ден по 3 капсули(една капсула е 40 000 единици) - добре ли е така?
Тази серапептаза различава ли се от финландската, имаш ли впечатления коя е по-добра или и двете са ОК?

С какви други ензими да комбинирам или само към серапептазата да се придържам?
Пия и рибено масло - по 3 капсули дневно(една капсула е 1 грам).
Дай ми съвет, моля те и за витамин Д, по колко е добре да пия без да си натоваря бъбреците, че те ми бяха слабо място преди години и трябва да се пазя?

Много, много благодаря, че се включваш в темата и ни даваш кураж и насоки!!!    bouquet

Здравейте!!За съжаление промяната на времето  за всички  с това заболяване е труден период.  И аз в момента съм с болки и  твърдо съм решила да започна с LDN.търся да закупя ,но проблема е че това ,което намирам  е със срок на годност до месец февруари 2011година.Молбата ми е ,ако някой намери с по-късен период   на годност и желае комбина да се обади.

Здравей mabo57,
И аз като теб намирам по аптеките Адепенд със срок на годност до февруари другата година. Затова и търся хора, с които да си поделим блистерите. Ако беше срокът на годност поне една година, за 1 година се изпива цялото количество, доколкото прочетох тук из темите.
Ако се съберем повече хора и си разделим блистерите, до февруари все ще ги изпием или поне няма да изхвърляме толкова голямо количество, колкото бихме изхвърлили ако всеки си купи отделна опаковка.  Thinking
Аз съм "за" комбината и мисля другата седмица вече да действаме? От София съм.

# 136
  • София
  • Мнения: 0
Докато търсите Налтрексон, настойчиво ви съветвам  за начало да си вземете от "Лечител" Bodyflex plus - финландска серрапептаза и да пиете 3 пъти дневно по 2 на гладно. (23 лв. за 10 дни)

Ензимите:

-разрушават циркулиращите имунни комплекси

-разрушаават каскадата на брадикинина (предаващ болката)

-увеличават протеазните инхибитори, които проникват в синовиалната течност и блокират металпротеазите, атакуващи ставата

-намаляват възпалението.

Който е с обострена форма на артрит, да не губи време!

После ще продължите с LDN!
Здравейте!
В събота си взех Bodyflex super от "Лечител" и ленено масло на капсули, купих и Дигензим/дигестив форте/ в който има панкреатин,липаза,пектин,лактобациликус асидофилус,малцов екстракт, бромелайн,папаин.пепсин - само че количествата са малки. Започнах да пия всичко това плюс три пъти по три капсули рибено масло. Мисля да отида и до NOW FOODS , но честно казано вече незнам какво правя.
Ако се събира група за Naltrexone - пишете.
Body flex го пия три пъти по едно преди хранене, защото май така пишеше на опаковката - ще взема да го увелича на три пъти по две-такива болки не съм имала никога до сега, пък доколкото разбрах не бива да се пие аспирин когато се приемат ензими - та както се казва: "добре го закъсах" Simple Smile

Последна редакция: пн, 25 окт 2010, 11:34 от pamira

# 137
  • Мнения: 800
Доста изместихме темата - вината е моя. По-добре да четете в темата за ензимите и там да пишете, че не ми се обяснява всичко наново.

uspeh - списъкът с ензимите е в съответната тема.

Ензимите са отлични за бъбреците.

Ако нямаш камъни в бъбреците, това:

http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Vitamin-D3-5-000-IU-360-Softgels/18335?at=0

по едно в делнични дни.

pamira - чети внимателно какво съм писал - 3 пъти по две на гладно! Значи един час преди ядене. Това е отнася за всички ензими.

Чети в темата за ензимите и увеличи дозата.

А това за аспирина го чувам от тебе...

afwitch Код за 5 $ отстъпка в iHerb XIX862


# 138
  • Мнения: 403
За хората които търсят Ревия от които съм и аз. Та звъннах  на телефона на аптеката  Асклепий във Велико Търново(понеже родом съм от там), която е работила с представителите на Ревия и съвсем случайно имаше от партидата със срок на годност до май 2011г.
Аз поръчах на баща ми да ми я вземе и очаквам скоро да дойде но ще я деля с още двама. Затова ви казвам Адепенда навсякъде където питах е старата партида до февруари 2011г докато не му изтече срока и не го бракуват няма да зареждат с нов. Затова потърсете. Та може да звъните на тези оптеки в списъка на близки до вас градове ако го има и се комбинирайте. С това мога да помогна.
http://www.fromvoulevs.com/apteki_revia.html

# 139
  • София
  • Мнения: 507
в листовката на финландската серапептаза пише да не се приема заедно с антикоагуланти


аспирина  е антикоагулант

# 140
  • София
  • Мнения: 0


pamira - чети внимателно какво съм писал - 3 пъти по две на гладно! Значи един час преди ядене. Това е отнася за всички ензими.

Чети в темата за ензимите и увеличи дозата.

А това за аспирина го чувам от тебе...

afwitch Код за 5 $ отстъпка в iHerb XIX862




това за аспирина го прочетох в листовката на Bodyflex super - да не се приема с антикоагуланти.
Sorry, отговарям тук и отивам в другата тема с ензимите, че имам неясноти относно времето на приема им.

