Отговори
# 690
  • Мнения: 4 187
silvery , честит ви месец    bouquet!
 
Честито и  на eftelya и dari_geri  Flutter !

Аз не издържах на призивите и си нагушках детето , той се отблагодари като заспа мигновено  Heart Eyes !


Рали
, да ти кажа за ревността, че не си сама  Embarassed.... Ако можеше бих си го пипала и гушкала само аз , е и Рая и Асен евентуално - болен мозък  #Silly !
Бабите са идвали два пъти, не са го докосвали даже  Laughing ! Много са тактични  Heart Eyes !


ПП : Горкото ми синче, с такава майка ще е късмет, ако завъди гадже въобще някога  Joy .....

# 691
  • Мнения: 7
Абе и аз съм така, то не е за писане, че се дразня сама на себе си, но има огромна разлика от преди как  съм гледала каката и сега Димитър. За каката беше ред и дисциплина, а сега ... Опасявам се сериозно че много ще го разглезя това дете, но като го видя и откачам, ако има как по цял ден ще го гушкам и т.н. Кофти, но вкъщи май вече сме се групирали точно както говорят хората- каката слабост на таткото, малкия на мен. Дано по някое време да ми дойде акъла, че не искам да го направя мамино детенце или пък някой гей пази боже да не излезе.....
Иначе за ревнуване, не го ревнувам, но ето сега утре трябва да отида на изпит и мъжа ми ще го гледа и аз само като се сетя че няколко часа ще е без мен и откачам.

Честити месечинки на Ели, Есер и Георги! smile3525

# 692
  • Мнения: 4 187
Бръм, успех на изпита  Flutter !

# 693
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 417
Иначе за ревнуване, не го ревнувам, но ето сега утре трябва да отида на изпит и мъжа ми ще го гледа и аз само като се сетя че няколко часа ще е без мен и откачам.
Амче това си е чиста проба ревност, мене ако питаш.

Аз хем нямам момък, хем ревнувам диво и двете си щерки, хем искам и да ми се помага, еле па с големия тайфун. Обаче Люсил като че ли не я усещам още така някакси, не ми е легнала на сърце, както Халюша, което ме безпокои. Може да е нормално на тоя етап. Гушкам си я, мляскам си я непрестанно, но без чувство. (Мисля, че полудявам Crazy)

На голямата не давам косъм да падне от главата, а тя го усеща и вече е задействала машината за манипулации, ама ще я видим тая работа. Кво съм се заканила, като се знам каква съм мека мара...

П.П. Стискам палци и аз (пропуснала съм, че е днес)! fingerscrossed

# 694
  • Мнения: 36
Бръмби, идвам и аз при вас със Стар!
И аз много си ревнувам момчето, снощи майка ми дойде да спи при мен, че мъжа ми е извън града, накара ме да спя в другата стая за да се наспа,еми побърках се!През 15мин. ходих да го виждам Crazy
Аз като забременях, много исках момиче, ама сегааааа......да ме убиеш не искам мома!Даже искам още едно момче.

Днес май ще е хубаво времето, така че приятна разходка на всички Hug

Бръм, успех и от мен Simple Smile

# 695
  • София
  • Мнения: 209
 И аз многооого исках момиче. Прадставях си я как изглежда и какво правим заедно. Сега неща и да чуя за момиче. Бих искала още едно момче поне! Simple Smile Странна работа. Ама таткото още си иска момиче.
И от мен успех, Бръм!

# 696
  • Мнения: 7
Изпита е утре, не днес, а днес като гледам времето е хубаво и мисля да изляза с количката да се поразходим. Има ли желаещи за парка?

А иначе за тоя изпит, той е по маркетинг, аз уча едва от понеделник и съм прочела само половината въпроси. За какво ще ходя и аз не знам.. ooooh!

# 697
  • София
  • Мнения: 209
Честит първи месец на Елена, Есер и Георги! Да растат здрави и щастливи!

Момичета много ви благодаря за стиснатите палци за бабчето. Страхотни сте Hug...... Ама как съм го написала наистина ooooh!.

Вчера бяхме на консултация. Ясен е наддал 300 грама за последната седмица и вече е 4 кила bowuu. Лекарката каза че е добре.
Това с наизлизането 40 дни е пълна глупост според мен. Ние излязохме още първата седмица. А и много приятели са идвали в нас вече и са го виждали. Няма търпение да му направим погачата. Искам всички да видят колко е красив сина ми Crazy Laughing...много съм скромна.

# 698
  • Мнения: 3 718
Роро, възможно ли е да има разминаване на кантарите от род. дом и педиатърския? Често се случва. Примерно у нас като меря Теа на домашния кантар излиза, че е наддала 1,800 за месеца, което не е баш така. Според педиатърския е по - малко.

# 699
  • Мнения: 172
Здравейте мамчета  Simple Smile
Честити месечинки на Елена, Естер и Георги  newsm38

Али тази сутрин след като се наяде в 7ч пак продължи с яко дране...що така тва дете  newsm78 Има ли някой друг с този проблем, че чета само за тихи и кротки бебоци, а моята пърцуцка все си плаче  Confused

Гледам ревност ви тресе, аз като Мяучето някак си още не я усещам Али, много ми е сладка, много си я гушкам и целувам, ама тва майчинското (каквото и да е то) още не съм го усетила...голям съм гьон май  doh

А пък за разходките...много ми се идва и на мен с вас, ама се преместихме и вече живея на мйната си...даже малко по-далече  Crossing Arms ама съм с кола...на някои им е 30мин пеша, на мен ми е 30 мин с кола  Whistling

И да питам който Мяучето или Шаманката- за кърмаческата среща днес пише, че е в клубче, но също и че трябва да се катерят 5 етажа  newsm78

# 700
  • София
  • Мнения: 6 011
ДУ, дами!
Честит първи месец на Ели, Ес и Георги!  Hug
За ревността към децата исках още вчера да се включа, ама забравих.  Laughing И аз много си ревнувам децата, все пак свекърва ще ставам, не е шега работа това.  Mr. Green
По този повод напълно те разбирам, Рали. Hug Борис трудно го давах някой да го гушка, сега с Макс някак съм омекнала ли, що ли, или просто разбрах, че никой няма да ми вземе децата.  hahaha
И още нещо - ти щом реагираш така към твоите хора, направо ще станете водещата новина в Календар като дойде свеки!  Crazy Crazy Crazy

Мяуче, не си луда, или поне не си сама!  hahaha И аз още не мога да възприема Макс така, както го приемам Борко.  Embarassed За разлика от мъжа ми, който му стана баща в мига, в който го видя и направо го обожава, постоянно го гушка и обяснява колко е красив /трябва да го заведа на очен лекар/.

За лохиите - на мен също ми свършиха, някъде около 20 дни бяха. Обаче семейният ни живот отива на кино, бавно и полека, с това дете, спящо между нас.  #Cussing out Тази нощ дори сънувах разни работи, не е за разправяне... Embarassed

Теди, и моят човек е от ревливите. като е гладен и не се търпи направо. Тази сутрин си мислех, че ако той ми беше първо дете, труууудно щях да се реша на второ.  Mr. Green

# 701
  • Мнения: 97
Честит първи месец на Елена, Есер и Георги и от мен! Hug
Аз сега пия едно кафе на бързо, да пооправя и ще се метна в кишавицата Mr. Green
За ревността - имам я на макс, иначе детето  много сси го обичам - де да знам, сигурно защото ми е първо Mr. Green От бабите, прабабите и всички други също ревнувам, да не говорим за по-далечни  близки и познати Crazy
Лохиите и при мен приключиха, даже вече съм в играта, което не очаквах, предвид че изключително кърмя на поискване Crazy И при нас детето спи между нас, но съм се наточила
скоро на 1та сем.почивка ( приемам идеи, ако някъде приемат и с котки - ще ви разцелувам), та ще го нападам мъж ми Twisted Evil Joy

# 702
  • York
  • Мнения: 826
  food010 Дубрютру!

При мен няма ревност, но пък все едно отглеждам мъжа ми.  Laughing
Анета толкова прилича на него, че чак понякога си търся безуспешно повод да кажа, че заради еди кое си прилича на мен. Да не си помислите, че имам нещо притив де.Той мъжа е по - убавата половинка на двойката  Laughing

# 703
  • Мнения: 304
 Ревност липсва при мен,толкова се умилявам като я видя Елена в ръцете на тати  Heart Eyes Явно при майките на момчета е по силно изразена така като ви чета.

# 704
  • София
  • Мнения: 6 011
Силвъри, аз нямам проблем с таткото, по-далечните роднини са ми проблема, еле па свеки - открито се дразня и съвсем не го крия.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт