Помогнете да намеря баба си!

  • 6 110
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
 От сърце се моля да я намерите Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 2 484
Дано да се намери жената...

# 17
  • Мнения: 1 820
Дано да намерите жената и всичко да е наред.Да е жива и здрава. Praynig
Не знам как така изчезват възрастни хора напоследък,не мога да си го обясня.Може би проблем с ориентация или не знам и аз ,но е много тъжно! Sad

# 18
  • Мнения: 301
Стискам много силно палци да намерите баба и всичко да е наред.

Можеш да прозвъняваш регулярно всички болници - когато моят дядо се загуби през ноември така го намерих - от Бояна  до 2-ра градска  Rolling Eyes. Можеш да звъннеш и на разни приюти и домове за временно настаняване - там където примерно прибират бездомните хора в студените дни. В нета сигурно има телефоните им. Ако е имала пари - проверете и такситата, може някой да я качил. Може да се провери и градския транспорт. Звънете навсякъде, където се сетиш, независисмо от полицията!

Успех!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Щица,дано скоро намерите жената!Кураж на цялото семейство! Hug

# 20
  • Мнения: 230
като създадеш група ,посочи линк линк

# 21
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Дано се намери баба ти жива и здрава. Какъв кошмар е това Cry

Момичета, аз не съм в БГ. Какво искате да кажете, че са започнали да изчезват възрастни хора?
Това звучи като филм на ужасите.

Не - чиста реалност е. Преди време изчезна възрастен мъж... Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 654
 Praynig Praynigвсичко да е наред(

# 23
  • Мнения: 12 681
Шица, дано скоро се намери баба ти.  Praynig

Момичета, аз не съм в БГ. Какво искате да кажете, че са започнали да изчезват възрастни хора?
Това звучи като филм на ужасите.

Да , има една чиния  - като в оня филм, не помня името му.  Откарват ги на едно по-хубаво място.  Глупости на търкалета.  Възрастни хора със склероза  - излизат, не помняг адрес, накъде са тръгнали. 

# 24
  • Мнения: 1 788
Винаги ми е било странно как може така да изчезне човек...
Това не е игла, не е ключ, да се загуби, да пропадне някъде и да го няма...
Това е жив човек!
Толкова ли е трудно на полицията да провери във всички болници и приюти?!
Няколко телефонни разговора са това...
Все пак болниците не са безкраен брой, те са точно определен - 10, 100, 1000...
И ако е намерена от хора, толкова ли е трудно да се свържат с полицията и от там тя да си свърши работата?!
Скапана държава...
Искрено се надявам бабата да е жива и здрава, да е попаднала на съвестни хора и скоро да се прибере вкъщи...

# 25
  • Мнения: 304
Нов ден, навън е ужасен сняг, а от баба няма никаква следа.
Ето линк към групата във фейсбук, не знам колко добре съм се справила със създаването й. http://www.facebook.com/group.php?v=photos&ref=nf&gid=34 … ?gid=348071874153

Ето линк и към обявата в ИА Фокус http://www.focus-news.net/?id=n1360010

Проверили сме всички болници, всички познати... полицията работи активно, но следа няма... не знам как е възможно, но го виждам с очите си...

# 26
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
От района съм, ще се оглеждам, дано всичко свърши добре!

# 27
  • Мнения: 11 488
Щица, бабати от къде е родом? Къде е расла като малка, къде е живяла като млада жена? Спомените при хората със склероза са най-слини от детството им /по моя скромен опит/, да не си е тръгнала за родното място? Пообиколихте ли автогарите и жп гарата. Поразлепете снимки, попитайте хората - ако е пътувала може да е просила пари.
Вярвам, че всичко е наред с нея. Надявам се да я е прибрал някой, който не разбира, че тя не е на себе си и говори измислени неща. Аз аха да приютя така една женица - ама така ми ги нареждаше от къде била, как се изгубила, как ще дойдат да я вземат на другия ден и таман я поведох и децата от площадката ме светнаха, че току що е избягала през терасата на апаратемента на сина си.., Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 228
Дано да намериш баба си жива и здрава. И аз имам баба, която е с много сериозна деменция и имам голям страх да не излезе нанякъде и да се изгуби.

# 29
  • Мнения: 483
Щица, бабати от къде е родом? Къде е расла като малка, къде е живяла като млада жена? Спомените при хората със склероза са най-слини от детството им /по моя скромен опит/, да не си е тръгнала за родното място? Пообиколихте ли автогарите и жп гарата. Поразлепете снимки, попитайте хората - ако е пътувала може да е просила пари.
Вярвам, че всичко е наред с нея. Надявам се да я е прибрал някой, който не разбира, че тя не е на себе си и говори измислени неща. Аз аха да приютя така една женица - ама така ми ги нареждаше от къде била, как се изгубила, как ще дойдат да я вземат на другия ден и таман я поведох и децата от площадката ме светнаха, че току що е избягала през терасата на апаратемента на сина си.., Rolling Eyes

Добър съвет!

Общи условия

Активация на акаунт