Влюбена съм в друг!

  • 37 084
  • 227
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 46 580
А ако е било само до чесането, сърбелът се облекчи и после? newsm78

Ами аз затова казвам, че е комлексно, това облекчаване води и до по-лесен живот после, даже да не ти допадат някои неща от партньора, не им обръщаш внимание.

# 196
  • Мнения: 1 788
...
и в какво точно се състои връзката и голямата любов , не разбирам аз ? Joy
В разбирането, в отношението, вниманието, в сигурността, че насреща си имаш човек, на когото му пука за теб и не се скъпи да го показва, казва, доказва и напомня, било то с действия или думи...

# 197
  • Мнения: 11
Ако секс няма, то връзката им вероятно е духовна.За по час два на ден  всичко е много розово,после като станат 24 излизат и кирливите ризи.Авторката до тук не показва много отговорни действия,дано за в бъдеще да премисля по добре нещата за да не изпада в неприятни ситуации.Неразбирам само защо ще чака детето да навърши годинка и тогава да напусне таткото?Така добър или лош той ще се е привързал повече към детето или така ще го накаже за лошото отношение,като през това време ще страда и тя самата.

# 198
  • Мнения: 36 088
може другият да я разлюби докато детето 'порасне' и решението на проблемите й само да се яви - ще си остане при 'лошия'

# 199
  • Мнения: 4 841
...
и в какво точно се състои връзката и голямата любов , не разбирам аз ? Joy
В разбирането, в отношението, вниманието, в сигурността, че насреща си имаш човек, на когото му пука за теб и не се скъпи да го показва, казва, доказва и напомня, било то с действия или думи...

Добре де, по какъв екстрасенски способ решихте, че лИбовника ще и даде сигурност с реални действия?  newsm78
Съжалявам, но ако беше мъж на място, щеше да тропне с крак, и да си отмъкне булката, макар и бременна, без да му пука за другия. Какво е това "Обичам те триста пъти дневно", съчетано с примирението любимата ти да се прибира и да съжителства с друг? Ще кажете - зачита нейните неясни желания. Зачита, дръжки. И на него не му стиска, като и на нея. Сега обяснението е - детето да стане на годинка, после - на две, после - на три, и така до абитуриентския бал  Peace

# 200
  • София
  • Мнения: 2 217
вече стана "яйцето или кокошката".....
Много врачуване, много страхотия.....
Смърт на децата с разделени родители..... Twisted Evil

# 201
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 Shocked

# 202
  • Мнения: 2 553
Смърт на децата с разделени родители..... Twisted Evil

Лелеее, много гадно звучи това!  Confused

По-добре "смърт на родителите, които са се разделили въпреки че имат деца ..."  Joy

# 203
  • Мнения: 230
вече стана "яйцето или кокошката".....
Много врачуване, много страхотия.....
Смърт на децата с разделени родители..... Twisted Evil
newsm78 newsm78 Outta Joint Outta Joint........

# 204
  • Мнения: 0
Прочетох някои мнения (много са и няма смисъл да конкретизирам) и реших да напиша и аз още нещо по тази тема. Според мен е много неподходящо (меко казано) да се правят намеци, че авторката е трябвало да направи аборт. Особено при положение, че детето и е родено живо и здраво. Нека всеки си решава за собствен евентуален аборт. И нека не оценява шансовете на едно чуждо дете да бъде щастливо. Хората могат да бъдат щастливи по хиляди начини, не е необходимо да се спазва някакъв модел.

# 205
  • Мнения: 2 175
Абе вие още ли я чешете тази тема?
Какво трябвало или не - не сте на нейно място, за да сте сигурни как ще постъпите..

# 206
  • Мнения: 743
Колко деца се създава,от силно обичащи се двама родители?А тези,които силно се обичат,дали няма да се разлюбят?Каква сигурност,какви пет лева!?Сигурността е като любовта-днес я има,утре я няма,особено емоционалната.Щастлива съдба,добър късмет,добра случайност...или още там както се нарича,това й пожелавам на мамето,и здраве!Трудно се взема такова решение,нещата са почти на кантар-риск печели,риск-губи.Цялата тази дилема е най-вече заради детето.Ако не беше то,по-лесно би се решила.Но на нея й е ясно,че тя решава и неговата съдба.Това е грижовна,отговорна майка,а вие я упреквате,че не е направила аборт ooooh!.

# 207
  • Мнения: 212
Прочетох някои мнения (много са и няма смисъл да конкретизирам) и реших да напиша и аз още нещо по тази тема. Според мен е много неподходящо (меко казано) да се правят намеци, че авторката е трябвало да направи аборт. Особено при положение, че детето и е родено живо и здраво. Нека всеки си решава за собствен евентуален аборт. И нека не оценява шансовете на едно чуждо дете да бъде щастливо. Хората могат да бъдат щастливи по хиляди начини, не е необходимо да се спазва някакъв модел.
На мен не ми е направило впечатление,някой да намеква на авторката,че е трябвало да прави аборт. По-скоро се коментираше една такава ситуация,а не специално към авторката. Не знам де,аз така си мисля просто.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 957
Смърт на децата с разделени родители..... Twisted Evil

Лелеее, много гадно звучи това!  Confused

По-добре "смърт на родителите, които са се разделили въпреки че имат деца ..."  Joy

Лелеее...никакъв шанс не ми оставихте!

Колкото до темата - та той и набеденият за бъдещ татко не знае дали ще се справи, каквото и да е говорил на корема, докато е гушкал бременната си любима, едва ли има идея как точно се гледат деца, и как точно променят ежедневието.
И още нещо - как да харесаш партньора си, как да откриваш достойнставата му, след като си влюбен, дори убеден, че обичаш друг, по-достоен?! Ми вероятно непрекъснато се чувстваш минат. Изобщо няма да споменавам факта, че силно привлечен от някой, раждаш дете на друг, само защото не знаеш дали с първия си "на сигурно". И вече бременна, продължаваш да даваш шансове на първия, но не и на втория, бащата на детето, съвсем случайно. Ми вземи си корема и багажа и дай възможност на голямата си любов да покаже всичките си достойнстава! Но - не, ще чакаме още една година, зада станело детето по-малко зависимо от майка си. На година - година и половина?!

# 209
  • Мнения: 268
Майко мила  Shocked
Предлагам да намерим авторката и да я пребием с камъни... след това ще разпънем тялото и на кръст на центъра на града!!!!
Мръсница, с мръсница такава- ще ми се влюбва в друг!!! ААА-ма-ха! Я си стой при чудния мъж-какво щатие си тръгнала да търсиш?! Нямаш право да си щастлива-ти си му родила дете-там ще стоиш.
А сега сериозно- започнах да те съжалявам,мила! Не заради ситуацията,в която си,а заради това,което ти се налага да четеш тук. Особено изказванията от рода на това, че е било по-добре да не раждаш детето си! Помисли добре и вземи решение. Не тъсри 100% гаранция,че с новия всичко ще е 6+, че няма да се промени, но никога няма да разбереш ако останеш при сегашния си. Желая ти успех! Дано вземеш правилното решение!

Общи условия

Активация на акаунт