Зумба

  • 184 307
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Здравейте Grinning

И аз съм фен на Зумба. Ходя от 2 месеца и се чувствам много добре, предвид, че по цял ден седя на стол в офиса. Simple Smile Обаче толкова се раздравам, че после едвам се прибирам до вкъщи. Laughing

Та, споделете как се храните - преди и след тренировка по Зумба? Аз ходя 2 пъти в седмицата вечер след работа и се чудя какво и трябва ли да хапвам преди това, както и какво се хапва след това? Не целя да свалям кила, защото и без това съм под нормата, по-скоро ходя да се разтоварвам и да се стегна, и да махна от бедрата и дупето мааалко мазнинки.  Wink

# 706
  • Мнения: 56
Аз също разнообразявам със зумба тя е по различно нещо от тренировки в зала или в домашни условия или тичане навън - всъщност аз правя от всичките на зумба поне 3 пъти в седмицата ходя и се чувствам супер докато Тренировките в зала  са скучни това, Зумбата е не просто тренировка това са танци изпълнени с много емоция и заряд иии супер изтощтителни лее се яко пот
Който обича танците и  не е пробвал много е загубил трябва да навакса Simple Smile
 

# 707
  • Мнения: X
Записвам се пак с похвал- похвал...От средата на юни т.г. ходя в Боди Арт Кали на ст. В. Левски и съм супер доволна. Галя е страхотна, вече се пристрастих към Зумба  Grinning Благодарение на вас се насочих към това място и се чуствам супер. Аз също съм от начинаещите и за храненето нищо не мога да кажа, но предполагам, че ако се цели свалян на кг. трябва и някакъв по- лек режим.
За малката госпожица- не съм сигурна дали ще стои 1 час на едно място, в смисъл да прави само зумба. Но пък може да се пробва  Wink

# 708
  • Мнения: 94
Здравейте , знам, че в мол Видин има зумба

# 709
  • Мнения: 335
Здравейте ! Кое е по - натоварващо за физиката- зумба или тае бо?

# 710
  • Мнения: 56
Зависи от много неща: първо има няколко вида зумба http://totalrelax.eu/677/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B5-zumba/
Второ от инструктора и какви хореографии работи, същото е и за тае бо отново зависи от инструктора, който го води. Натоварването също може да зависи и от теб самата в зависимост от изпълнението, което правиш ти Simple Smile има хора в групата, които едва се помръдват или просто маркират, има др които се мятат насам и натам, но не го правят технически правилно и ефект отново 0. Мисля , че е добре да събереш инфо конкретно от местата/ залите, които смяташ да посещаваш или просто направи по някое посещение така сама ще прецениш за теб кое ти е по мярка и кое те натоварва, че за някой може да е натоварващо определено нещо за други пък не! Wink това е моят съвет.

# 711
  • София
  • Мнения: 11 116
Препоръки за гр.София - ж.к.Хаджи Димитър , кв.Сухата река ? Peace

Здравейте!
На Герена ще има Зумба от 01.10 всяка сряда от 19.00ч.
https://www.facebook.com/GalaSport.fitness.studio
Ще пробвам, много съм се ентусиазирала.  Wink

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 18:26 от жгмъц

# 712
  • София
  • Мнения: 67
За София някой може ли да препоръча място близо до кв. Драгалевци? Струва ми се интересно и ми се иска да отида:)

# 713
  • Мнения: 4 028
Здравейте,
аз имам нужда от сваляне на килограми. Правилно ли съм се насочила към зумбата? И можете ли да ме насочите къде да ходя в студентски град?

# 714
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Здравейте,
аз имам нужда от сваляне на килограми. Правилно ли съм се насочила към зумбата? И можете ли да ме насочите къде да ходя в студентски град?
Правилно си се насочила. Wink
Ако се раздаваш на макс по време на тренировките, има ефект.
И аз ходя в Ст. Град в зимния дворец. MVJ Aerobic studio Peace

# 715
  • Мнения: 1 159
И аз съм за тази тема. Пристрастена съм! За съжаление само два пъти седмично има зумба, инструкторът е от съседно градче и пътува. На мен лично много ми допадат неговите хореографии, много се забавлявам, излизам от залата абсолютно мокра, капе пот от косата ми!
Опитвам се един път седмично у дома да спортувам, някое клипче от нета най-често, но не винаги успявам.
За храненето, ако успея само на течности да изкарам вечерта след тренировка, съм много доволна от себе си!

# 716
  • Мнения: 17 982
Виждам, че темата е огромна, но няма време да изчета всичко.
В нашия град нямаме Зумба, ще ми препоръчате ли нещо да у дома, ако може за начинаещи, ако може на бг  newsm78

# 717
  • Мнения: 9
Много е хубаво в Пловдив във фитнес-център ,,Лалута,,.Има занимания понеделник,сряда и петък от 19ч. Wink

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Много е хубаво в Пловдив във фитнес-център ,,Лалута,,.Има занимания понеделник,сряда и петък от 19ч. Wink
Има ли курс за начинаещи там и каква е цената ?

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 170
Много е хубаво в Пловдив във фитнес-център ,,Лалута,,.Има занимания понеделник,сряда и петък от 19ч. Wink
Има ли курс за начинаещи там и каква е цената ?
При Зумба няма нива. Просто отиваш и се забавляваш.  newsm44

Общи условия

Активация на акаунт