90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №86

  • 27 918
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 731
ЕЕееехеее, момичета, вие сте писали, писали, та чак нова тема се е появила .... Браво, нека в тази тема да отичаме само минуси!!!! Днес ми беше плодов ден, освен плодове хапнах и малко салатка, но като цяло издържах.. Утре ще хапна едно пиле "Жулиен"и една зелена салатка за обяд, че при нас е така -поръчваме си от предния ден за другия. Искам да се похваля- днес си взех книжката от КАТ (първа е, но ходих за втори път и за малко да има и трети) и купих за колегите разни сладки неща, газирани безалкохолни, чипсове и не съм хапнала нищо от тези неща, даже не ме и изкушаваха.. Дори и сладкото... newsm78 newsm78 много странно.... Много съм хепи от този факт и се надявам поне и в бъдеще да намаля сладкото, че преди нямах ден, в който да не хапна сладичко поне веднъж  Confused

# 31
  • София
  • Мнения: 1 338
Аз вечерях пакет спагети Чойз, едно доматче, 2 дребни сладки и редчето шоколад Peace

# 32
  • Мнения: 3 453
  Принцеске и кивито ли не ти помогна?

# 33
  • София
  • Мнения: 672
Цоп и аз в новата темичка  Heart Eyes Много минусчета в нея на всички  Hug

Аз съм доволна от днешния взглехидратен ден. Заредила съм се с плодове за утре и чакам в другиден показанията на кантара.  Wink

Лека вечер  Hug

# 34
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Ох, чувствам се като мекото на топката, онова, дето прилича на вътрешна гума. Няма да се меря скоро, че кой знае какво ще видя на дисплея - само да не започне пак кантара ми да показва "следва продължение" или "моля, стъпвайте един по един"  Joy



Принцеске ти ме разби направо -като го прочетих така се изсмях,че стреснах мъжа ми.
Аз така съм се оклюмала тия дни,че чай=к не ми се пише и чете(моля да ме извините)
ама ме гони един гладдддддд и в главата ми само оная безкрайно смотана реклама "ГЛАДНА СЪМ...ГЛАДНА СЪМ....)
И съм се скапала и си мисля,че никога няма да отслабна като съм такава лакомия,а навремето бях една фиданка,въртях едни от 48 до 53 кг и като забременях-стана страшно.Е явно така ще съм-ту ще се кефя,че съм на диета,ту ще клюмам,но ще я изкарам де
Ох отивам да си лягам,че ми е тъпооо

# 35
  • Мнения: 16
Криси, не, изядох 2-3 и нищо. Пети беше споменала за сушени сливи, ще ги пробвам в плодовия, ама ако трябва да чакам до тогава ...  Cry
Гери Попинз   bouquet

# 36
  • Мнения: 166
Тъкмо си мислех, че имам до прочета само до 49та тснаица, а то се оказа, че имало вече нова тема.

КАшарел мерси за труда. Дано детенцето ти е спокойно
С много минуси да я налълним на килограми сънтиметри.

Гледам днес са са развихрили страстите тук. За тези често задавани въпроси си мислех дали не е по-добре да се направи линк и да се съберат там с отговорите, но сигурно пак няма да се сещат хората да четат. Много по-лесно е да се зададе въпроса, вместо да се изчете всичко  Wink
Обаче е дразнещо като през страница се въртят едни и същи въпроси.
Какво казах, май нищо  ooooh!

Петко и аз те помня като почна. Евала момче  newsm20. Супер изглеждаш, браво за упоритостта. Но недей се дразни и озлобява. Ти си им доказал, че можеш. Наспаждавай се на супехите си и на новите положителни емоции.  Peace

sesa_bg_bs мерси, че си отговорила за морковите и то с инфоматерял. Мойте са на немски и точно се чудех как се казва Гликемичния индекс на българкси. АЗ си мисля, след 90те дена да мина на такъв начин на ядене, следейки този индекс. Тук това в момента е най-популярната диета т.е начин за хранене с много добри резултати.

Ужасия впечатлих се от твоите резултати. БРаво и килограмите и см за забележителни. Ама ти си много стриктна и го заслужаваш.

Аз днес бях на варива и си направих Средиземноморска салата и си я ядох на обед и вечеря. Тази рецепта я знам от книагата "Сила за живот" и доста често присъства в деня за варива. Ако искате нещо по-различно може да я пробвате. Аз я обожавам, но обикновено пропускам спанака.

