90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №86

  • 27 912
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Добре дошли на новите момичета и успех!   bouquet   Hug  Доста нови попълнения имаме последните дни, явно всички масово са се замислили за наближаващото лято.  Mr. Green

Аз днес си изкарах идеално на лучника, обаче в бързината на едно гости вечерта мушнах и линийката черен шоколад. Прегрешение ми е половин топъл земел следобед по време на пазаруване в Била.  Embarassed  ooooh! Утре ми е плодов, УРА! Като ям по-малко и нетежка храна, определено се чувствам по-добре. Ама пуста лакомия в ужасния въглехидратен ден!  Crazy

Хексина, интересен режим за махане на въглехидратния. Повече ли сваляш на при този вариант?
gelika, не мога да определя, не съм била достатъчно дълго на диетата по другия начин, за да имам база за сравнение. Обаче си познавам тялото и виждам как въглехидратните дни все са ми едни тежки. Най-добре се чувствам по време на и след плодов и белтъчен ден.  Peace А бобовите са за разкош и да има разнообразие в храненето. А и не сме на Дюкан все пак. Wink

maria_m, не се обиждай и се чувствай добре дошла тук.  Hug Темата ни наистина е много добронамерена и при нас цари предимно веселие и спокойствие.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 0
И аз се записвам Grinning Диетата е страхотна вече 4 ден съм на нея..
Отчет за днес 1 банан и 2 ябълки !  Hug

# 17
  • Мнения: 1 234
Благодаря, Кашарел за новата темичка!  bouquet
Да я напълним с много минусчета  Hug

# 18
  • Мнения: 1 777
Пети, струва ми се, че много малко си хапнала във въглехидратния. Аз ако хапна толкова малко ще си ходя гладна цял ден.

Ужасийке не е малко,една филия с лютеница и салата на едно ядене.Една голяма марула, една връзка репички и половин краставица си ги направих на две салати.

# 19
  • Мнения: 0
Здравейте,аз се завърнах най-накрая.Бях спряла диетата,защото нямах воля,НО от първи март я започнах и нямам никакво намерение вече да я спирам,а и вече не го чувствам този глад както преди.На ден пия по 3л. вода и съм смъкнала засега 3 кг.за 4 дни.Правя и упражнения.Надявам се до лятото да съм влязла вече във форма.Успех на всички.   Peace

# 20
  • Мнения: 3 453

   Отчета за днес да си дам.Закуска -фреш, обяд- пица, вечеря парче пица и редче Линд.
 Маймунка, чудесно!Успех и добре дошла!

# 21
  • Мнения: 111
Гале мерси за посрещането отново Simple Smile
Аз днес и тае бо играх малко започвам всеки ден да увеличавам постепенно минутите   261uu

# 22
  • Мнения: 16
Ох, чувствам се като мекото на топката, онова, дето прилича на вътрешна гума. Няма да се меря скоро, че кой знае какво ще видя на дисплея - само да не започне пак кантара ми да показва "следва продължение" или "моля, стъпвайте един по един"  Joy

Сега ще лягам, и на вас пожелавам спокойна нощ  Hug

# 23
  • Мнения: 322
Принцеске, какво си яла, че се чувстваш така?  Joy

# 24
  • Мнения: 249
Благодаря, Кашарел за новата темичка!  bouquet
Да я напълним с много минусчета  Hug

# 25
  • Мнения: 16
Поля от слънчогледи, слушай ме внимателно, няма да преписвам  Laughing
шкембе чорба, 2 филии хляб и половин кебапче за обяд
2 бр пълнени чушки с яйце и сирене за вечеря
 Отне ми 10 минути да го напиша, представям си колко време съм го яла  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 453
  Гале, благодаря.Заспа детенце..дано спи спокойно.

  Принцеске, е че как да е много бре.Съвсем добре си е.Ти да видиш мен след пицата Joy

# 27
  • Мнения: 63
Маймунка94 -браво много добър метаболизъм имаш няма да имаш проблем със свалянето някои хора се радват за 90  дни на 5 кг.успех на теб и на всички нас

някои беше питал за морковите защо не са подходящи -1во защото са с много висок гликимичен индекс и бързо вдигат  гликозата  и се огладнява и повишава апетита  трябва да се съчетават с храни с по нисък гликимичен индекс
http://www.bb-team.org/articles/3627/

а другаде четох че трябва да се хапват задължително с мазнина(зехтин........)иначе не можели да се преработват
но да не намесваме според мен други диети и принципи сега сме се хванали на това хоро

днес бях  плодова мина ок  с подкрепа на орехи и фурми
лека вечер и по спокоиномомичета днес за 1 път се развихрихте
 по женски добре че поне 1 мъжкар ни се намеси

лека вечер и новите сме хора  bouquet

# 28
  • Мнения: 322
Принцеске, и да го преписваш, и да не го преписваш, пак не ми се вижда достатъчно да причини подобни трансформации  Joy  Joy  Joy
  bouquet

# 29
  • Мнения: 16
Кашарел, Поля от слънчогледи - не знам защо така се чувствам, въпреки че имам идея и тя присъства в моя бит постоянно, а именно липсата на  smile3550 вече седмица. Утре ще купувам хапчета вече.
Станах много подробна май  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт