минерална вода преварена

  • 6 068
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 150
На мен например ми стана достакофти като прочетох тази тема,защото досега съм давала вода от чешмата от ел кана,която просто е завирала в нея.
И аз така правя. Досега не съм забелязвала да има проблем със стомахчето. Все си мисля, че като кипне водата до 100 градуса, ако има някакви микроорганизми в нея, ще умрат.

# 31
  • София
  • Мнения: 39 941
На мен например ми стана достакофти като прочетох тази тема,защото досега съм давала вода от чешмата от ел кана,която просто е завирала в нея.
И аз така правя. Досега не съм забелязвала да има проблем със стомахчето. Все си мисля, че като кипне водата до 100 градуса, ако има някакви микроорганизми в нея, ще умрат.
Нищо й няма на чешмяната вода.
Аз в началото преварявах вода в стъклена кана на котлона. След това и аз купих ел. кана.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз още преварявам  Embarassed,но може би е време да  престана и да ползвам изворна

# 33
  • София
  • Мнения: 15 295
Може би.  Grinning
Аз преварявах 1 година. След това минахме на бутилирана.

# 34
  • Мнения: 610
Аз също преварявах водата до една годинка и след това давах изворна .

# 35
  • Мнения: 2 658
При преваряване общата минерализация на воата се повшава. Минералната вода натоварва бъбреците на бебето, а какво остава за преварена такава. Ако водата ви е хубава до годинка ползвай нея преварена (чешмяната), а ако е варовита може да взимаш  Хипп или изворна или друга специална бебешка ако има и просто да затопляш до необходимата температура.

Точно така смятам.

# 36
  • Мнения: 925
Аз от време на време давам изворна на "Девин" с розовия етикет и специално съм питала педиатъра ни, дали да се преварява. Тя ми каза, че не е необходимо. Иначе обикновено си давам чешмяна вода, която я оставям да заври в ел. каната.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Още преварявам , на годинка и три е дъщеря ми.Давала съм и изворна Девин не преварена, когато се е налагало.

# 38
  • Мнения: 2
  Аз давам  само преварена Предела и мисля ,че е доста добра.

# 39
  • Мнения: 1 186
От както се е родил малкия по съвет на педи,преварявам само изворна вода на Девин-розов етикет и Торн спринг-розов етикет Peace....но веднъж преварена водата,не трябва да се преварява втори или трети път Peace
Каката съм отгледала с преварена чешмяна вода....

# 40
  • София
  • Мнения: 44 396
Торн спринг пък е една от възможно най-неподходящата...дори не е изворна, а си е минерална вода и то с далеч не ниска минерализация...

# 41
  • Мнения: 2 231
Всички вкъщи пием изворна Девин, и рядко разнообразяваме с някоя минерална, още откакто малката беше на 1 годинка (тогава пропи вода Wink)

# 42
  • Мнения: 383
Розов Девин Peace, покрай малката всички пием такава вода!

# 43
  • Мнения: 48
Девин пием ние -изворна преварявам я и тогава и я давам Simple Smile

# 44
  • Мнения: 253
Малката кат навърши 3месеца и спрях да и преварявам и от тогава е на Девин изворна,но тя не се преварявя  Peace
И аз преди малко в нета четох,че Торм Спринг нее хубава

Общи условия

Активация на акаунт