Жената ЛЪВ-За мен върхът,за другите останалото-22 част!

  • 15 906
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 577
Да вземем да ги намалим дружно или да ги откажем-4лв. ще стават мамка им и гадини.Не съм пък чак такава баровка да отделям на месец към 150 кинти за `гадзаи`.
Спи ми се та две не видя,хич не спах добре тази нощ.
В 6 ч. навих сърми и вече са готови  Crazy
Дари,здравей.  Hug

# 706
  • Мнения: 668
Аз пък не пуша от 08.01   Flutter
Дари, здравей.   wavey

# 707
  • Мнения: 9 776
Венче, дан' си спряла анти-щъркелина бре Crazy? Що без цигара Mr. Green?

Аз така като спрях цигарите преди няколко години и получих сърдечна криза ooooh!
Naughty Край, ник'во отказване. Няма сега заради едното му отказване да седна да мра  Crossing Arms

 hahaha
Ама има логика, да ти кажа, няма как организма да не реагира на промените Laughing.

Стефче, минаха ли изследванията, какво стана Hug?

Жу, кога почваш Heart Eyes?

Камче, какво стана с малкия Heart Eyes?

# 708
  • Мнения: 668

Камче, какво стана с малкия Heart Eyes?


Ами, водих го, ама и те са по добре лишеите. Каза доФторката- без цАлувки  Naughty по бузите  Cry
Изписа Линола Фет и сега го мажа. Инак сега сме с разстройство и Т. Сутринта беше толкова о....кан, че направо свят ми се зави.  ooooh!

# 709
  • Мнения: 9 776
 Mr. Green
Още дълго ще се "наслаждаваме" на подобни гледки hahaha. Да са живи и здрави само!
Да не е нещо гърлото? Щом има Т. А може и гадният разстроен вирус да го е лепнал Confused.

# 710
  • София
  • Мнения: 6 210
Пол, аз по принцип сутрин паля първата цигара с второто кафе  Mr. Green. И, молим ти се, не съм спряла антищъркелина  Joy!

Жу, айде вЕрно поне да се опитаме да ги намалим!

Ками, Линолата е много хубав! Ще се оправи детето, да знаеш  Hug.

Теди, а твоя дребосък оправя ли се?

# 711
  • Мнения: 668
Mr. Green
Още дълго ще се "наслаждаваме" на подобни гледки hahaha. Да са живи и здрави само!
Да не е нещо гърлото? Щом има Т. А може и гадният разстроен вирус да го е лепнал Confused.

Ами според мен е зъб  tooth защото Т му е ниска към 37.5, то направо все едно няма.  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 577
Пол,ами казаха,че ще се обадят.  Thinking Казаха и да отида да си извадя св. за съдимост.Въъъъъххххххх дано се обадятттттт ,иначе ще рухна,такива надежди имам.
Кам,да се оправя малкия,че то да се чудиш къде да го целуваш,по дупето ъ-ъ-ъ-ъ,по бузките не може......айде удари му един целуфан по кълките от мен.
И как ги отказаааа ,бе Кам?По колко пушеше?Като се поядосаш нокти ли гризеше да не палнеш?  Thinking
Вени,айде де....сега Кам ще ни даде съвети.Цялата съм в слух.

# 713
  • Мнения: 577
Стеф,дека си?Отвори джобса-има 2-3 обяви за Германос  Wink

# 714
  • Мнения: 668
И как ги отказаааа ,бе Кам?По колко пушеше?Като се поядосаш нокти ли гризеше да не палнеш?  Thinking
Вени,айде де....сега Кам ще ни даде съвети.Цялата съм в слух.

Ами, аз таковата..... Rolling Eyes Никога не съм била много страстен пушач, ама си пушех по 5-6 цигари на ден, а ако седна на маса може и повече    Mr. Green  обаче като кажа няма да пуша и не пуша. Не мога да ви го обчсня. Просто винаги съм пушила за кеф, а не от нужда. Общо взето май имам доста периоди с пушене и не пушене и винаги съм ги отказвала от раз и не са ми липсвали. Подозирам, че лятото като дойдат всички приятели, щото повечето не са в БС и като почнем да излизаме повечко, може пак да припалвам ей така за кеф. Между другото всичките ми познати ми завиждат, че така пуша от дъжд на вятър, включително и мъжО, щото го юркам всеки ден да ги отказва.  Mr. Green
Съжалявам, че не можах да ви бъда полезна.  Rolling Eyes
Съвет: Направете си и двете по едно бебе и много бързо ще ги откажете.  Flutter

Жу, стискам палци да ти се обадят.

# 715
  • Мнения: 71
Съвет: Направете си и двете по едно бебе и много бързо ще ги откажете.  Flutter
hahaha  Да ти кажа т'ва излиза по солено от цигарите  hahaha Обаче е вярно  Flutter

Жу, стискаме палци!  Hug
Ками,  Hug за малечко

А на нас ПАК ни спряха водата...за 3-4 дни... Ще си вонясваме ..отново  ooooh!

# 716
  • Мнения: 5 001
Съвет: Направете си и двете по едно бебе и много бързо ще ги откажете.  Flutter

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Умрях да се хиля тука така да знаете Joy Joy Joy Joy

И аз бях пушач едно време...По две кутии на ден някой път даже не ми стигаха  Whistling....
Ма ги спрях,когато осъзнах,че ако имам дори една цигара в чантата - спя кат бебе през ноща...Ако нямам обаче кат се ококоря и ствах посред нощите да излизам да търся автомат цигарен,та да си купя.. ooooh! ooooh! ooooh!
Спрях да пуша,когато съм сама...Палех само на маса и то гледах да пуша за да не се дразня.....Постепенно организма започна да се чисти и мозъка престана да иска толкова много никотон....И така ги спрях.....Вече десетина години не пуша...

# 717
  • Мнения: 9 776
Жу, и аз стискам палци да ти се обадят, дано fingerscrossed. А ти за Германос пробва ли? Или нИ гИ щеШ Mr. Green.

Вий, не се притеснявай, душко, топлото време ще спомогне за вонясването Crazy, споко Mr. Green.
Що я спират таз вода бре, посред зима ooooh!?

Камче, то зъб, зъб, ама ако има червено гърло, хубаво е да знаеш. С тез прогресиращи за нула време ангини и пневмонии, страх ме хваща Confused.

Венче, не си пускала скоро снимки на бебонка Heart Eyes.

Мастерче, готвиш ли? Не ходя по готварския напоследък / с изключение на питкения Mr. Green/, и не мога да те следя Crazy.

Ша замолА Норче, Миленка и Чоч да се явят до края на деня, дан' сЪ разправямИ newsm66 newsm66 newsm66.

# 718
  • Мнения: 2 274
Альооооооо, а мен що нИ мЪ броиш?
Мацки, днес имам много задачки и не знам кога пак ще се вясна, така че хубав ден.
Джес, благодарско и тук за замъка  Heart Eyes!

# 719
  • Мнения: 699
Добро утро.

Жу, ще продължаваме да стискаме сииииииилно палци. Докат не потвърдиш на 100%.

Вени, няма да те бия за кюфтаците, нал вие си ги ядете. Щом не ме насилваш аз да ги ям  Mr. Green Но ако ме полушаш няма да съжаляваш и ще усетиш разликата.

Гледам и болната тема сте подхванали, цигарите. Намалих ги с идеята да спра да пуша, но пак си пуша и то доста, особено когато съм под напрежение.

Кам, бързо да се оправя дребния.

Мастерче, загуби се нещо. Пролет, любов, ааааааа. Дали не те сърбят ушите често, че ти готвя мусаката по 2-3 пъти в месеца и все те споменавам. "Господ здраве и бебе да ти дава"

Общи условия

Активация на акаунт