Зумба

  • 184 214
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8
Здравейте!  Бихте ли ми казали дали някоя от Вас знае за зумба в Банишора?!   Hug newsm78  bouquet

# 736
  • Мнения: 2 473
Здравейте, виждам, че темата е доста стара, но не мога да видя дали има нова, а в търсачката не откривам, това което ме интересува ...  Искам да попитам някой ходил ли на Зумба в Salsadiva, центърът се намира на ул. Лидице 1, кв Гео Милев, зад х-л Плиска.. и ако да - отзиви?!

# 737
  • Мнения: 1
Здравейте, знам че темичката е доста стара, но все пак ще питам. Преди 2 години прочетох за зумбата и някъде от тук си изтеглих доста добро видео за основните стъпки на зумбата. Водеше го едно много мило момиче, което доста добре показваше и обясняваше стъпките на зумба румба, ча-ча, салса меренге и други стилове. Първо бавно показваше основните стъпки и после имаше 5-6 минутна тренировка от съответния стил. Ако някой се сеща за какво говоря или има видеото ще съм много благодарна ако ми го прати или ми каже от къде да си го изтегля. Благодаря предварително   bouquet  bouquet  bouquet

# 738
  • Мнения: 2 473
За клипчетата не мога да помогна, но да споделя по въпроса, който зададох в предния ми коментар и в крайна сметка сама си отговорих Simple Smile Много съм доволна от зумба инструкторките в Salsa Diva, те са три, а две от тях посещавам по-често, защото са в удобно за мен време (общо взето когато мога и има кой да гледа детето). Хореографиите са много хубави , момичетата - мили. Добре ми е като ходя при повече от една, защото така тренировките стават още по-приятни и разнообразни. Това е, ако някой търси зумба в района (около Плиска) - препоръчвам  newsm10 newsm68

# 739
  • Мнения: 28
В Салса Дива не съм ходила на зумба, но се запознах с едната инструкторка и изглежда много миличка.

Но с всички крайници съм "за" зумбата в Дерида Денс, до Лъвов мост. Инструкторката, Петя, е един от най-слънчевите и прекрасни хора, които познавам, разкошна е. Води и пилатес веднага след часа по зумба.

# 740
  • Мнения: 5
Попаднах на нещо, което отговаря и на моето мнение http://www.vinagi-zdravi.com/%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%B4%D0%BE%D0% … 1%87%D0%BA%D0%B8/

Искам да ви кажа, че аз ходя много редовно на зумба и съм много щастлива, че я открих! Пъвите 2-3 тренировки бяха много изморителни, чудех се дали ще издържа. Вече дори не се притеснявам  Heart Eyes
Една тренировка е един час, който минава неусетно  #Crazy
Препоръчвам я горещо  Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 22 сеп 2015, 14:10 от Lison_Todorova

# 741
  • Мнения: 2
Здравейте, организирам първия зумба фитнес концерт в България, с известен латино изпълнител. 23.11.2019, Военен Клуб София.

https://www.facebook.com/events/309647439653165/
Който обича да се поти и забавлява едновременно, да заповяда. Свържете се с мен чрез фейсбук за билети Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт