FarmVille - 19-та тема

  • 39 619
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 299
Аз пък имам проблем със строежа на новата сграда. Трябват ми 8 тухли и никой от моите съседи не може да ми ги прати  newsm78, позволява им да ми пращат материали, които вече съм събрала  #Cussing out как да си довърша така къщата  Confused
Сложи този линк и им кажи да го използват  Peace
http://apps.facebook.com/onthefarm/gifts_send.php?gift=agedbrick -тухла

# 661
  • Мнения: 2 804
На мен нищо не ми е намалено  Shocked, как така ги намалят? Струва ми се, че е бъг това, не истинска промяна. Дали няма да им се върне размера, ако ги сложите в склада и пак ги извадите?  Thinking

Смалени са само колибките - черната, розовата и бежовата (cottage). Това дали е в склада или във фермата няма значение. Аз като видях колко е ситна, извадих от склада още една и я сложих до първата - еднакво малки са.

# 662
  • Варна
  • Мнения: 365
Има ли линкове за материалите за къщите, така както сте дали линк за конюшните?
Съжалявам ако е казано, но не намерих къде  Embarassed
Липсват ми материали, които никой от съседите ми не ще да праща и много ме е яд. В моята и на мъжа ми ферми има само тухли и прозорци  Rolling Eyes

# 663
# 664
  • Мнения: 58
А дали по същия начин няма и линкове за колекционерските предмети от кутията с подаръците? newsm78

# 665
  • Мнения: 820
А дали по същия начин няма и линкове за колекционерските предмети от кутията с подаръците? newsm78

нещо не разбирам - колекциите се събират от стената - от публикувани намерени предмети или от публикувани колекции и също така по едно нещо от вид може да се прати като подарък.

Ако има бъгове има и линкове за неща от колекциите, но в момента няма.


Някой разбра ли нещо повече за кучетата? Благодаря  Hug

# 666
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Toва смаляване на къщите да няма нещо общо с Алиса в страната на чудесата?  newsm78 Ето, в маркета има котарака. А утре тук е премиерата на 3Д филма  Thinking

# 667
  • Мнения: 3 219



Някой разбра ли нещо повече за кучетата? Благодаря  Hug


http://www.facebooktrikove.com/2010/03/farmville_16.html

# 668
# 669
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Приемате ли нови фермери ?  Party

# 670
  • Мнения: 77
Приемате ли нови фермери ?  Party

НЕ!  Joy

(майтап)


Къщичките са смалени точно по повод премиерата на "Алиса в страната на чудесата", но въпроса ми е - ще си върнат ли нормалните размери?  newsm78

# 671
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Девойки, щерката си е блокирала фермата и на какъвто и линк да цъкне пише, че страницата не е намерена.
Как да го оправя та да не реве детето?

# 672
  • 7800
  • Мнения: 243
От Настройки за поверителност - Приложения и Уебсайтове - Блокирани приложения

# 673
  • Мнения: 820

Благодаря! Все още не ми е ясно трябва ли да играем друга игра, че да имаме куче (както Мафията за трактора)?

# 674
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не се притеснявайте ако ви се наложи да играете Петвил за нещо, нивата там се минават страшно бързо, седиш, миеш, триеш няколко животни и си готов. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт