Запленяваща сърцето / Gönülçelen по ATV петък от 22:10 - Тема 2

  • 54 882
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31
Да, ама палмата я няма на стената! Позабравили са я. Не палма, цвете бееее!

# 31
  • Мнения: 0
Хасрет и Мурат ще преминат през много изпитания,докато изградят доверие един в друг.....многократно Хасрет ще трябва да доказва невиновността си.Мурат от една страна и вярва,усеща,че тя е искрена,чувствителна и неспособна да извърши нещо лошо,но от друга - постоянните предупреждения от близките му,а и мястото откъдето идва Хасрет е порочно...Времето ще е фактора,който ще внесе хармония в отношенията им...

# 32
  • Мнения: 132
На мен не ми прилича на същата стая.Може да е същата ,но я няма онази витрина-шкаф,стените са в розово,може и ремонт да са направили .

Същата ,но в розово боядисана ,а беше в друг цвят.

Отидох да гледам ,тя къщата на два етажа била.

Последна редакция: нд, 07 мар 2010, 16:38 от sevi_nil

# 33
  • Мнения: 640
Преводът доколкото разбирам го правят момичетата от АСИ - BG , Моргана, Вихър и компания ,на които с огромно
удоволствие благодарим   bouquet  bouquet  bouquet Те рядко ни навестяват, но аз тях често.

Въобще сме доста привилегировани ,с толкова сериозна преводаческа школа.
Мишел, Севи, Дамла и Али са с нас постоянно. Сигурно в Министерския съвет не разполагат с такъв многоброен екип. Hug Hug Hug

# 34
  • Мнения: 0
  bouquet

Мерси!  Аз точно затова попитах, защото предполагам че Polly71 е взела снимката от следващ епизод. И каква ли е причината за промяната - ремонт, защото таткото е излязъл от затвора или "защото вече контактуват с друга социална среда и да не посрамят Хасрет". Нали имаше един кадър, в който голямата сестра носеше бака (или както там се казва) с боя.... А когато Мурат беше за първи път у тях много подробно оглеждаше обстановката и имаше поглед на каката, която улови неговия в този момент.

Последна редакция: нд, 07 мар 2010, 16:44 от muratuba

# 35
  • Мнения: 132
Добавих линка към Нитро бг,където са качени епизодите с бг.превод.
Но сега проверих ,на мен не ми се отваря ,изписва ми възникна грешка.
Но аз нямам регистрация там .
Може ли  да проверите дали успявате да влезете ?

# 36
  • Мнения: 10 240
Добавих линка към Нитро бг,където са качени епизодите с бг.превод.
Но сега проверих ,на мен не ми се отваря ,изписва ми възникна грешка.
Но аз нямам регистрация там .
Може ли  да проверите дали успявате да влезете ?

аз го изтеглих без пролеми от Nitro.bg , но имам регистрация там

# 37
  • Мнения: 0
 newsm78

И аз не всеки път мога да вляза в нитро-бг. Когато писахте, че първа серия я има там със субтитри изобщо не успях да стигна до нея.

# 38
  • Мнения: 10 240
по въпроса за стаята . Снимката, която  pollyl71 постави я има още преди да излъчат първи епизод и е "зад кадър".
Стаята е същата - няма го телевизора който братчето отнесе.
 А ето и цветето на Гюлназ

# 39
  • София
  • Мнения: 30 171
 ние спим и аз гледам в захлас Heart Eyes

М: ще трябва да работиш 7 дена в седмицата
Х: толкова много, че то човек ще умре от толкова много работа  hahaha hahaha

Левент: да не сънуваш с отворени очи
М: не, чета за бебето фламинго  ooooh! Представете си Хасрет ако каже това на Х. каква ще е реакцията  hahaha

А, зебелязах, че тя отиде вечерта, не 9ч сутринта, за да е на нейното, не на неговото  Joy

# 40
  • Мнения: 0
Момичета здравейте !!! Чак сега имам  възможност да влезна в темичката ни а тя вече нова Hug Севи благодарностти и от мен също така благодарности  и  на всички които са се потрудили за превода  bouquet  bouquet  bouquet Невероятни сте bowuu

# 41
  • Мнения: 10 240
Онур Сайлак изпълнява ролята на Левент много точно - отива му тая роля / спомнете си, че преди да започне филма при първите снимки го определихме за шофьор на Мурат/

Левент е съвременен продукт на живота  - знае да работи добре и да се весели добре. В работата "захапе ли нещо не пуска" , но е и  бохем едновременно. Жените ,купоните са неговият начин да разпуска. Как организира партито: "Като не мога да  изкарам Мурат  навън, тук ще има парти! С готини момичета, и как си ги заведе двечките след партито! Въпросът му беше : У вас или у нас? А Берин дебне и ще му го връща един ден!

 

И едно бисерче на Левент:

Виждам обложката : "ЛЕВЕНТ УИЛДЪРЪМ ПРОДЮКШЪН"     Мечтиииииииииииии!

# 42
  • Мнения: 8
Гривната на майката не падна ли в торбичката на "обожателя и", защото когато го изпращаше на вратата гривната я нямаше на ръката и, а преди това на масата каза че има сантиментална стойност за нея.

# 43
  • Мнения: 10 240
Гривната на майката не падна ли в торбичката на "обожателя и", защото когато го изпращаше на вратата гривната я нямаше на ръката и, а преди това на масата каза че има сантиментална стойност за нея.

Наистина, след поканата  за "вечерята за двама" гривната вече я няма на ръката на Несрин. Тя си отдръпна бързо ръката и сигурно е паднала в торбичката с десерта. Това обаче ще е повод "обожателя" и да я види още веднъж.

Тая гривна ще донесе проблеми на Хасрет- първо и оскуба косите, после ще е виновна за липсата и!

# 44
  • София
  • Мнения: 30 171
Цитат
Това обаче ще е повод "обожателя" и да я види още веднъж.

ако я върне изобщо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт