90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №86

  • 27 911
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Вместо "запис" да докладвам, че първия ми ден от диетата мина успешно.
Не знам при вас как е, но аз лично ужасно трудно издържам без въглехидрати.
Правила съм облекченото гладуване на д-р Емилова с плодове и чай и определено го понасям по-лесно отколкото днешния ден на пилешко филе и салата.

Сега отивам да спя, че да идва по-бързо утрешния ден и картофите Laughing

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 130
Привет фиданки!
Браво за минусчетата!
Кашарел   Hug за темичката!
Да се отчета днес ми е четвърти, плодов, че дори и режимен ден! Приключих деня на 2 ябълки, 2 банана 100г бадеми и 1,5л. вода! Мисля, че е добре, ама водичката ми куца нещо... Embarassed
Лека на всички! Hug

# 47
  • Мнения: 17
Криси, мерси за новата тема, и много минуси разбира се! Hug

Принцеска, непременно вземи мерки за WC-то - една седмица....та ти си се задръстила!  Shocked Накисни сушените сливи за през нощта и сутринта изпий водата на гладно. А ако намериш готов сок от сливи, ще се родиш направо и можеш да си го пиеш всяка сутрин на гладно като закуска.

Иринка, и аз им се радвам, ама напоследък се мъча да се върна назад във времето и не знам - ние като бяхме на тая възраст имаше ли деца (за мен са си деца) с проблеми с килограмите и да им се налага да са на диета?! Като че ли този проблем е съвременен, а? А на теб браво за сантиметрите, те за мен са по-добър показател.  bouquet

# 48
  • Мнения: 108
Кашарел   bouquet и от мен за темичката, да я напълним с още повече минуси и добро настоение!
Вече почнах втория цикъл, но се чудя дали да продължа да се меря след плодов - много се коментираше, че след водния имало застой и да не се отчаям като не видя резултат( да не говорим  за + ако се появи), че на мен малко ми трябва. Иначе за ве це то - при мен нещо се отключи след водния , направо да не повярва човек, но досега никога не съм била толкова редовна(пу пу)
Иначе днес ( вече вчера) въглехидратна - малко прекалих със сладкото и вечерта ме заболя корема, ама така ми се пада  fight  , а като си представя че преди по двойно повече съм ядяла и съм нямала такъв проблем - един + който може да ме радва ( само 1 месец на режима и организма ми се е настроил вече на правилното хранене и на ограничените количества сладко, което си ми беше голям проблем преди това). Аз малко се поолях , ама така е, който заспива с кокошките( с малката) се буди в 3 часа наспан и се чуди какво да прави Joy

# 49
  • София, родом- Силистра
  • Мнения: 99
Здравейте момичета не съм ви чела от няколко дни, но така го закъсах с моето главоболие, вдигнах кръвното, абе  нямам думи. Ходя по лекари, правя си изследвания и  и сега пия едни хапчета от които посттоянно съм гладна /тя докторката ме предупреди, че ще кача и някой кг. от тях и аз направо изпаднах в ужас. Викам и как ще качвам аз месец и половина се мъча да сваля нещо , а вие ми товорите за качване. Mr. Green Да не ви занимавам само да попитамслед като спра хаповете трябва ли да изчакам някъкв период преди да започна отначало режима. Някой има ли идея?

# 50
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Здравейте и добро утро от мен.
Росито няма да се отказвам Peace,но малко ми беше докривяло просто.
Лек път ти пожелавам и приятно изкарване в Гърция и да ся вясваш от време на време.
Кашарел  bouquet  bouquet  bouquet за темичката и да я напълним само с минуси.
Аз днес съм въглехидратна и ще си дояждам пърленките от предният път и малко халва ще си хапна че хич не ми се прави нищо.
Лек ден за сега Grinning

# 51
  • Мнения: 0
Честита ви нова  темичка и заповядайте по кафе.

# 52
  • варна
  • Мнения: 74
Добро утро и от мен момичета, кантара не работи за мен - от 19 дни съм запецнала на -1.5 - ама няма да му се дам на този режим, защото вие така заразително действате, че как да се откаже човек.

