Кандидат кмет раздава адапте в Шейново

  • 3 441
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 747
... Аз лично съм много ядосана, че в Шейново детето ми беше тъпкано с адапте, докато моите грди преливаха и бях на път да направя мастит. Познавам не една и две майки, които поради такива причини са отбили без време. ...

Може би тази тема не е точно мястото да попитам, но аз все пак ще се осмеля  Embarassed Защо дават АП на бебетата при положение че майките имат достатъчно кърма и могат да ги кърмят.  newsm78

# 91
  • Мнения: 36 053
... Аз лично съм много ядосана, че в Шейново детето ми беше тъпкано с адапте, докато моите грди преливаха и бях на път да направя мастит. Познавам не една и две майки, които поради такива причини са отбили без време. ...

Може би тази тема не е точно мястото да попитам, но аз все пак ще се осмеля Embarassed Защо дават АП на бебетата при положение че майките имат достатъчно кърма и могат да ги кърмят. newsm78

защото е по-лесно! моите наблюдения от известната софийска б-ца в която раждах - шишетата са наредени и когато някое бебе гракне, муш шише, за да мълчи! след половин час мама го взима за кърмене - то спи като пън! познай какво става с гърдите на мама! а това се случва дори след като всеки ден обясняваш на дежурния педиатър да не се дава на бебето добавка и той всеки път старателно го вписва в бумагите! а сестрите хич не ги е еня к`во пише там си и какво иска майката на съответното дете! важното е да има мир и тишина!

# 92
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 747
УЖАС!  Shocked Та това е престъпление по-скоро към майката  #Crazy #2gunfire
В нашето заклеймявано от много майки родилно бебетата са при майките и единственото което дава персонала е шиши с вода, а майката ако иска дава. Моето бебе два дни не можеше да засуче, но акушерките ми казваха - няма страшно ще засуче и никога не ми предложиха адапте!

# 93
  • Варна
  • Мнения: 632
Аз малко късно се включвам, но искам да те поздравя Базилиск newsm10 . Успя да уловиш момента  Wink Браво и на бременната журналистка от Медиапул. Добре е,че се обърна малко внимание на основният проблем за успешното кърмене - АМ в болниците. Малко не ми хареса,че е насочено персонално,защото според мен проблема произлиза от самата болница и обслужващият персонал и може би заглавието трябваше да е свързано с това,а не с определена личност.(не го защитавам Герджиков,нямам никакви пристрастия), но все пак надигна духовете и стана тема за размисъл  Wink
Аз пак да подхвана темата за кърмене пред Общината  Wink

Общи условия

Активация на акаунт