Помогнете да намеря баба си!

  • 6 106
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Приятели, моля ви за помощ!
Баба ми е в неизвестност от няколко дни.
Ето линк към обявата, която разпространявам навсякъде в интернет пространството.
Можете да помогне като разпратите този линк на познати от София или ако пък случайно я видите, да ни сигнализирате.
Много ви благодаря!!!!
http://italbar.net/missing/missing.htm

# 1
  • Мнения: 712
Успех, Щица, моля се да намерите баба ти жива и здрава!  Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 15 485
   Дано се намери бързо!Успех в търсенето.  Praynig

# 3
  • Мнения: 230
качих обявата ти на моя профил във фейса!!!!....защо не направиш група, скоро една 33 годишна жена така откриха
 Praynig Praynig Praynigдано скоро я откриете!!!!

Последна редакция: сб, 06 мар 2010, 19:18 от мария 123

# 4
  • Мнения: 386
качих обявата ти на моя профил във фейса!!!!....защо не направиш група скоро една 33 годишна жена така откриха
 Praynig Praynig Praynigдано скоро я откриете!!!!

и аз си сложих линка във фейса. Идеята на Мария за група е много добра, ако нямаш време можем да помогнем да я направиш!
 Дано я намерите невредима скоро !

# 5
  • Мнения: 200
Ех че неприятно. Мила,дано се намери баба ти скоро жива и здрава  Praynig Praynig Praynig Praynig.

# 6
  • София
  • Мнения: 421
Милата. Дано я намерите скоро и да е жива и здрава. И аз сложих линка във ФБ

# 7
  • София
  • Мнения: 71
Ох, защо толкова възрастни хора изчезват напоследък? Sad Стискам палци да я намерите съвсем скоро жива и здрава! Praynig Сложих линка във Фейсбук. Може би добра идея би било да направите и група, като онази за дядото.

# 8
  • близо до планината,почти в гората
  • Мнения: 44
Ужас...Живея в района и ще си отварям очите на четири!!!
Не знам дали е подходяща идея,но доста възрастни,местни жени ходят в църквата в неделя,мисля че ще разпространят много бързо информацията.
Дано се намери веднага,жива и здрава  Praynig

# 9
  • Мнения: 453
И аз ще копна обявата във ФБ!
Успех и стискам палци!

# 10
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Поредният възрастен човек, който изчезва ей така...??? Щица, моля се да имате късмета и да се намери... Peace

# 11
  • Мнения: 483
Дано се намери баба ти жива и здрава. Какъв кошмар е това Cry

Момичета, аз не съм в БГ. Какво искате да кажете, че са започнали да изчезват възрастни хора?
Това звучи като филм на ужасите.

# 12
  • Мнения: 230
 newsm78 Щица,какво става ..има ли новини

# 13
  • Мнения: 304
Благодаря за молитвите ви и за съпричастността, момичета.
Не, новини още няма. Утре щели да пуснат обява за изчезването по медиите, разлепени са обяви из квартала, нашите обикалят без спирка Симеоново и района, с ясното съзнание, че ако е навън няма как да е оцеляла 3 дни и нощи в този студ и сняг... Но аз все си мисля, че някой я е приютил или е в някоя болница, не знам...
Утре ще направя група във фейсбук, не знам дали ще помогне, но... поне е нещо, което мога да направя, чувствам се супер безпомощна. От бърза помощ не дават особено охотно информация, полицията не се координира изобщо с болниците, вече не знам дали да не обикаляме всяка една болница на крака и да вдигаме скандали докато не ни дадат журналите, в които записват новопостъпилите пациенти.
Аз лично, може би подсилено от хормоните не мога да спра да плача, просто като си представя колко е студено на вън, как тя е сама и вероятно е дезориентирана... и ми се къса сърцето, а майка ми как е, не мога и да си представя.... Моля се на чудо, макар че вече не вярвам особено в добрия изход.... Cry

# 14
  • Paris, France
  • Мнения: 14 117
Мила Щица,

Прегръщам ви силно и се моля по-скоро да се върне бабчето ти. Едва ли е навън, някой сигурно я е намерил и приютил, но ако няма документи в себе си ще отнеме време да разберат коя е. На наши познати дядо им го намериха след месец в неизвестност в друг град Shocked. Не е могъл да обясни къде е бил, с кого и как се е озовал там. Случва се.

Общи условия

Активация на акаунт