С шарени Великденски яйчица, ще се борят нашите деца

  • 24 443
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50
ЧЕСТИТ ОСМИ МАРТ

kiki-riki клипчето е много хубаво

# 31
  • София
  • Мнения: 1 711
Честит празник на всичко Мами! Бъдете най-щастливите и обичани майки и съпруги   bouquet

# 32
  • Мнения: 118
Честит празник  Hug  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 875
Честит празник и от мен!  bouquet
Усмихвайте се повече днес Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 3 414
Бъдете здрави и много обичани,Честит празник!!!

# 35
  • Мнения: 729
Честит празник, мили момичета! Бъдете здрави, щастливи и винаги усмихнати!      bouquet

Гери, чудесно заглавие си измислила   bouquet

Мидичка  Hug, и аз бих се засегнала при такова пренебрежително отношение, всъщност може би всяка майка ще реагира така.
Изплува ми една случка - Слави беше в първа група и вече на 4 г., имаха тържество за 8-ми март с публика /майки, баби..../ В групата им имаше едно момченце с говорни проблеми /почти нищо не се разбираше като говори/, но г-жите бяха дали и на него стихче. Та, излезе детето напред, хванало за ръчичка свое другарче и заедно казаха въпросното стихче. Толкова трогателно се получи, развълнувах се така, сякаш моето дете казва стихчето, а и беше аплодирано не по-малко, да не кажа и повече, от другите деца. Важното беше, че детето не беше изолирано, а активно участваше в цялата програма.

п.п. И при нас вали сняг  Grinning.  

# 36
  • Варна
  • Мнения: 965
Докопах се до компютъра - надявам се да успея да си довърша мисълта, че в последно време не ми се получава Wink.
Мидичка, напълно те разбирам - на коледното тържество нали ни бяха изолирали. И тъй както сме 1-ва група в градина, искам да ви кажа, че поне аз нищо не им разбирах на децата. Все пак не е това важното - важното е, че децата са положили усилия и им се радваме.

# 37
  • Ямбол
  • Мнения: 248
Честит 8-ми март!Бъдете щастливи,усмихнати и много обичани! Hug   bouquet

# 38
  • панагюрище
  • Мнения: 179
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!



# 39
  • Мнения: 9 973
Честит празник момичета!!!  bouquet


пп:Новата тема е трепач  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 965
Честит осми март! Да сте здрави, щастливи, желани и най-обичаните мами! .

Аз днес получих най-хубавата новина, а скъпоценният ми подарък си го чакам след два дни:lol: . Малкото ми съкровище си идва вкъщи в сряда newsm44.   Добре е, наддава и вече е 2450 гр. Нямам търпение да си го гушна. Надявам се лошото да е зад гърба ни и да расте здрав и щастлив.

# 41
  • София
  • Мнения: 39 783
Ани, страхотна новина. Хубав подарък за празника  Hug

# 42
  • Мнения: 923
Честит празник момичета!  Пожелавам на всички много много щастие. Hug
Ани честито мила. Много се радвам. Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 1 711
Ани, много хубава новина, страхотен подаръл за празника   bouquet

Специални поздрави за празника имате от Дани. С Вероника са в болница и не може да ви поздрави лично. Някаква вирусна инфекция явно има и е направила пристъп. Дано се оправят бързо...

# 44
  • Мнения: 9 973
много се радвам за АНи!Само хубави моменти от тук натам!

Общи условия

Активация на акаунт