Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 22:10 - Тема 2

  • 54 876
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 196
Привет и от мен ,чакам с нетърпение принцесата да заспи ,че да изгледам серията ,още веднъж благодаря че ви има.  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 327
Изгледах втора серия.Страхотна игра на Туба!!!!

# 17
  • Мнения: 10 240
Изгледах серията с превод. На всички, които са допринесли за превода и качването на субтитрите, още веднъж благодаря!
 smile3525

Преди превода си мислех, че майката на Мурат Несрин има топло отношение към Хасрет и дори бях учудена /не е типично за аристократка като нея/, но сега от думите и става ясно, че тя прави това само заради сина си. Грижите и за момичето /осигуряването на дрехи, после купуването на нови/ е за да не ги дразни  с неугледния си вид.
И още при момента на серенадатата - искаше и се това да спре, за да не се излагат в квартала...

Беше много интересно- на улицата Джихан свири, на първия етаж Хасрет пее, на втория мама Несрин се ядосва, а на тавана Мурат слуша...

А сцената със счупването на каничката! Забелязахте ли с какъв финес Хасрет разглеждаше чашката, как като изтънчена дама се правеше, че отпива от нея..... и появата на "маскираната" Несрин прекъсна този момент .... Това е само чайник!- бяха думите на Хасрет. С една дума - това е вещ, а вие вдигнахте шум до небесата...


Туба направи страхотен епизод- Изключителна!

# 18
# 19
  • Мнения: 85
Имам чувството, че Мурат много внимава какво ще си помисли Хасрет, как ще изглежда в нейните очи, оглежда я, но тя също го наблюдава тайно..След като Накийе й каза, че момичетата можело и да останат, тя се беше скрила и ги броеше колко си заминават  Grinning, нали ги преброила 15 човека + Мурат и Левент...

# 20
  • Мнения: 10 240
Имам чувството, че Мурат много внимава какво ще си помисли Хасрет, как ще изглежда в нейните очи, оглежда я, но тя също го наблюдава тайно..След като Накийе й каза, че момичетата можело и да останат, тя се беше скрила и ги броеше колко си заминават  Grinning, нали ги преброила 15 човека + Мурат и Левент...

На същото мнение съм, pollyl71. Хасрет се замисли над думите на Накийе : Мурат е млад, красив, преуспял. Всички момичета са влюбени в него.


Малко лафче от епизода: Благодаря ти, че не счупи нищо! - Накийе е много интересен образ!

Последна редакция: нд, 07 мар 2010, 14:55 от rina-rina

# 21
  • Мнения: 10 240
и още няколко лафчета:



"Сноб от каменната ера"

Коментар на ревнивият Джихан за Мурат

# 22
  • Мнения: 10 240


"Вместо да бъдеш камък там, ела при мен и бъди моето цвете"

в разговор между Хасрет и Джихан / това много ми хареса/

# 23
  • Мнения: 10 240
и нещо весело:



" Остави ме!Миналата седмица ходих със сестра си на турска баня и се къпах!"

# 24
  • Мнения: 9 996
Тинче, благодаря ти, миличка, за докса! newsm51
Нещо не можах да вляза в другия форум.
но преводачките, вие си знаете, обичам ви и ви благодаря! smile3525

# 25
  • Мнения: 85
сладки са


а тук дали му мина мисълта, че тя може и да е откраднала...

и снимка от филм с  Джансел, където виждам и други познати артисти. Мисля, че някой по-рано беше дал интервю с Джансел
Джансел и дубльор

http://www.youtube.com/watch?v=mn-MF6hQWhw&feature=player_embedded

В реклама на френски моб. оператор
http://www.youtube.com/watch?v=ilTPMi8ja5Y&feature=player_embedded

на *Тойота*
http://www.youtube.com/watch?v=XKCG2JFjgKA&feature=player_embedded
Почти през целия си живот  е бил във Франция и има много силен френски акцент, но пък много чаровен и мек глас.
, а то е било по повод този филм

Последна редакция: нд, 07 мар 2010, 16:13 от pollyl71

# 26
  • Мнения: 10 240
а тук дали му мина мисълта, че тя може и да е откраднала...

Мурат още не е сигурен ,че познава Хасрет. Засега се опира само на предчувствието си. Така каза и на майка си: Ти ме познаваш и знаеш, че постъпвам правилно. Но беше убеден, че Хасрет ще се съгласи да бъде научена да пее. Той е видял в нея нещо повече от циганката-цветарка. Засега е само интерес- започна с интереса на професионалиста, който смята, че е открил нов музикален талант, но интересът му премина в нещо повече- интерес към момичето, което е своенравно , но борбено и не се оставя да бъде мачкано от "богоизбраните". Спомнете си как в дома на Хасрет те отказаха чая, но тя направо им заповяда : Ще пиете чай! и хукна за вода. Не остави на Мурат и Левент възможност за отказ.
По въпроса за гривната. Мурат знаеше, че Хасрет ще отиде при баща си. Така че има обяснение защо не е в къщата. но за кражбата нещата не са ясни. При положение, че Левент всеки ден го "предупреждава" за изчезването на Хасрет, Мурат може да има съмнения. Когато Хасрет се завърне в къщата / а тя ще се завърне, защото е дала дума/  и се постави въпроса за кражбата ще има буря!
Мурат ще съжалява, че е имал съмнения.

Но ако отидем на трейлъра, /където Мурат скача от масата, а Хасрет плаче/, възможно е първо Хасрет да се обиди/ но да не вдигне скандал/, а после да напусне къщата. Мурат ще разбере за грешката си и ще направи всичко за  да я върне обратно

# 27
  • Мнения: 85

Но ако отидем на трейлъра, /където Мурат скача от масата, а Хасрет плаче/, възможно е първо Хасрет да се обиди/ но да не вдигне скандал/, а после да напусне къщата. Мурат ще разбере за грешката си и ще направи всичко за  да я върне обратно [/i]
Може би това да е момент, когато с Накийе са на гости и искат да я върнат
Обаче не виждам нарисуваното зелено цвете на Гюлназ  newsm78

# 28
  • Мнения: 0
  bouquet

Привет! Мога ли и аз д кажа нещо-  мисля, че Х. още в началото манетично е привлечена от М. Помните ли как се заинтригува и как пя на сцената вечерта и твърде много я интересуваше какво мисли М. за нейното изпълнение..... После връщането на документите му....... Интереса с който го гледаше при неговата репетиция...... Коридорното изпълнение с поставяне ръката му в зоната на диафрагмата..... ................. Съгласието да отиде в къщата.........
    Но си мисля и че много ще я нарани съмнението, че тя е крадлата............ И дълго ще го натяква и няма да прости.......... да видим

# 29
  • Мнения: 0
Едно питане - това същата стая ли е, където сестрата нарисува палма ?
 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт