с какво почиствате керамичния плот

  • 2 936
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 721
Моля те,не си почиствай стъклокерамичния плот с Циф-абразивен е.Има специални препарати за тази цел-на различни фирми.Вече почти 6 години ползвам такъв плот, почиствам само с такива препарати и плотът ми е като чисто нов.Почиствам след всяко готвене-трябва ми 1 минутка.

на самия Циф си пише че е за почистване  и на стъклокерамика.от 6 години почиствам с този препарат и плота ми е като нов

Последна редакция: нд, 07 мар 2010, 12:07 от zllate

# 16
  • Мнения: 260
Да, прочетох, наистина пише, че почиства и стъклокерамика. Не бях чела упътването, но една колежка се оплака, че си е надрала плота с Циф и аз затова си мисля, че не става. Но като се замисля, щом става за лицевите части на ел.уредите, покрити с бяла боя, трябва да става и за стъклокерамика ,тя е по-здрава. Но както и да е.  Аз лично ползвам специалните  препарати. Злате,аз ти бях казвала този последния, мисля, че беше на Haitmann- разкошен е. Пробвай го.

# 17
  • Мнения: 19
Първо честит 8-ми март!


Аз чистя с този препарат , преди него пробвах няколко вида, включително и Medix, но от този на Heitmann съм най-доволна!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 441
Да ви кажа какво на мен ми прави впечатление.Понякога петната ми изчезват сами при следващото готвене.

# 19
  • София
  • Мнения: 293
Много съм доволна от Медикса!!!

# 20
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Аз чистя с този препарат , преди него пробвах няколко вида, включително и Medix, но от този на Heitmann съм най-доволна!

Подкрепям с две ръце!
Педи този пробвах какво ли не ,но този е истинският! Laughing

# 21
  • Мнения: 260
Аз чистя с този препарат , преди него пробвах няколко вида, включително и Medix, но от този на Heitmann съм най-доволна!

Подкрепям с две ръце!
Педи този пробвах какво ли не ,но този е истинският! Laughing

Да,точно с този чистя и аз.Ползвала съм и други немски, и израелски ,и чешки, но този е най-добрият.!з

# 22
  • Мнения: 1 560
Чистя със шпатулата, Меглио или Медикс.

# 23
  • София
  • Мнения: 142
И аз съм За!
Страхотен е!

# 24
  • Мнения: 1 422
С пастата на Дионис, вода и гъбка. Сред това с влажно забърсвам.

# 25
# 26
  • Мнения: 0
Аз чистя с този препарат , преди него пробвах няколко вида, включително и Medix, но от този на Heitmann съм най-доволна!

Подкрепям с две ръце!
Педи този пробвах какво ли не ,но този е истинският! Laughing

Присъединявам се с 4 ръце за препарата на Heitmann!  Чисти перфектно, без никакво усилие...

Общи условия

Активация на акаунт