90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №86

  • 27 919
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 63
Добро утро момичета
и аз си пия топло чаиче с мед във вашата компания всяка сутрин и ми е приятно да ви чета
днес ми е 17 ден от диетата но не искам да се качвам на кантара  защото към 10
 ден не бях свалила нищо на кг а сега видимо по дрехи съм свалила и хората вече ми казват че си личи яко
днес съм белтъчна и много се кефя ако знаете как ми се хапва  шкембе чорба  Joy и ще хода на наи хубавото шкембе в Бургас  дори ще хапна филийка хляб на 1ва страница  пише че може въпреки че го пропускам   в днешния ден.
пожелавам ви хубав ден  и много минуси
успех на водните

# 61
  • Мнения: 3 453
  Добро утро дами.   newsm51
 Благодаря за кафенцето и закуската!Днес цял ден ще съм на тая плодова закуска Laughing
  Дребното тропа по стената и ме вика.Отивам да се приготвяме за разходка.
 Лек и спорен ден ви желая! Hug

# 62
  • Мнения: 0
Добро утро дами и petko 92 това момченце ми скри шайбите,евала.Много добри резултати,а казва че не е гладувал и наистина бягане му е майката.Смело напред и кураж на останалите(и на мен разбира се)  Hug

# 63
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Роситооооо, успех и на теб! Поздравления за стария нов панталон. Ще се пукнат от завист гъркините! Ще си като бисер сред мъниста, не им се давай. Wink

Принцесса, взимай спешни мерки. Не е шега работа това. Организмът може да се натрови.

Jade, в белтъчния и бобовия ден можеш да хапвах по филийка хляб с обяда. Аз и сега от време на време си хапвам.

Благодаря за закуската и кафенцето.

Петка, не съм от най-стриктните аз. Чат пат и аз си позволявам волности.

Ms. M, честита ти книжка! Сега и една нова кола ти пожелавам.

# 64
  • Мнения: 130
Добро утро момичета,
Принцеске , пробвай с ленено семе - 1 с.л. стрито. Добавя се към храната - върху салата. Вчера си изядох една лъжица като ядки - сдъвквах си го - бе нищо друго. Вземала съм го два пъти и двата пъти действа. Бях чела, че на някои им действа, ако го вземат 3 по 1 с. л. Но не се препоръчва в такова количество.
DeeDee76 и др момичета, които ядете по 100 г ядки в плодов двн - отслабвате ли? Когато правих диетата преди установих, че не отслабвам, ако хапна ядки в такова количество.
Усмихнат ден!

# 65
  • София
  • Мнения: 12 567
Добро утро на всички

Аз днес съм на любимия ми белтъчен. Още не съм измислила менюто. Ама в процеса на деня ще го измисля.
Засега си пия кафето с прясно мляко  Grinning

# 66
  • Мнения: 0
ujasia от кога си на диета?

# 67
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
ujasia от кога си на диета?

От 4 януари.

# 68
  • София
  • Мнения: 163
Добро утро  Hug

Започваме деня с кафенце и фрешче. Днес съм бобова и се чудя още какво да ям. Изглежда, че вечерята трябва да ми е в 5:30 и се чудя дали една салатка ще е достатъчна или задължително трябва да ям варива?

rositoooo
40 номер, ама ти си манекенка  newsm44  Пожелавам ти да се задържиш на това положение и караш гъркините да се объщат след теб и да завиждат  newsm51

My*blueberry*nights
и аз съм така. По едно време се бях изплашила, че Ясмина ми е изпуснал  Joy Всичко е от диетата. Хапвай по леки храни, недразнещи корема и ще си ок  Peace

bore77
ще мръдне, не се отказвай в никакъв случай. просто намали малко проциите.

Успешен ден на всички  Peace

# 69
  • Мнения: 10
Добро утро фиданки Hug Днес съм на бобови храни и варива.  Simple Smile И аз да се отчета : закуска - зелен чай и 2 ябълки, обяд - манджичка с грах и същото за вечеря. Това меню ми изглежда доста засищащо, но да видим до довечера как ще е . Whistling

# 70
  • Мнения: 0
ujasia поздравявам те,резултатите ти са добри(според мен) За 2мес. почти 12кг.  smile3501 , а беше ли много стриктна за това време или се изкушаваше от време на време?   bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 7 673
Добро утро, красавици.  Hug
Принцеска, ще се присъединя към Ужасия. Вземи мерки спешно! Това не е шега работа. Сега да ви кажа нещо, което може да ви е от полза. Малко преди да родя Радослав имах ужасни такива проблеми. Няма да навлизам в подробности. Само ще ви кажа какво буквално ме спаси. В МЦ Он клиник продават едни капки за разхлабване, които поне за мен са вълшебни. Спестига ми после и рициновото.  Mr. Green И най-важното - не се привиква към тях. Дано съм била полезна.
DeeDee76 и др момичета, които ядете по 100 г ядки в плодов двн - отслабвате ли? Когато правих диетата преди установих, че не отслабвам, ако хапна ядки в такова количество.
Усмихнат ден!
Аз да ти кажа в плодов ям 2 Х 100 г. ядки и след плодовия регистрирам най-големите минуси. Най-малко са ми в белтъчен. Идея нямам защо.
Мадмоазел,  Hug
Албенка, имаше, разбира се, пълнички деца и по наше време. Даже бих казала, че тогава не им пукаше. Сега поне взимат мерки.  Peace
П.П. Днес съм на плодчета. След вчерашния въглехидратен, минусът се закова на 2 кг. (за 12 дни). Аз съм доволна!  bowuu

# 72
  • Мнения: 1
добро утро и от мен!
Гаргамел, благодаря за кафето.
Анжи, и на теб благодаря за чайчето.
Миме, благодаря за закуската.
Паколина добре дошла! Hug
Росе, браво за панталона.Чакаме да се включваш и от Гърция. Hug
Днес съм на варива.
Лек ден на всички, фиданки - сладуранки!

# 73
  • Мнения: 5
 Добро утро момичета newsm51
Мерси за кафето,чайчето и закуската!  bouquet
Роситоо не ни забравяй драсвай някой ред ,ако имаш възможност! txtloves
Днес съм на въглехидрати и както казах ще си правя лучник но от готово тесто.
Някой беше питал за след диетата за захранване!на първа страница пише,че после се преминава на обикновен режим,но да не смесваме белтъчини и въглехидрати.
Един вид си премини на РХ аз така мисля да направя дори по някой път минавам и във форума на разделничките да ги питам по нещо.В момента изучавам разделното хранене.Е всеки има право на избор естественно.Приятен ден милички!
Гергана Султанова          днес не си ли водна?СТИСКАМ ти палци!!

# 74
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Сорая, като цяло съм стриктна, но съм си позволявала и аз волности. Смесвала съм белтъци най-много 3-4 пъти за тези два месеца. Вода не меря колко пия, но знам че е много. Ядки не ям в плодовите дни. Ограничавам се гладно в бобовия ден, че аз тогава реализирам плюсове. Иначе в другите слабея.

За тоалетните неволи - консумирайте храни, богати на фибри. Предполагам, че не случайно са листните салати и филийката пълнозърнест хляб в белтъчния и бобовия ден. Фурми, сушени сливи, киви, малини - помагат в плодовия, могат да се консумират и за закуска в другите дни. Накиснати от предната вечер във вода.

Общи условия

Активация на акаунт