помощ!съдомиялна машина

  • 7 613
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 789
Запис и от мен в темата.
Поръчала съм ето тази, дано да съм направила добър избор.
От доста време се колебаех дали имаме нужда от подобна покупка или не, за съжаление напоследък сме принудени да я купим и ни е необходима. Редовно премиваме посудата след свеки, а загорялото се мие по-трудно от прясно изцапаното......затова в момента е необходимост. Ще пиша по-късно дали съм доволна Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 433
Здравейте! Сменихме си квартирата, а в новата има малка съдомиялна CARAD 312. Моля ако някой има подобна миялна да ми пише, защото са ми неясни някой неща около нейната ескплоатация, а в нета нищо не намирам. Благодаря предварително!

# 17
  • Мнения: 76
Ако семейството ви е от два члена с малко дете е абсолютно излишно според мен.Съдовете за подобно потребление могат да се измият по-бързо,отколкото подготовката за слагането им в миялната.
За марка-АЕГ,Електролукс,Аристон.
В никакъв случай Горене или някоя от китайските ментета.

Когато попитах една позната дали ще си купуват съдомиялна за новата им къща тя ми отговори,че обичала да мие чинии. newsm78 аз се зачудих,но нищо не казах ( на ума си думам-тая е луда  Laughing).От 6 месеца си имаме това невероятно чудо на мързела и сме ужасно доволни с мъжа ми.Преди това живеехме на място където се цапаха чинии за световно и ми беше писнало да вися по 1 час над мивката...Този,който е открил съдомиялната-цял живот ще го благославям  Laughing Laughing.Та,моята позната сега,след около 8 месеца почна да мрънка на мъжа си за подобна машинка,щото и омръзнало да мие постоянно чинии (имат малко детенце,както и ние).Ще си дойдем на думата,ама айде де...Нашата е BEKO с отложен старт и половин зареждане.

# 18
  • Мнения: 15 379
Този,който е открил съдомиялната-цял живот ще го благославям  Laughing Laughing.
Този някой е жена - американка.
Вече не е между живите, но хрумването й е гениално!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 735
Когато попитах една позната дали ще си купуват съдомиялна за новата им къща тя ми отговори,че обичала да мие чинии. newsm78 аз се зачудих,но нищо не казах ( на ума си думам-тая е луда 
То и аз едно време обичах да мия чинии,като бяхме само двамата с мъжа ми и сутрин закусвахме и вечеряме и то не задължително вкъщи.Но сега с детето,не искам и да си представям вече да мия на ръка.

# 20
  • Мнения: 76
Аз пък никога не съм обичала да мия чинии,даже сега гледаме максимално всичката посуда да става за съдомияланата (разни пластмасови кутийки избягваме да ги ползваме) Laughing,че трябва да се мият на ръка.Голям мързел ни гони  Whistling и жалко,че жената си е заминала без да види колко жени е направила щастливи   bouquet

# 21
  • Мнения: 15 379
Повечето пластмасови съдове и кутии за съхранение на храна могат да бъдат мити машинно без проблем.

Тази мила американка все пак е била оценена от милиони нейни посестрими. Ох, чудо огромно е сторила за нас, Бог да я прости.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 735
Наистина пластмасови кутийки и гевгири с множество дупчици се мият най-добре в миялната.От време на време свекър ми ни носи храна в пластмасова кутия,откакто имаме миялна кутията светна.

# 23
  • Мнения: 172
страхотен уред е миялната машина, след като е измислено улеснение за домакинята- защо не ,все едно при перални да се пере на ръка. Имам я вече 9 години и съм много доволна - привърженик съм на голямите , събират  тенджера , тава, тиган  наред с чашите и чинийте и няма нужда от сушилката върху плота , всичко е сухо и с блясък   Simple Smile

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 362
Доста време убеждавах мъжът ми докато я купим,много си я обичам моята домашна помощница не мога без нея,направо не знам как съм карала без съдомиялна машина обичам я повече от пералнята , ако можеше да измислят и печка да готви сама нямаше да е лошо Grinning

# 25
  • Мнения: 76
Доста време убеждавах мъжът ми докато я купим,много си я обичам моята домашна помощница не мога без нея,направо не знам как съм карала без съдомиялна машина обичам я повече от пералнята , ако можеше да измислят и печка да готви сама нямаше да е лошо Grinning

 Laughing Laughing Наистина е така.Надявам се да измислят подобна в най-скоро време,аз ще съм една от първите закупили я. Crazy
Този който се двоумят да не му мислят много,а да си купят съдомиялна-само това мога да напиша.Слагала съм тефлоновите тигани с един пръст мазнина по тях-излизат като нови!  chef bowuu A бурканчетата от детската кухня- на такива кирляци съм попадала,хич не ги мият тези майки...направо гнус да те е,че слагат детската кухня в тях.Вкарвам ги на 70 градуса и излизат като нови.

# 26
  • Мнения: 15 379
A бурканчетата от детската кухня- на такива кирляци съм попадала,хич не ги мият тези майки...направо гнус да те е,че слагат детската кухня в тях.

Не е по темата, но не се сдържах Wink.
Докато вземах на сина ми детска кухня съм попадала на умопомрачително мръсни бурканчета ooooh!.
И тук въпросът не е до това дали имаш миялна, или не. Защото и с препарат за съдове и гъба можеш пак да измиеш чудесно бурканчето и пак да искри от чистота.
Но такива мърляви майки има, че...

# 27
  • Мнения: 1
Здравейте при монтаж на съдомиялна за вграждане н не знам къде да поставя една метална пластина

Общи условия

Активация на акаунт