Жената ЛЪВ-За мен върхът,за другите останалото-22 част!

  • 15 911
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 71
Бая зеленчукова ще да е таз супичка Heart Eyes.

Мноооого зеленчукова стана  ooooh! Crazy Ще видим как ще е на вкус после  Laughing А рецептата за козунака....ами ще питам баби  Embarassed

# 691
  • Мнения: 4 006
Халю.
Готвите пак, а? Супички зеленчукови. Няма лошо.

Аз пък да ви кажа разглеждах темата назад... И внезапно установих, че вече 12-13 страници я няма Реаnewsm78 Какво става с нея? Що я няма? Дано да е добре и да се разпише тъдява скоро.

# 692
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
  love001 Здравейте мацки  Hug!
Дали ме помните още  Embarassed?
Ако не ме помните, само на мене мога да се сърдя!
Зачезнах, ама хич и нямах мерак нито да пиша, нито да чета. Не става дума само за тази темичка  Naughty! Изобщо за форума говоря!

Аз продължавам да ходя на старата си работа. Нищо не излиза за сега за другаде! Къде и защо ми отсвирват документите само мога да гадая!
Ставам в 5,30, лягам си около 23 часа и съм все недоспала  Crazy! Изкарах един тежък синузит, дребния ларингит и този път и двамата пихме АБ! Аз още си накашлям ама и почти спрях цигарите. Та се чудя дали и от това не кашля  newsm78! Като казвам почти, имам в предвид, че пуша по 3-4 на ден и то само в къщи! На терасата де! У нас не се пуши  Peace!
Ами това е май!
Ще се постарая да съм по-редовна  Peace!

# 693
  • София
  • Мнения: 6 210
Привет, Дариии, добре си си дошла пак при нас  Hug!
Браво за цигарите, аз пуша повече и все си повтарям поне да ги намаля, ама  Embarassed... нъцки.

# 694
  • Мнения: 4 006
Аааа, помним си те ДариииHeart Eyes
А защо такъв напрегнат график? С това ранно ставане?

# 695
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ми Стефи, трябва ми час и кусур да стигна до работа! Стара загора - Пловдив  Crazy! Луда работа! И вечерта обратно  #Crazy!

# 696
  • София
  • Мнения: 6 210
Дариии, ти ли живееше в един град и пътуваше до друг, заради работата? Прости за любопитството  Blush!

ПП: ти си отговорила вече! Значи правилно си те спомням Wink.

# 697
  • Мнения: 4 006
О, Вярно, бе. Да, ти си казвала, Дарииsmile3555

Уф, дано си заслужава акробатиката. Но в тая криза можеш ли да подбираш? Дано успяваш поне в уикендите някакси да отпочинеш, да се понаспиш. Макар да предполагам, че то биологичният часовник като се настрои... сигурно и тогава рипваш рано.

# 698
  • Мнения: 9 776
И аз те помня, Дарюхи Laughing. Даже скоро беше пуснала една тема, нещо за детенце беше, ама какво точно newsm78. За страха ли беше newsm78.

# 699
  • Мнения: 71
Здравей отново Дариии. Да ти имам графика  ooooh! Напомня ми малко моя като работех във Велинград. Понеделник ставах в 2, на влака, през Пазарджик, автобуса - и към 7.30 бях в офиса.... И в петък след обед - обратно.... М******* ми се беше разкатала.

Браво за цигарите - и да, много е възможно от това да кашлиш - дробовете ти се чистят.

Рениииии, къде се затри бе жена.... Ша оттървеш замъко  Money

# 700
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Стефи, с моя биологичен часовник нямам проблем  Peace! Мога да спя и целия ден, ама дребния хич не прави разлика между работен и почивен ден и скача в тъмно още  Mr. Green!
polin_a , правилно помниш - за страха беше! Почетох доста статии и се успокоих  Peace! Нормално си било! Същото твърди и хомеопатката, а на нея и вярвам  Peace!

# 701
  • Мнения: 9 776
Аз така като спрях цигарите преди няколко години и получих сърдечна криза ooooh!

# 702
  • Мнения: 71
Аз така като спрях цигарите преди няколко години и получих сърдечна криза ooooh!

 Naughty Край, ник'во отказване. Няма сега заради едното му отказване да седна да мра  Crossing Arms

# 703
  • Мнения: 71


Добро утро, лъвички! Хайде на кафе  Hug

# 704
  • София
  • Мнения: 6 210
ДобрЮтро  Hug! Тъкмо си пия моето! Без цигара  bowuu!

Общи условия

Активация на акаунт