Отговори
# 30
  • Мнения: 356
И аз съм тук. Hug

# 31
# 32
  • Мнения: 0
 Peace


Здравейте  и в тази тема. В другата ме приехте. Предполагам, че и тук няма да откажете.
        Имаше на предната страница един коментар - "Каква прекрасна двойка..."  Тук виждам, че сте "мами на бебчета".
        А представяте ли си какво чудесно бебе би се родило от двамата - като слънчицето Асия.......
        Но не винаги се случва това, което ни се иска, нали.  Освен,  ако много, много го искаме....

# 33
  • Мнения: 10 240
              

                                                              Какво ще кажете .....убийствена комбинация....

                                              ПРИНЦЪТ                             И                                    ТЯ !

Неведоми са пътищата на любовта.....Все ще се срещнат... в един град живеят, в един квартал......


     А ако се срещат, но....... / тихо, да не чуе Б./

# 34
  • Мнения: 0
 newsm78


А какво стана с нейната връзка с оператора от "Аси" ? Отдавна никой нищо не е публикувал.....  или аз не съм видяла....

# 35
# 36
# 37
  • Мнения: 22 867

И един разтърсващ момент.

# 38
  • Мнения: 10 240

И един разтърсващ момент.



Тук и двамата бяха съсипани... Диалозите бяха страхотни ! Всяка дума сякаш беше не за Аси и Демир, а за Туба и Мурат...
После се хванаха за ръце и тръгнаха по уличките на Антакия....

# 39
  • Мнения: 0
 newsm78

Ако позволите да се включа - мислите ли, че наистина е било само актьорска игра.
Съжалявам, на мен не ми изглежда да е така............. И се надявам да съм права ........

# 40
  • Мнения: 10 240
Добро утро! Желая ви приятен ден!
Нека го започнем с нов клип на askasone, който както винаги се грижи за доброто ни настроение !


http://www.youtube.com/watch?v=cWkzKnuWzIs

Последна редакция: сб, 06 мар 2010, 09:37 от rina-rina

# 41
  • Мнения: 2 156
Добро утро и приятни почивни дни! Новото момиче Муратуба попита за Сами. Аз пак да си кажа - не вярвам, че между тях има любовна връзка. По скоро е приятелска. Двамата са свободни, добри познати и приятели - все пак 2 години са снимали заедно филм. Сами през цялото време е снимал и е видял най-добре истината за Туба и М.Й.. Ако има нещо между Сами и Туба папараците да са заснели хиляди снимки на двамата. А то има снимки само от Бодрум. Ами той е отишъл на почивка, тя е била на гости на родителите си, срещнали се няколко пъти на плажа и веднага ги обявиха за гаджета. Ако имаше нещо по сериозно, поне в някой ресторант щяха да бъдат засечени и снимани, заедно в кола например или разходки някъде. Най-голямата сензация за сега е присъствието на Сами на примиерата на "Запленяваща сърцето". Поне аз това знам от нашите момичета, който като неуморни пчелички търсят информация из нета и я публикуват. Извинявайте за дългия пост, ама аз упорито /като магаре на мост/ отказвам да приема наличие на сериозна връзка на Туба.

# 42
  • Мнения: 0
Момичета предлагам ви кадри от новия хитов шпионски сериал"БУРЧИН В АНТАКИЯ"
                                   
                                                 1 ЕПИЗОД


                                                                   

                                -Мурат да знаеш,че ще дойда в Антакия с мама!
                                -Скъпа,но какво ще правиш там.Аз по цял ден снимам!
                                -Знам ги твойте снимки,от тях такива рога ми поникнаха,че главата ме боли!

# 43
  • Мнения: 0
                                                         

                                                  -Бурчи,виж колко е красиво в Антакия,как да не се влюбиш в това място?

# 44
  • Мнения: 0
       
                                    Бурчи обикаля из трънките.

                                                 

Общи условия

Активация на акаунт