90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №87

  • 27 753
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2

хайде на следобедното кафенце-заповядайте Hug

# 721
  • София
  • Мнения: 12 568
Миме, ти нали си като мен на вода? За какъв таратор говориш?

# 722
  • Мнения: 5
Иви тъкмо си гледах точилката къдее !Моята е къса и по дебела точилка,че като хвана и по дупенцето да шляпам.Ти направо си превъзходна!!!!Какво искаш,какво целиш не знам ?!Три пъти последната снимка ,я отварях да я гледам!А бяхме млади!Младост ,младост къде си?
Не ти трябва никаква диета ,яж си разумно и ще ме споменаваш!!! smile3525

# 723
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Фидански поздрав и от мен!

Имам оплакване от себе си-хванала ме е амнезия #Cussing out
В 12ч хапнах макарони .Забравих,че са за утре.А  трябваше да ми е бобов.

Е ти така ме разсмя,че както нямах настроение,просто не мога да спра да се хиля.
Днес съм въглехидратна и на обед хапнах една пърленка отгоре с розмарин и лютеница,която беше останала от вчера и по скоро приличаше на сухар с лютеница,но ми дойде добре +парче плитка от готовите и една вафла с халва,която беше толкова лсадка,но абсолютно режимна(поне по това което е посочено като съдържание) и ако бях изяла първо нея плитката щеше да чака следващата четворка.
Довечера мисля да си хапна малко халва,малко шоколад и едно парченце плитка.

Да не забравя да пожелая успех на водните днес Peace
и да питам кой друг беше с мен на 15.03-да не сте се отказали ей?
А Кашарел за теб специални поздрави за творенията ти в другият форум-страхотни са smile3525
Благодаря за кафето,малко ми е раничко ,но си го пийвам с кеф при вас.
Толкова за сега,връщам се да ви чета,че вие сякаш сте на състезание по писане.

# 724
  • Мнения: 5
ВИКИ и аз съм на същото мнение-не разменяй дните!Като си сгрешил продължаваш нататък!Не е чак такъв проблем!Не се кахъри!

# 725
  • Мнения: 108
Хайде като сте почнали да се показвате, да видите и моите "прелести":
http://alexa07.snimka.bg/other/predi-i-sega.482342.17784934  тук сме на морето това лято. Режима го почнах с 4кг повече от тези на снимката
http://alexa07.snimka.bg/other/predi-i-sega.482342.17784942  тук сме на подписването ни, като имате предвид че тук съм с 15 кг по- дебела от нормалните за мен кг ( 68)
Аз по принцип не съм фотогенична и не обичам да се снимам, дори и когато си бях слабичка. Снимки от слабия ми период имам само на хартия
Току що снимах няколко снимки да ме видите слабичка :
http://alexa07.snimka.bg/other/predi-i-sega.482342.17785124 - тук съм с мерките на манекенка, най-слаба , 64кг
http://alexa07.snimka.bg/other/predi-i-sega.482342.17785131  - тук съм с нормалните ми кг, 68-70

Паролата е petyae

Последна редакция: сб, 13 мар 2010, 14:14 от Алекс 2007

# 726
  • София
  • Мнения: 9 903
За гърдите - кво да ти кажа - само скалпел май. Те са мастна структура и се топят при диети, ама твойте май са упорити  Mr. Green
Ооо,не мисли,че не съм разучила въпроса с операциите. LaughingНо,първо са много скъпи и второ-страх ме е.Тези за намаляване на бюста са далеч по-сложни,отколкото за увеличаване.
Но,структура,какво да се прави.Дано да сваля малко и от тях,обаче засега не са мръднали и мм при всичките ми свалени 6 кила. ConfusedПоне се успокоих-скоро си поръчах сутиен от Ларедут и за първи път ми се случи да имам сутиен,който да ми е голям.Ще си го пазя с кеф,друг голям надали ще видя.Той си е направо двуместна палатка. Mr. Green
Алекс,албума иска парола.

# 727
  • Мнения: 5
Миме мерси за кафето отивам да си го пия!
Алекс каква ти епаролата за да вляза да ти гледам снимките?Не се отварят-няма парола!

# 728
  • София
  • Мнения: 12 568
Хайде като сте почнали да се показвате, да видите и моите "прелести":
http://alexa07.snimka.bg/other/predi-i-sega.482342.17784934  тук сме на морето това лято. Режима го почнах с 4кг повече от тези на снимката
http://alexa07.snimka.bg/other/predi-i-sega.482342.17784942  тук сме на подписването ни, като имате предвид че тук съм с 15 кг по- дебела от нормалните за мен кг ( 68)
Аз по принцип не съм фотогенична и не обичам да се снимам, дори и когато си бях слабичка. Снимки от слабия ми период имам само на хартия

Иска парола.

# 729
  • Мнения: 1 955
Естествено,че съм ДЕВА 15.09 и съм на мнение / като ще е гарга да е рошава / Laughing
Хохо, отдалеч се познаваме. Аз съм на 16-ти септември  Mr. Green
Хайде, здравейте тогава  Laughing
И аз съм дева, но хем педантична, хем ужасно разсеяна  Laughing

Днес съм въглехидратна. Току що обядвах 3 препечени филийки без нищо (едни малки са такива, за тостер, да не кажете нещо Laughing ) и салата от зеле.

За довечера ще са пълнозърнести спагети с постен сос.Ще го измислям в процеса на готвенето му - лук, морков, чесън, гъби, дом.пюре, подправки....нещо такова.

Алекс, иска парола албумът.

Валенце, права си - по-сложна е процедурата по намаляване.

# 730
  • Мнения: 108
Сори Embarassed , паролата е petyae

# 731
  • Мнения: 0
Леле,Иви,колко си слабичка. GrinningНаправо не знам накъде си тръгнала да отслабваш още.Но всеки човек си чувства различно организма,де. Grinning
Нана,така като те гледам имаш същата структура като мен.Изключая бюста.Знам си аз,че ако не бях толкова надарена нямаше да изглеждам така ужасяващо дебела.Посъветвайте ме за някакви упражнения за бюста,не просто за стягане,а за намаляване.

Ами Вале при мен проблемни са ханшът и бедрата. Това е. Нагоре ръцете и гръдният кош не са ми големи.
За гърдите - кво да ти кажа - само скалпел май. Те са мастна структура и се топят при диети, ама твойте май са упорити  Mr. Green

При мен проблема също е от кръста надолу Cry а горе,ако има някой да има в по-вече Laughing

# 732
  • Мнения: 1
Миме, благодаря за кафето и за принцесите.Аз не се одобрявам при положение че съм била 58кг а на тази съм около 73.
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2778/109300461510025900191268 … cG2mYTwBivRW2.JPG
Тази ми е на 58кг.
снимката е малко замаглена тъй като от хартия е сканирана.
Кой ще ни пусне нова темичка.Кашарелче, ще помогнеш ли мила?

# 733
  • Мнения: 0
Днес не я сколасах със зелето,затова съм на пил. дробчета с лук + зелена салата. Зелето с ребърца е за мъжете като се върнат.Довечера пак от дробчетата Wink
Не се сърпях ето таблицата ми:

           сутрин wc  вечер wc
01,03- 69.9     да   70,2                белтъчен
02,03- 69,9            68,9                бобов
03,03- 69,00          69,7   да         въглехидратен
04,03- 69,3     да   69,7                плодов
05,03- 68,5            69,1                белтъчен
06,03- 68,2            67,6   да         бобов
07,03- 67,00   да   67,5                въглехидратен
08,03- 66,5     да   66,5                плодов
09,03- 66,1            66,7                белтъчен
10,03- 66,2            66,7                бобов
11,03- 66,4    да    66,00              въглехидратен
12,03- 65,4    да    66,1                плодов
13,03 65,3    да     ???????           белтъчен
         

Последна редакция: сб, 13 мар 2010, 14:41 от beninita

# 734
  • Мнения: 456
Ще взема аз да пусна следващата тема, ако няма някой нещо против. След 5 минути сигурно ще съм готова Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт