Игли си имаме, ала не сме плетачки, наричаме се храбрите шивачки-тегел номер 7

  • 96 483
  • 746
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: X
Благодаря ви Simple Smile ще го изпробвам скоро.

# 466
  • Мнения: 146
1. Не мога да преценя.
2.Ограничител.На хоризонталната повърхност някъде отдясно на иглата трябва да имаш дупчица,където се завива този ограничител.Магнитния ограничител върши същата работа.
3.Краче за поръбване,фуния - подпъхваш плата и само си го обръща и окрайчва,много удобно,прави тънко фитилче.
4.Стандартно краче за зиг-заг.
5.Ограничител - отзад на колчето за крачетата има дупка,където влиза.При капитониране(прошиване на няколко слоя плат/вата с успоредни тегели) по него се водиш.
6.Краче за пришиване на копчета.
7.Плочка за зъбите.Покриваш с нея зъбите,когато пришиваш копчета или бродираш.
8.Не мога да преценя.
  Успех с усвояването на машината! Peace
Много благодаря  lina kaz !!  bouquet
Някой да има предположения за останалите? Embarassed

# 467
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
miniemouse, виж тук , може би ще откриеш предназначението им!

# 468
  • Мнения: 146
Калпазанче  Hug
Страхотни сте момичета, и заради нещата които правите и заради помощта която оказвате при нужда!!
  bouquet

# 469
  • Мнения: 12
Здравейте момичета, следя темата от доста време. Имам един въпрос: ще си откривам шивашко ателие и ме интересува как вървят цените на шивашките услуги, защото ми се струва, че цените ми са доста ниски и остарели. Сигурно има момичета тук в темата, които се занимават по професионално с шиене, ако е удобно да споделите, може и на лични. Много благодаря предварително.

# 470
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Цените на крачетата в сайта реални ли  са или завишени, както обикновено? И за всички машини ли стават?
Моята е PRIVILEG, наскоро ми я донесоха, втора ръка (като за сега ми върши идеална работа), няма да ви кажа, колко я чаках и каква радост беше  Laughing
Много обичам да се занимавам с шиене, но все още съм на етап да прекроявам разни неща, още се уча и не ми се иска да развалям цели платове, въпреки че ако докопам някой нищо не остава  Laughing
Е, за щастие баба ми е била шивачка и ми се намират доста  Laughing

# 471
  • Мнения: 0
Здравейте!Искам да ви попитам дали е възможно да се бродира на машина без никакво краче или е задължително да се купи допълнително краче за бродерия.Имам сингер и като се опитам да бродирам отзад конецът много ми се набръчква, независимо колко опънат е-заради липсата на краче ли става така или някаква друга настройка е необходима?А може ли да си ползва по-дебел конец напр.коприна или два едновременно, за да си личи бодът?Благодаря! Simple Smile

# 472
  • Мнения: 34
Здравейте!Искам да ви попитам дали е възможно да се бродира на машина без никакво краче или е задължително да се купи допълнително краче за бродерия.Имам сингер и като се опитам да бродирам отзад конецът много ми се набръчква, независимо колко опънат е-заради липсата на краче ли става така или някаква друга настройка е необходима?А може ли да си ползва по-дебел конец напр.коприна или два едновременно, за да си личи бодът?Благодаря! Simple Smile

Виж това клипче http://www.youtube.com/watch?v=CO2Y-o0bQXo  и сайтчето http://www.creativefeet.com/products/frames/octi-hoop
 

# 473
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Номер 8 ми прилича на краче за набор на плата. Винтчето регулира набора. Но това се получава добре само на тънките платове.

# 474
  • Мнения: 146
Здравейте и от мен. Номер 8 ми прилича на краче за набор на плата. Винтчето регулира набора. Но това се получава добре само на тънките платове.
Peace Благодаря!!

# 475
  • Мнения: 95
Здравейте момичета!  Hug
Приемате ли нови членове в редиците?   bouquet

# 476
  • Пловдив
  • Мнения: 43
Shine On You Crazy Diamond разбира се

Добре си дошла

# 477
  • Бургас
  • Мнения: 198
някой може ли да ми разясни какво може да шие Сингер155.

# 478
  • Мнения: 95
някой може ли да ми разясни какво може да шие Сингер155.


Ами мойта е такава и може доста неща да се шият на нея!

# 479
  • Бургас
  • Мнения: 198
някой може ли да ми разясни какво може да шие Сингер155.


Ами мойта е такава и може доста неща да се шият на нея!
А можеш ли да ми обясниш коя програма за какво е.Нямам си и понятие коя е програмата за прав тегел даже.Не мога да кача снимка за по лесно да ми се обясни.

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 10:22 от татунка

Общи условия

Активация на акаунт