90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №87

  • 27 751
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Записвам се да ви следя, че много добре ми действате   bouquet

# 61
  • Мнения: 6 566
Галина, честит имен ден!

Не мога да се съглася с теб, защото ето това прочетох на първа страница:

През втория (бобов) и третия (въглехидратен) ден на обяд може да се консумира хляб, желателно пълнозърнест. Съветваме ви да консумирате не повече от 1 филийка.

Освен това пише, че не трябва да се смесват храните, а Пухинка хапнала пилешко бутче и сирене  Shocked

# 62
  • Мнения: 31
Dream Team, виж примерните менюта за белтъчния ден.Както беше коментирано по-рано в темите, не е желателно, но може да се смесват белтъци. Почти всички го правим, но се стремим да са не повече от 2.

# 63
  • Мнения: 6 566
Примерните менюта на форумките ли?  newsm78 Че там е пълно с несъотвествия

# 64
  • Мнения: 31
Примерните менюта на форумките ли?  newsm78 Че там е пълно с несъотвествия

На първа страничка има примерно меню, него имах предвид, извинявай  Peace
ПРИМЕРНО МЕНЮ:

ЗАКУСКА:За закуска се консумира само един вид плод (2 ябълки, 2 портокала, 2 праскови, 2 мандарини, 2 круши, диня, пъпеш, купичка ягоди, малини и т.н.). Не смесвайте продове от различни видове!!!

ОБЯД: Варено или задушено немазно месо (пилешко, телешко, говеждо, свинско, заешко, пуешко, риба и рибни продукти, тофу). Вместо месо може да се консумират 2 яйца или сирене, извара в същото количество. Млечните продукти спадат към белтъчната храна, затова могат да се консумират само в белтъчния ден. Пригответе си салата в по-голямо количество. Препоръчва се и филийка хляб и 300 мл. Зеленчуков бульон – може да се приготви и от готово кубче. Бульонът трябва да се изпие задължително след като сте погълнали сухата храна. Не допускайте едновременната консумация на различни видове белтъци (месо и млечни продукти, месо и яйца, яйца и млечни продукти).

ВЕЧЕРЯ: Същата храна, която сте консумирали за обяд, само че без бульон. Ако сте обядвали месо, за вечеря яжте същото. Същото се отнася и за другите избрани от вас продукти. За вечеря яжте на половина от количеството, консумирано за обяд и без хляб!

# 65
  • Мнения: 3 499
Хайде на следобедното кафенце!!!



А за тези, които за днес са си изпили дозата кафе...

# 66
  • Мнения: 112


Джижи, и аз се интересувам от същото като теб.Скоро мисля да включа и спорт,а след края на диетата ще се храня разделно + закуска плод. Нашата диета наистина изгражда много добри хранителни навици. Моят опит от диетите е единствено 20 дни на Дюкан - свалени около 2кг и после върнати при нормално хранене с включване на въглехидрати.А - и зелевата супа - 3 или 4 дни - свалено 1,5кг и върнато веднага след това - както разсъждавах в един предишен пост,първите свалени 1-2 кг са само задържана вода.

Хайде да споделя Simple Smile

Миналата година започнах 90-дневната диета от 22.06.- до 19.09. Свалих 14кг.
Като максимално стриктно съм спазвала диетата.Спортувах, три пъти в седмицата на степер по 30мин.
На 18.09 заминах за море и то в Турция
Там си изкарах последната четворка и за целия ми престой там не качих  и грамче.
Хапвах си , но гледах да спазвам часовете на хранене,наблягах на салатките и плодовете.Всяка сутрин тичах.
Като се върнахме все още продължавах да да си задържам килограмите,но за мое съжаление дойде зимата,а с нея и сивото ежедневие.Студено ми е и не ми се занимава с нищо.Дойдоха и коледните и новогодишни празници, на които немога да устоя.Та обездвижването и безразборното хранене и докараха 3кг. отгоре. Които сега се мъча да сваля+ още 4.
Затова отново съм при вас,ама честно да си призная,като чели не съм толкова мотивирана Simple Smile

# 67
  • Мнения: 0
Много се наядох на обяд,хапнах си половин питка със сладко от смокини,питката беше с диаметър 10см така че не е мн голяма.
Аз от началото на режима(15 дена) не съм смесвала 2 белтъка,не съм яла хляб нито веднъж във бобовия или белтъчния.След трите месеца мисля да запазя плодовата закуска,пиенето на много вода,времето между храненията и малките порции,които ям сега.Ще гледам да хапвам по калорични храни веднъж месечно,просто признавам си няма да мога да се откажа от сандвичите и други глезотийки като любимите ми пържени картофки.
Сега да се похвяля,не съм се мерила нито на килограми,нито на сантиметри,но пред огледалото видимо има разлика и това много ме радва
Плодчe мерси за водата,само това от трите пия   bouquet

# 68
  • Мнения: 0
Dream Team в руската книга за режима е написано за белтъчния ден "рекомендуется ломтик хлеба" ,което в превод значи: препоръчва се парче хляб. PeaceЗа смесването на повече от 1 белтък си права-забранено е на едно ядене.
За тези фиданки ,които като мене си дебнат количествата храна/за въглехидратния имам предвид/да споделя.
Пицата си я направих по рецептата -бъркана пица -с 220 гр типово брашно.Изпечената пица излезе- 500гр  ShockedСледващият път брашното ще ми бъде наполовина.Впрочем в руската книга пицата за деня я дават с 250 гр брашно Thinking
Плодчe благодаря за кафенцето  bouquet

# 69
  • Мнения: 14
Момичета от днес и аз се присъединявам към вас  bye

Имам едно въпросче-извинявам се ако е задавано преди,но още не съм изчела всички теми.
Та-лютеницата може ли и ако да в кой ден се консумира?

Успех на всички  newsm10

# 70
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Добре дошли на новите момичета!

Лютеницата ако е без захар може всеки ден, иначе само във въглехидратния.

# 71
  • Мнения: 6 566
Чудя се какво прави тази рецепта във въглехидратния ден  newsm78
http://fidanki.multiply.com/photos/album/6/6#photo=14
И защо на някои места напълно се изключва маята, а на други фигурира? В сметановата торта, сметаната да не би да не е белтъчина?  newsm78

# 72
  • Мнения: 0
Dream Team  многократно сме коментирали,че част от рецептите не са режимни ,но фигурират в блога.
По отношение на сметаната,аз лично винаги съм използвала растителна сладкарска сметана,а тя определено не спада към белтъчините.
П.П.Маята фигурира и в рецептите от книгата,така че всеки сам си преценява.

# 73
  • Мнения: 0
Чудя се какво прави тази рецепта във въглехидратния ден  newsm78
http://fidanki.multiply.com/photos/album/6/6#photo=14
И защо на някои места напълно се изключва маята, а на други фигурира? В сметановата торта, сметаната да не би да не е белтъчина?  newsm78
Тази рецепта я забрави. LaughingИзобщо не е по режима.
Мая може.В руската книга за 90 дневната диета има рецепти и с мая.

# 74
  • Мнения: 181
Привет, фиданчици!

Hexina, благодаря за темичката smile3525

Честит празник на всички именнички - Гале, Плодче - живи и здрави   bouquet

Алекс, честит ти празник и на теб. Мъжо да е жив и здрав и много да те слуша  Simple Smile

Гале, невероятна пита. Наистина си със златни ръце. Аз така и не успях да си предстаяв много как се усуква тестото и затова не смея да я започна. Ще видим кога ще се престраша. Но наистина много красиво изглежда.

geri-meri(popins), и аз днес съм плодова, но такъв глад ме гони, та чак ме  естрах от резултатите утре сутрин. До сега съм изяла 3 банана, 2 портокала и половин помело.  Sick До довечера не знам какво ще правя. А утре ми е воден. Добре, че имам доста задачки за утре, та се надявам да успея да го спазя. Дано да ми понамалее малко глада  ooooh!

onceuponatime, добре дошла. Успех с постигането на желаните кг.

А така си говорите за тия плитки. Аз мислех, че само в метро ги има. Щом се намират и в Била, следващия път ще ги потърся да видя и за за какво става въпрос. Иначе вчера си изтеглих курс по каланетика и мисля уж да започна от другата седмица. Много ме нахъса курса - да видим. Дано!!!

nYxuHkAa, какво става с теби, мила? Защо толкова рядко се включваш вече? Аз мислех, че си приключила като не те виждам от известно време.

Благодаря за кафенцето - бягам да си направя. В допълнение с водичка - дано ми убие малко апетита  Sick

Общи условия

Активация на акаунт