90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №87

  • 27 739
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 7 673
Хексина,    bouquet
Сорая,   bouquet
Аз закусих ябълка и банан  Embarassed, обядвах пиле със зеле с филийка пълнозърнест хляб. . Стана много вкусно. За вечеря - същото без хляб.
Алекс, много да те слушка миУото.  Wink

# 46
  • Мнения: 5
Дайте малко да раздвижим темичкатаааа!
Сега чета кой какво е ял ,колко,как и защо ,трябва ли не трябва да се яде.? Rolling Eyes
Нека да споделят момичетата,които втори път са започнали режима,защо при тях се е получило така?Не са задържали кг,кои са причините,какво ний не трябва да грешим?Нека да не допускаме техните грешки.То се знае ,че когато искаме да сме режимни го правим и започваме да пишем какво ще ядем или сме яли.За това нека всяка сподели какви грешки е допуснала и кои са причините? newsm78
Аз отначало като започнах се обосновах,защо и как съм при вас и какви грешки допуснах при Дюкян ? Е нека си пишем и какво ядем,но нека и да се предпазваме от грешки!Кой как мисли нататък след режима да продължи?Дано съм била точна ,че да ме разберете!Ако пък нещо съм сгрешила предварително се извинявам!!! Cry

# 47
  • Мнения: 31
 Съгласна съм с Джижи   bouquet

Аз съм решила да продължа с разделно хранене (доколкото ми е възможно) и все още го разучавам... Все пак имам доста до края на този режим

# 48
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Алекс, да ти е жива и здрава половинката! Плодче, честит празник и на теб!  bouquet

Джижи, ние споделяйки кой какво е хапнал също си помагаме. Wink Било идеи за менюто, било грамажи, количества. Това също не трябва да се подценява. Неусетно се учим и си взимаме поука четейки. Аз писах една вечер как не трябва да се правят  печените картофки на Пети по време на диета, щото са греховно вкусни и не можеш да се спреш. Омитайки половин тава, на следващия ден се "похвалих" със зловещ плюс. Така че си помагаме именно какво, колко и кога сме яли.

А и повечето момичета, които се завръщат са писали защо и как - някои имат още за сваляне, други са си ги върнали и затова пак тук. Няма универсално правило. Като цяло, от това което аз съм прочела, съм си извадила извода, че върнеш ли се към предишния начин на хранене довел те до наднормено тегло, много бързо ще възстановиш стопените кила.

# 49
  • Мнения: 1
Ужасия, съгласна съм с теб.Този режим трябва да промени мисленето ни спрямо храната и през тези 90 дни да се научим да се храним здравословно!
Аз също смятам да продължа разделно.Далече съм от мисълта обаче, не няма да правя и грешки, но ще се опитам да ги сведа до минимум.
Това което ще оставя от този режим е плодовата закуска, часовете между храненията както и времето между храненето и пиенето на вода.

# 50
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Аз че няма да се храня разделно, няма. Ще избягвам похапването между храненията, късното хранене. Иначе не мога да се лиша от вкусотии като пиле с ориз и месо с картофи, мусака, а пък за пица и сандвичи да не говорим. Със редовно движение и разумно хранене ще станат нещата, така си мисля.

# 51
  • Мнения: 3 499
За днес - белтъчен:
Закуска: ябълка
Обяд: омлет
Вечеря (ще бъде): рачешки рулца

# 52
  • Мнения: 31
Аз че няма да се храня разделно, няма. Ще избягвам похапването между храненията, късното хранене. Иначе не мога да се лиша от вкусотии като пиле с ориз и месо с картофи, мусака, а пък за пица и сандвичи да не говорим. Със редовно движение и разумно хранене ще станат нещата, така си мисля.

Разбира се, не става въпрос за крайности, но трябва да се внимава според мен..Всяка една от нас знае колко усилия й е коствали да свали килограмите и колко лесно се връщат обратно

# 53
  • Мнения: 5
Ужасия много си права за готвенето,но не само да напишем 1 порт.салата,пил.бутче  край.Не ме разбирайте неправилно,защото и храната как се приготвя е много важно.Но по вечето като ,че ли минават само като отчет и това е!А ето ,че има какво да си пишем още много.
Аз мисля да мина на разделното хранене,ще ми е трудно да го опозная и затова ходя и при разделничките.Един ден мисля да съм на плодове и салатки-без воден.
Живот и здраве аз цяло лято ще съм да бера малини до късна есен.Тия плодове малинките страшно ще ми дойдат добре сутрин.
Като чета има момичета ходят от вас на работа във офиси и издържате аз ли няма да издържа?ЩЕ издържа.Имам си малка хладилна чанта и си нося в нея ядене.А тая диета ми позволава да си нося храна разнообразна.Вий представяте ли си това лято как съм издържала на тия консерви,печени в акумирани кебапчета направо УЖАС.ЗАЩО по рано не съм се светнала за тая диета?А аз там не ям много особенно лятото когато има толкова зеленчуци и двора ми е пълен с тях. Grinning

# 54
  • Мнения: 63
ехо някои ще ми помогне ли?
искам дас и поправя лентичката
но незнам как? някои ако ми каже ще ми е много приятно че сте забелязали наи после въпроса ми.
е само 1.5кг имам свалени но ще ми е гот лентичката да помръдне
благодаря ви  bouquet

# 55
  • Мнения: 6 544
Хексина,    bouquet
Сорая,   bouquet
Аз закусих ябълка и банан  Embarassed, обядвах пиле със зеле с филийка пълнозърнест хляб. . Стана много вкусно. За вечеря - същото без хляб.
Алекс, много да те слушка миУото.  Wink

Хляба нали е разрешен само през бобовия и въглехидратния ден?  newsm78 И сутринта 2 вида плод, този ден направо го отпиши  Peace

# 56
  • Мнения: 9
здравейте от мен   bouquet за сега всичко при мен е по план
за закуска: 1 ябълка
за обяд: 1 пил.бутче със слата от домати и сирене  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1
Дрийм, в началото на диетата е разрешено хляб в белтъчния и бобовия на обяд.По 1 филийка пълнозърнест.Във въглехидратния също е разрешен хляба.Аз лично в белтъчния и бобовия не ям хляб.
Пухинка, много рядко се включва, мила.
Сеса, не мога да ти помогна за съжаление.
Джижи,и аз чакам плодовете и зеленчуците от градината с натурален вкус.

# 58
  • Мнения: 35
Sesa_bg_bs, моята лентичка си я променям като съм запаметила един линк към нея и там вкарвам новите кила и паролата ми.Ако не си си запаметила линка към нея,тогава кликваш върху нея от профила ти и си преправяш наново от сайта,като този път си запаметиш директния линк към нея.
Плодче,честит празник и на теб!Много здраве и любов ти пожелавам!

Джижи, и аз се интересувам от същото като теб.Скоро мисля да включа и спорт,а след края на диетата ще се храня разделно + закуска плод. Нашата диета наистина изгражда много добри хранителни навици. Моят опит от диетите е единствено 20 дни на Дюкан - свалени около 2кг и после върнати при нормално хранене с включване на въглехидрати.А - и зелевата супа - 3 или 4 дни - свалено 1,5кг и върнато веднага след това - както разсъждавах в един предишен пост,първите свалени 1-2 кг са само задържана вода.

# 59
  • Мнения: 5
Хайде да се разстоварим с поедно кафе,а плодчетата после!
                              ЗАПОВЯДАЙТЕ!!!
                 

Общи условия

Активация на акаунт