Лечение на автоимунни и други заболявания с LDN (Low dose Naltrexone)

  • 222 956
  • 716
  •   1
Отговори
# 630
  • Варна
  • Мнения: 70
Може да пускате сигнали за липсващи лекарства на moeto-lekarstvo.com .Не знам дали ще успеем така,но аз го направих относно adepend и се свързаха с мен веднага.

# 631
  • Мнения: 14
Може да пускате сигнали за липсващи лекарства на moeto-lekarstvo.com .Не знам дали ще успеем така,но аз го направих относно adepend и се свързаха с мен веднага.
Как успяхте? Не ми приема името на лекарството?

# 632
  • Варна
  • Мнения: 70
Може да пускате сигнали за липсващи лекарства на moeto-lekarstvo.com .Не знам дали ще успеем така,но аз го направих относно adepend и се свързаха с мен веднага.
Как успяхте? Не ми приема името на лекарството?
На латиница го написах.

# 633
  • Мнения: 31
Здравейте, случайно вчера попаднах на първата тема и толкова се обнадеждих, докато не стигнах до края на тази. Имате ли наблюдения дали все още има някои аптеки, в които да се намира лекарството, за да знам дали да започвам да ги обикалям. Просто ми трябва много спешно.

Последна редакция: вт, 09 юни 2020, 19:26 от bubanka

# 634
  • Мнения: 798
В България няма да го намерите. Нито в Турция. Последно го поръчах от тук:
https://www.unitedpharmacies-uk.md/
Но пристига бавно.

# 635
  • Мнения: 723
Здравейте, случайно вчера попаднах на първата тема и толкова се обнадеждих, докато не стигнах до края на тази. Имате ли наблюдения дали все още има някои аптеки, в които да се намира лекарството, за да знам дали да започвам да ги обикалям. Просто ми трябва много спешно.

Можете са си го купите от Сърбия с рецепта на латински.

# 636
  • Мнения: 31
Благодаря за отговорите! А вие получихте ли го вече след поръчката или все още чакате?

# 637
  • Мнения: 798
Ако питате мен, да, получих го. 2 месеца пътува.

# 638
  • Мнения: 31
Ако питате мен, да, получих го. 2 месеца пътува.
Да, вас питах, но пропуснах цитата. Директно в пощата ли идва, проследяването на пратката активно ли е? Благодаря за информацията още веднъж, ще поръчам, да се надяваме че все още ще има кой да го ползва като пристигне.

# 639
  • Мнения: 798
Не можете да го поръчате до български адрес. Аз ползвах превозвач от Англия. Плащането е само чрез банков превод.

# 640
  • Мнения: 5

Можете са си го купите от Сърбия с рецепта на латински.

Здравейте! А къде от Сърбия може да се закупи и със същото търговско наименование ли е- Adepend?
Благодаря предварително 😊 И на мен ми стана спешно...

Последна редакция: чт, 11 юни 2020, 20:58 от bubanka

# 641
  • Мнения: 723
От Пирот, да със същото име Адепенд и същата опаковка е.

Последна редакция: чт, 11 юни 2020, 21:54 от bubanka

# 642
  • Мнения: 5
От Пирот, да със същото име Адепенд и същата опаковка е.

Много благодаря за отговора. 😊
А може ли да ми дадете някакви координати на аптеката в Пирот или поне име откъдето сте го купили и ориентировъчна цена? Предполагам, че няма да е по-скъпо отколкото беше в България..
Благодаря отново!🌞

# 643
  • Мнения: 723
От Пирот, да със същото име Адепенд и същата опаковка е.

Много благодаря за отговора. 😊
А може ли да ми дадете някакви координати на аптеката в Пирот или поне име откъдето сте го купили и ориентировъчна цена? Предполагам, че няма да е по-скъпо отколкото беше в България..
Благодаря отново!🌞

Уви, цена не помня, но не беше по- скъпо отколкото в България. Аптеката е в самия център на Пирот, на търговската улица. Те са доста аптеки, не навсякъде го имаше, та трябва да влизате подред и да питате.

# 644
  • Мнения: 5
Цитат на: sheli2005 link=topic=479316.msg40887157#msg40887157 date=1
[/quote
Уви, цена не помня, но не беше по- скъпо отколкото в България. Аптеката е в самия център на Пирот, на търговската улица. Те са доста аптеки, не навсякъде го имаше, та трябва да влизате подред и да питате.

Благодаря отново.🙂 Мисля да ходя другата седмица в такъв случай до Пирот, а някой знае ли как стои въпроса с пропускателния режим на границата с това удължено извънредно положение? При влизане обратно в България дали ще има карантина?🤔

Общи условия

Активация на акаунт