# 53
  • Мнения: 1
Момичета,вече няколко дни и сутрин и вечер страшно много ми се гади.Будя се  6-7часа от гадене,вечер към 22часа пак почва.Мислех че ще мине за 1-2 дена,ама не минава и сега ми е така.Дали от режима се получава така незнам.На някоя от вас случвало ли и се е?

Добро утро моми4ета Simple Smile
Гаргамел благодаря за кафенцето Hug
Зна4и за гаденето-на мен ми се слу4и на въглеходратния,сгади ми се ама яко Sick
blueberry опитай с една 4а6ка вода с изцеден лимонов сок в нея-на мен ми помогна
Росито приятно и весело прекарване в Гърция Party

# 54
  • Мнения: 111
Добро утро мерси за кафенцето чайчето от мен

Боре  Hug
Роси честит рожден ден на баба ти Simple Smile Пожелавам ти приятен път и честита прическа  Hug
Лек и усмихнат ден на всички   bouquet

# 55
  • Мнения: 199
Добро утро и честита ни темичка!
gargamel   Мерси за кафенцето, пия си го с наслада и ви чета!
denizaet не знам по какви доктори ходиш, но щом са ти казали, че ще качиш кг. от лекарствата, задължително спри диета, мини на контролирано хранене. Като се възстановиш започни със свежи сили. Когато човек е в депресия или прекалено физическо или психическо натоварване, всяка диета може да е с обратен резултат.
bore77  само не се отказвай. Зацикленето е знак, че някъде бъркаш, т.е.  защитна реакция. Прегледай напоследък какво и колко си хапвала и колко вода си поемала. Моето зациклене се оправи като вмъкнах един воден ден.
Браво на постигналите минуси!  Peace   Hug
Успешен и слънчев ден !
    Hug Hug Hug

# 56
  • Варна
  • Мнения: 302
Добро утро на всички! Напоследък нямам много време да пиша, но продължавам да съм с вас.
След вчерашния плодов ден, днес календарът отчете още един килограм надолу Sunglasses. Много съм доволна от тази диета, защото на практика от нищо не се лишавам, а слабея Grinning. Мисля, че Ужасия беше споменала за хормоналните проблеми - и на мен ми бяха открили такива и даже цикъл нямах, но откакто съм на диета и спортувам, цикълът ми е като по часовник, а и другите неприятни ефекти (като бързо омазняваща се коса) изчезнаха.

Момичета, искам да ви питам - а след края на диетата някакво захранване прави ли се, как се задържа теглото след това? Чудя се, понеже съм на средата. Май май ще продължа да се храня разделно, честно казано въобще не ми липсват пиците с кашкавал и шунка и другите смесени неща - благодарение на диетата разбрах, че храната може да е вкусна и без да има 100 продукта Laughing.

Лек ден и много минуси  bouquet.

# 57
  • Мнения: 1
след в4ерашния първи плодов преди малко кантара много ме зарадва-3.700 goodscale
снощи оба4е ми бе6е адски студено
дискутираше се в предната теми4ка,4е може би се дължи на отслабването Laughing
а дано Joy

# 58
  • Мнения: 2
добро утро,честита ни нова тема   bouquet
благодаря на момичетата за кафенцето и чая,пия си го с вашата компания Hug
хайде от мен закуската

след вчерашния плодов ден,който завърши с РДна колежката днес очаквах голям +защастие няма такова нещо-застой Peace
Петко-много се зарадвах като видях поста ти-продължавай да отстояваш и ще постигнеш това което желаеш,минавай по-често да ни навестяваш,аз тук пуснах корени но така е като имам доста за сваляне-успех ти желая  Peace
браво на всички отчели минуси  Hug
успешен и усмихнат ден желая Peace
Роси-приятно изкарване,минавай от време на време да ни известяваш как я караш Hug

# 59
  • Мнения: 1
dobro utro momi4eta i ot men.Blagodarq za kafenceto i 4aq i na dvete dami.az dnes moga da 4erpe samo s plodopve ;-)az samo ot nqkolko dena sam s vas i sam dovolna ot dietata.Dnes kantara mi pokaza minus i sam stra6no dovolna  :Dpojelavam vi i na vas samo minusi Hug

Общи условия

Активация на акаунт