Помогнете да намеря баба си!

  • 6 107
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 012
Гледах, че в метрото имаше залепена подобна обява. Защо не пробвате и вие, там има голям пътникопоток от всички краища на София.
Стискам палци, дано откриете бабата невредима!

# 31
  • София
  • Мнения: 3 064
Включих се в групата. Късмет, дано се намери скоро жива и здрава!

п.п. Не изчезват повече хора сега, просто заради напредналите технологии и интернета, се разчува бързо.
И това е добре, че ако разчиташ само на полицията, шансът не е голям...

# 32
  • Мнения: 612
И аз се включих в групата, поне приятелите ми ще я видят в София. Искрено ти пожелавам да се намери скоро баба ти! Успех!

# 33
  • Мнения: 234
Щица, за съжаление не мога да съм от помощ, тъй като съм от Пловдив, но искрено се моля и надявам нещата да завършат с благополучен край! fingerscrossed
Винаги съм мислела, че си невероятен човек /постовете ти/ и много, много бих искала да си щастлива и спокойна в тези най-важни месеци за теб!
Прегръщам те!

# 34
  • Мнения: 26
                Включих се в групата . Искрено се надявам всичко да приключи добре  Praynig
               Имам известен опит с хора ,страдащи от деменция.
                Извинявай, че питам, да не би да се е обидила от нещо ?
             Преди много години бабата на съпруга ми /живееща постоянно на село /,
           беше прекосила два квартала в непознатата й София посред зима по тарлъци.
            Обидила се на едната снаха и решила да отиде при другата . newsm78
          А не познаваше града, идваше тук при тримата си сина само през зимата.
            Полудяхме,когато я видяхме посред нощ да звъни на вратата ни .
               Как и с какво се е добрала до нас никой така и не разбра .
       А и тя не можа да обясни .
              Такива хора имат ярки стари спомени, но им се губи краткосрочната памет.
            Пожелавам ви успех в търсенето .  Peace  Дано е жива и здрава  Praynig

# 35
  • Мнения: 304
От сърце благодаря на всички ви!!!!
За сега нямаме никакви новини. Майка ми се е луднала от нямане какво да прави да ходи по разни врачки и ясновидци, всички казват различни неща. И тя се щура, милата, насам натам да я търси... наистина не знам какво й е в душата, милата ми майчица...
marie_666, не се е обидила, тя е невероятен инат. Преди година някъде се загуби така, избяга от болницата, където лежеше (казаха й, че ще я изписват, тя това осъзнала, после искаха да я върнат за някакво допълнително изследване, но тя си задала команда - тръгвам си и духнала). Тогава беше на кански лекарства, не можеше да върви и да говори и въпреки това за около 7-8 часа се беше прибрала на собствен ход. Сега е тръгнала за вода от близка чешмичка, по алеите в гората над Симеоново. Не мога да си представя да се е загубила там, а и нашите са обиколили поне по 3 пъти всичко наоколо... не мога да си представя изобщо ако не й се е случило нещо как ще се затрие така....

# 36
  • Мнения: 268
Боже,какъв ужас! Представям си какво ви е!
Дано скоро се намери баба ти!

А ти се пази, че е опасно да се тревожиш прекалено когато си бременна!  Hug

# 37
  • Мнения: 1 820
Идва ми на ум да се пуснат обяви по вестниците,да се информира и телевезията.Поне тези канали които се гледат най-много -БТВ и НОВА.Идеята за снимки по гари,паркове,болници,и т..н е добра.
А това с родното място и близки познати или роднини е също добро.Все опак е началото.
Друго което ми идва на ум е да вземеш един тел указател и да звъниш по всички приюти за стари хора,болниците сигурно вече сте ги отхвърлили като вариант.
Ако се сетя друго ще допълвам дано скоро я намерите. Confused

# 38
  • Мнения: 1 325
Щица, моля се за баба ти, дано много скоро има добри новини Praynig

# 39
  • Мнения: 304
Искрено благодаря на всички ви за съпричастността и молбите.
Вчера, по сигнал на туристи, тялото на баба е намерено в една река на Витоша. Планината я е прибрала при себе си... Светли й пътеки...
Още веднъж много ви благодаря!

# 40
  • Мнения: 268
Моите съболезнования!!!!!  Cry

# 41
  • София
  • Мнения: 15 489
   Съболезования! Praynig Светла и памет!Нека спи спокойно. Cry Разплаках се, като си представих,че е моята баба!

# 42
  • Мнения: 654
Моите съболезнования  Praynig Praynig

# 43
  • София
  • Мнения: 1 762
Миличка, Господ да даде мир и покой на душата на баба ти  Praynig
На вас сили в мъката ви  Hug
Моите съболезнования  Praynig

# 44
  • Мнения: 26
               Много съжалявам за случилото се ! Искрено се надявах на добър край !
              Да бъде светла паметта на баба ти !
             Мир на душата й !

Общи условия

Активация на акаунт