резултат от тест за бременност

  • 7 145
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
здравейте, на всички . Току що си направих  2 теста Sure check и на двата се появиха 2 чертички.  Само, че тест линията(която отчита бременността е по-бледа от контролната лента. Това така ли беше и при Вас ?

# 1
  • Мнения: 4
Ами честито мамче , при мене беше точно така и резултата вече е на годинка и шест месеца

# 2
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Когато аз си правех тест при закъснение4 дни и моята втора линийка беше бледа, направо едвам забележима. Тогава бъдещия татко така се притесни че позвъни на телефона даден на опаковката на теста. Обясниха му че бременност има, но хормона който я отчита още не се е натрупал в организма. Ако повторя теста след седмица линийката ще е по тъмна. На другия ден влязох спешно в болница по други причини и там ми потвърдиха след около седмица бременността.

# 3
  • Мнения: 4 187
Наситеният цвят на тестовата линия зависи от деня в който си правиш теста! Ако закъснението е малко, нормално е да е по - бледа ! Ваажното е , че я има ! Честито   bouquet !

# 4
  • Мнения: 303
Пожелавам ти лека бременност!

# 5
  • Мнения: 3 372
И моя беше такъв, пък вече тая бледата чертичка е бебе на почти 8 месеца Heart Eyes Честито  bouquet

# 6
  • Мнения: 610
Когато си правих теста и моята втора линийка беше по-бледа .  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 9 776
Бледа, небледа, има я Laughing.

# 8
  • София
  • Мнения: 39 812
Според мен сте бременна.
Ако това Ви е желанието - честито Simple Smile

С дъщеря ми правих 6 теста, всички до един с втора бледа чертичка. Аз Тома Неверни, все повтарям тестовете.
Със синът ми правих само един тест. И при него 2рата чертичка също беше по-бледа.

# 9
  • Мнения: 616
честито и лека бременност  bouquet

аз като много нетърпелива на 1 ден закъснение си направих тест и се появи втора черта по-тънка от косъм, и аз така питах и втората ми черта вече е във вид на диво момче  Laughing още си пазя двата теста!

# 10
  • Мнения: 1
Здравейте,
Вазможно ли е при положителен тест за бременност в дом. условия да не саществува бременност?

# 11
  • София
  • Мнения: 39 812
Здравейте,
Вазможно ли е при положителен тест за бременност в дом. условия да не саществува бременност?
Какво значи тест за бременност в домашни условия? Уринарен тест?
Малко вероятно е положителен тест да е "отрицателен". Повторете теста. Направете си кръвен тест. Отидете на гинеколог.

# 12
  • Мнения: 3 621
Здравейте,
Вазможно ли е при положителен тест за бременност в дом. условия да не саществува бременност?

Когато аз си правих теста за бременност втората черта беше толкова бледа, че си помислех, че я има само във въображението ми. Желанието ми да съм бременна беше огромно и аз звънях на телефона даден в теста. От там ми обясниха, че бременност има, и лъжлива втора черта може да се появи евентуално ако теста е с изтекъл срок на годност.
Още на следващия ден си направих кръвен тест и той също показваше, че бременност има.
6ikerina  пожелавам ти лека бременност и здраво бебе.

# 13
  • Мнения: 384
При мен беше по същия начин, резултата е на 5 месеца вече  Simple Smile Лека бременност ти пожелавам!

# 14
  • София
  • Мнения: 3 789
На моя тест втората бледа лентичка в момента сладко спи на спалнята Mr. Green
просто наситеността й явно зависи от стойността на ЧГХ.
Лека и успешна бременност Hug

Общи условия

Активация на акаунт