На колко месеца/ дни изрязахте ноктите и махнахте ръкавичките ?

  • 8 884
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8 247
Никога не съм им слагала ръкавици. Големият се одра 2-3 пъти, а по малкият не е имало и драскотина.
Нокти започнах да режа, когато станаха по-твърди и спряха да се чупят сами. Може би около 2 месеца.

# 76
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
На десетия ден опитах да изрежа ноктите, не успях и сложих ръкавички. След около седмица вече успях с мисията и махнах ръкавичките.

# 77
  • София
  • Мнения: 30 205
ръкавици не съм слагала никога. Изрязах ноктите 2-3 дена след като ни изписаха  Peace

# 78
  • Мнения: 8
Докато навърши 1 месец слагах ръкавици. Съжалявам, че по-рано не изрязах ноктите, но нали казват, че не било хубаво да се режат преди да навърши 1 месец. Пълна глупост. По-добре с изрязани нокти отколкото с ръкавици, които постоянно се изхлузват и дразнят детето.

# 79
  • Мнения: 360
Мая беше на около 10дни като ги изрязах първия път Peace

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ръкавички не съм ползвала , а ноктите изрязах някъде 6-7 след раждане.

# 81
  • Мнения: 11 018
Ръкавички не съм й слагала. Ноктите ги бяха изрязали в болницата, аз повторих в края на 1 месец.

# 82
  • Мнения: X
Ръкавици не съм слагала никога. В края на първия месец отрязах сама за първи път ноктите й.

# 83
  • Мнения: 718
Не съм ползвала ръкавици, не ги понасяше. Ноктите - на 2-та седмица.

# 84
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
На десетия ден й изрязахме ноктите, а ръкавички изобщо не съм слагала.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 185
Ръкавички не съм слагала, а ноктите му ги изрязах в родилното още  Blush

# 86
  • Мнения: 158
Това при нас е много трудна задача ooooh!мисля че седмица след като ни изписаха ги изрязах за първи път ръкавички не сам слагала Peace

# 87
  • Мнения: 16
Ръкавици не съм слагала!
На 10 ден изрязахме ноктите Wink

# 88
  • Добрич
  • Мнения: 72
Синът ми се роди с дълги нокти.Прецених, че ще остане с ръкавички до 40 ден( мои суеверия) и чак тогава ги изрязах Peace.Сега съпругът ми му ги реже и никога не го е порязвал Laughing!

# 89
  • Кърджали
  • Мнения: 10 330
Изрязах и ноктите някъде седмица след като се роди. Чувала съм за това суеверие, че не трябвало да се режат, но предпочетох да не го спазвам. Винаги съм и ги рязала като е будна, не е мърдала.Сега вече и е интересно и ме гледа. ИМахме само един инцидент наскоро. Ръкавички още не е носила по никакъв повод...

Общи условия

Активация на акаунт