резултат от тест за бременност

  • 7 152
  • 54
  •   2
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 23 124
Няма значение каква е наситеността на чертичката, отчитаща бременност. Важното е да я има  Grinning
Иначе при мен чертата беше много по-ярка от контролната  Peace

# 46
  • Мнения: 46
Момичета, направих си вчера тест, беше доста положителен, никакви бледи чертички:) Shocked  Днес сутринта ме видяха на видеозон и определено съм бременна. Joy
Имам един въпрос - аз не ям месо, ям риба и млечни продукти, но никакво месо. Трябва ли да започна да ям, малко ме е страх.

# 47
  • Мнения: 219
Това,че си бременна не значи,че трябва да започнеш да ядеш месо. На месото има доста заместители. Лека бременност  bouquet

# 48
  • Мнения: 11
Честито на новите бъдещи мами! На тези с бледите и на тези с ярките чертички.  Wink
Както всички момичета казаха, щом има втора чертичка, теста е положителен, независимо колко ясно се вижда тя.
 Hug Бременноста е много хубава новина. Аз винаги много се радвам, когато разбера, че някой ще става мама.

# 49
  • София
  • Мнения: 10 398
mish5,
честито!

Не се притеснявай, наблягай на ядки, плодове и зеленчуци. Когато все пак лекар установи бременността го питай и за хранителен режим. Не че АГ-тата са много в час точно с това  Tired.
И без това вкусовете ти толкова ще се променят, че не е ясно какво ще ядеш докато си бременна.  Hug

# 50
  • Мнения: 261
здравеите на вси4ки незнам дали тък е местото на което да пи6а но незнам каде другаде закаснявами 2 дни правиж тест в4ера но е - днес имам леко кафяво зацапване и незнам какво е дали е е някакав признак за бременност за което биж се радвала разбира се молч нчкои да ми отоговори 6те сам ви благодарна многооооо

наистина ми трчбва ва6ият савет моми4ета за6тото 6те  #Crazy

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 20:07 от AnMary

# 51
  • София
  • Мнения: 23 124
здравеите на вси4ки незнам дали тък е местото на което да пи6а но незнам каде другаде закаснявами 2 дни правиж тест в4ера но е - днес имам леко кафяво зацапване и незнам какво е дали е е някакав признак за бременност за което биж се радвала разбира се молч нчкои да ми отоговори 6те сам ви благодарна многооооо
Хубаво си правила тест, но поне кажи дали е положителен.
Ако да, зацапването може да е от имплантация примерно. Но мен лично заради такова зацапване ме приеха в болница.
На твое място веднага бих се консултирала със специалист!

# 52
  • Мнения: 261
ортицателен беше теста много момичета ми казват че това зацапване е признак 4е сам бременна но незнам какво да си мисля

# 53
  • София
  • Мнения: 23 124
ортицателен беше теста много момичета ми казват че това зацапване е признак 4е сам бременна но незнам какво да си мисля
В такъв случай повтори теста след няколко дни.
Другият най-сигурен вариант е да си направиш кръвен тест!
В най-лошия случай ще ти дойде менструацията.

# 54
  • Мнения: 261
мерси за отговорите Grinning
имам болки в корема но не са като друг пат
дайе леко ми се  повдига незнам вече
мерси все пак

Общи условия

Активация на акаунт