За утрешния въглехидратен не съм решила още какво ще е менюто.
Иначе все още се доря да се върна на килограмите след първия воден ден, но все още с 1 кг разделена от него  Whistling
Трябва да увелича спорта, това е. И аз чакам малко да се постопли и вече денят ще е и по-дълъг и мисля да ходя да побягвам малко, че това скачане на тръмплина явно не ми стига.
Сега отивам да си лягам, че съм нещо уморена.
Спокойна вечер

Принцеска аз пия всяка вечер по един зелен чай и нямам никкви проблеми с тослетната. това пробвала ли си го? Леле щом 5 дена не си ходила, сигурна ако идеш и ще си стигнеш целта на линийката  Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте и от мен в новата тема.  Hug
Кашарел,  bouquet
Нямате изчитане.  ooooh! Само така!
Отчитам се след ден 11-ти. Талия - 5. А кг. се колебаят между - 1,5 и -2.
Днес ядох на обяд две пухкави, вкусни, бели хлебчета с лютеница и салата. На вечеря изядох още едно същото, кексче хапнах и шоколада, естествено. Не съм 100 % режимна, ама аз рядко съм съвсем режимна. Но поне постигнах нещо - успявам да понамаля порциите (явно ми се е посвил коремът). Иначе спазвах дните, но с количествата бях  ooooh!
Маймунка94 -браво много добър метаболизъм имаш няма да имаш проблем със свалянето някои хора се радват за 90  дни на 5 кг.успех на теб и на всички нас
 
Така е, който е 94-ти набор.  Heart Eyes
Аз, като мама и на 18-годишен, много им се радвам на всички около тази възраст - Интрига, Цветомира, Маймунка, Петко. Браво на тях!  Hug
Албена, браво на теб. Страхотен резултат.
Много минуси на всички и добре дошли на новите. Аз също съм нова и мога да кажа, че тук наистина всички са много озивчиви.   bouquet

# 38
  • Мнения: 16
Аааа, Иринка, не се заблуждавай от килограмите ми - и аз съм около тази възраст  Laughing  Hug
В момента подготвям един документ, който ще го предложа утре пред вас и ако имаме кворум може да го сложим на първа страничка от следващата тема  Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 7 673
Аааа, Иринка, не се заблуждавай от килограмите ми - и аз съм около тази възраст  Laughing  Hug
В момента подготвям един документ, който ще го предложа утре пред вас и ако имаме кворум може да го сложим на първа страничка от следващата тема  Grinning
Ами супер.
Значи и на теб вече много ще ти се радвам.  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 0
Момичета,вече няколко дни и сутрин и вечер страшно много ми се гади.Будя се  6-7часа от гадене,вечер към 22часа пак почва.Мислех че ще мине за 1-2 дена,ама не минава и сега ми е така.Дали от режима се получава така незнам.На някоя от вас случвало ли и се е?

# 41
  • Мнения: 16
Петка, добре ме подсети! Вярно, че ме боли стомаха от него, ама ще свърши работа.
Ирина  Hug

# 42
  • Мнения: 0
Добър вечер, фиданки! Тук много горещо станало днес!

Добре дошли на новите момичета, ще ви хареса тук - страшен купон е.  И май се и отслабва ! Успех ви желаем всички!
Maria m, страшен сладур на снимката!

Принцесса[/b, аз по свалени килограми не мога да те стигна, но по 5-те дни май ще те задмина. Защо чакаш със сушените сливи за плодовия ден - закуси си утре с тях, може да подейства. Аз минах на медикаменти. Плодовият и водният направо ме циментираха /железобетон стана/. И аз  не се меря по тази причина, че иначе пак ще залея тука новата темичка с черна боя.

И само да ви вмъкна моята скромна бобова вечеря : зелен фасул /замразен/ - на пара, със счукан чесън, много копър, една идейка зехтин, капка оцет и сол - страхотно е и става за 15 минути. Това в цивилния живот преди диетата ми беше гарнитура към един милион други неща, когато имаме гости - но тази вечер ми беше идеално.

# 43
  • Мнения: 0
здравейте, да се отчета и аз за днес- варива
З-ябълка
О-ориз със зеленчуци и малко краставица
В- по-малко ориз и без краставицата
утре мисля и аз да ям филийка с лютеница (нищо не ми се яде във въглехидратния, дори сладко )

*Ирина* и аз съм около тая възраст,
но хич не ми е толкова бърз метаболизма  no

# 44
  • България
  • Мнения: 490
 здравеите фиданки! Hug
браво нова тема!малко почетох...........браво за -        нови момичета-на правелното място сте
гери да не вземеш да се откажеш еи.......трябва УПОРИТОСТ.........после си заслужава и то много.
за 00 пробваите във въглехидратен овесени трици с вода,може само да поврът и да се изпие водата
храната да е потопла и малко помазна,олиото топло помага
баба ми имаше рожден ден-стана на 86 години  party023  bigdance2 Tada.ще сложа снимки в феиса.намъкнах се в панталон от време когато имах едно дете и бях помлада 8-9 години.мислех да го изхвърля днес че е стар,но го пробвах и не го свалих от кеф-40номер е newsm44 newsm44 newsm44.....промених и цвета на косата много
в събота пътувам за гърция....при първа възможност ще ви пиша
успех момичета      love001крисси,принцеска,гале,толи,гери,ели,харизанка,пети,роси,петка,интрига,сиси,поля,плодче,джиджи, Hug Hug Hug нана,ивана,ужасия,ванеса и всички други които не изброявам............малко съм трудна с имената

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 01:01 от rositoooo

Общи условия

Активация на акаунт