# 141
  • Мнения: 0
Здравейте!
Отдавна  не съм писал, чуствам се добре взимам ЛДН от 31.03 и до сега проблеми нямам.

Участвам в една група на LDN общността във ФБ Исках да споделя с вас една информация изпратена ми от тях за да я публикувам в някой вестник но не успях за съжаление Sad
Също направиха едно клипче за междунардната седмица на ЛДН в Бирмингам. В което участвам и аз Wink на 3,25м от клипа сме с малкия  на една маса.

http://www.youtube.com/watch?v=_z5g0WRNin8

А това е съобщението до медиите:


NEWS RELEASE
FOR IMMEDIATE RELEASE

US Contact: Malcolm West 484-580-8564 or malcolmwest@comcast.net
UK Contact: Linda Elsegood 0844 41 45 295 or contact@LDNresearchtrust.org
...
SECOND ANNUAL AWARNESS WEEK TO BOOST WORLDWIDE RECOGNITION OF
NEW USE OF GENERIC DRUG FOR MULTIPLE SCLEROSIS

People with Multiple Sclerosis (MS) worldwide are preparing for the Second Annual International Awareness Week for Low Dose Naltrexone (LDN). LDN Awareness Week, which aims to educate the medical community and MS sufferers, will take place from October 18th to 24th 2010 and coincide with a conference in the UK.

Naltrexone has been approved by the Food and Drug Administration (FDA) since 1985 for treating alcoholism and drug addiction, but in a much smaller dose it has been found a safe and incredibly effective MS treatment as well as for other autoimmune conditions, including Rheumatoid Arthritis, Fibromyalgia, Lupus and Crohn’s Disease. LDN has even been found effective in battling some cancers. Sadly, not all neurologists and doctors are prepared to prescribe LDN because it is a new, off-label use of a low cost generic drug.

Over 100,000 people currently take LDN worldwide, the majority in the United States where the drug is easily made by compounding pharmacies with a doctor’s prescription. LDN has been reported by patients and their doctors to halt MS and is most effective when taken upon early disease diagnosis - before any lasting disability has occurred. Current MS immune-suppressant therapies require painful daily or weekly injections, can carry toxic side-effects, cost over $3,000 a month, and have been found to be only 30-35% effective at slowing disease progression at two years of clinical study.

LDN costs about $30 for a month’s supply, is an oral capsule taken before bedtime at night, is non-toxic, and reported by two large user surveys and countless testimonials to be 70-80% effective at preventing MS disease progression. LDN could save billions of dollars in drug costs.

In the UK, where expensive MS drugs are not paid for by private health insurance, LDN is quickly being recognized by the medical community and MS charities as a first-line MS therapy

In the United States, the National Multiple Sclerosis Society (NMSS) has so far funded a research study at Penn State Medical on LDN’s use in mice with MS and which confirmed the results tens of thousands of humans have already reported after taking LDN – their MS stopped getting worse.

An anticipated new LDN research study, supported by www.CureTogether.com and Transparency Life Sciences ( www.TransparencyLS.com ) will utilize a new method of open-source drug development to further prove LDN efficacy and awareness throughout the medical community.

For more information on LDN as a therapy for MS and other autoimmune conditions, please visit www.LDNaware.org the worldwide gateway to LDN information, resources and events.


Много се радвам че хората се опитват да го узаконят това лечение, защото наистина помага.

# 142
  • Мнения: 1
vtvt, Моля те пиши какви точно ензими вземаш за артрита и са ти помогнали, защото са много и аз вече се обърках. Ти каква комбинация избра?Моля , пиши ми на лични.

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 13:15 от valagr

# 143
  • Мнения: 13
Здравейте!
След дълго обмисляне и четене и аз съм на Ревиа.Толкова ме беше страх как ще го понеса   ,ще се отрази ли на съня ми ,ще имам ли главоболие.....Нищо подобно, за сега не се чувствам по -различно .Благодаря на всички ,които  писаха в темата и  ми помогнаха да преодолея колебанието.
Обещавам ще пиша какво се случва  и имам ли положителни резултати.

# 144
  • Мнения: 10
Искам да попитам, ако някой се е сблъсквал с такава информация, как трябва да пие LDN човек, който работи нощна смяна, по-точно кара такси.
MS- поздрави, радвам се много
на останалите - успех

# 145
  • Мнения: 800
Когато човек спи през деня, пие LDN преди лягане (когато и да си ляга).

Аз бих препоръчал да пие и по 3 мг мелатонин за лесно заспиване.

# 146
  • Мнения: 10
Благодаря за отговора! Човека е с дископатия и имаше голямо подобрение преди време. Сега иска пак да пие LDN, но с това работно време  ooooh!

# 147
  • Мнения: 0
Искам да попитам, ако някой се е сблъсквал с такава информация, как трябва да пие LDN човек, който работи нощна смяна, по-точно кара такси.
MS- поздрави, радвам се много
на останалите - успех

Благодаря ти  Hug
И аз пожелавам успех на всички  Peace

# 148
  • София
  • Мнения: 320
Бих искала да се включа и аз с един блистер Адепенд. Ще съм много благодарна ако се свържете с мен на лични.

Става въпрос за ПА. чакаме одобрение за Хумира, в мометна не пием нищо. Вече сме убедени ,че сега е момента да започнем лечение с LDN.

PinkPanther има ли доктор ,който работи с LDN  освен този във Варна?

Успех на всички и се отчитайте по често. Hug

# 149
  • В сънния Люлин, прибулен...
  • Мнения: 383
Докторът във варна се казва Carlos Pinto - и с това име има акаунт във Фейсбук. Доколкото знам, допреди 3 месеца той единствено работеше с LDN, като успоредно с това провеждаше и друга терапия с автоваксини.
Имаше идея да идва един път в месеца в София, но за момента не можеше да се реализира... когато говорихме. Разбира български, е, като чужденец.
Съветвам ви, свържете се с него и го питайте лично!

Общи условия

Активация на акаунт