Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 98

  • 73 695
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 137
Леле Ванче страхотно е яйцето,наистина има за какво да се гордееш, а Беемвето няма да коментирам ти вече със затворени очи го правиш.

nin4e, да ти е живо и здраво детенцето!Тортата е страхотна, не знам защо не са се залепили бисквитите отстрани може би е трябвало да изчакаш да омекне маслото за да залепнат ако беше сложила фондан трябваше да го намажеш с кристалина или глюкоза абе нещо за което да залепнат.

tanche, поздрави приятелката ти,тортата страшно хубава и интересна!

# 676
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
Ванче яйцето е върха браво- но ти си си майстор то какво друго да очаква от теб човек    bouquet
момичета аз да питам за регулиращия ринг-той само за пристягане ли е или може да се пече в него блат

Последна редакция: сб, 03 апр 2010, 18:34 от betina33

# 677
  • Мнения: 9
Момичета, много красиви торти видях поздравявам ви! Следя ви редовно, изкуших се и пак се пробвах
    Честит празник!

# 678
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лелеее, и аз намерих да показвам великденска торта след Ванчето и Снижинка Embarassed...ама карай.

Съвсем в последния момент реших, изобщо не е изпипана, време нямах след 4-те дози козунак Tired, но децата много й се радват:





Това е. Отивам да почивам...



# 679
  • Мнения: 148
Ванче,страхотно яйце.
Мариета,много сладко зайче то аз му се радвам та камо ли дечица.
Снижинка,страхотна тортичка.
Ето и от мен една набързо спретната торта,то след тези красоти не е много за показване ама нищо.Нали трябва да я видите за да кажете недостатъците.За пръв път работя с готовото покритие на пикко,страхотно е точно за десетина мин.я покрих тортичката.Има косури но другия път по добре.

# 680
  • София
  • Мнения: 771
Ехх, момичета, много сте се потрудили покрай празника, Ванче, птеродактилът ти е снесъл много красиво яйце, а за гумата нямам думи (как направи грайфера, ако не е тайна). Аи-аи, проспуснала съм те в предния си пост, а си направила много хубави торти, най-много ми харесаха калинката и барбито.

Базука Джейн, много нестандартна тортичка, много ми хареса.

snijinka , страхотни Великденски предложения. Всичко е много хубаво, но тортата е най-най.

нин4е, ЧРД на детенцето ти, направила си му страхотна торта, полянката с морковчетата е много сладурска.

мари_ета, дитсан и двете сте се справили чудесно.

Ани Боланд, рецептата за сладките съм писала тук:
http://ladybug-kali.blogspot.com/2010/04/blog-post.html Покрити са с фондан.

От мен едно "щраусово" яйце, не можах да го докарам до птеродактилски размери Simple Smile. То е по-точно сладкиш.

# 681
  • Мнения: 29
Van44eto, Гали, ai-ai, Албена, Кали, Ani Boland много сте мили. Hug
Стефина, тортата с кошничките пълни с яйца е много хубава. Още много поръчки ти пожелавам.
Ван4ето, убийствени торти, а яйцето е един път!
Базука, много сладурска торта е направила приятелката ти.
Снижинка, хубава торта, сладки и яйчица!
Мари ета, сладурска торта и заека е хубав.
Дистан, добре си се справила.
Кали, много апетитно е това щраусово яйце.
ето една от моите тортите за Великден:

# 682
  • Мнения: 292
Момичета както винаги разкошни торти сте сътворили. Великденския дух се усеща много силно. На мен ми се искаше страшно много да направя и аз някоя Великденска торта, но за моя радост се наложи да правя торта за моята "Етърва" ( newsm78) . Но се радвам изключително много на вашите произведения.
Та ето я и тортата ОЩЕ
Весели Празници майсторки   bouquet

Последна редакция: вт, 06 апр 2010, 00:55 от bicho malo

# 683
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
И аз да се включа съвсем не в общия дух на темата ... ама ще се коригирам де ... по-натам. Специални благодарности на Медунка от която съм взаимствала идеята....


# 684
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Воистину Воскресе!

Здраве и благоденствие на вас и семействата ви!

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
И тъй като отдавна нищо не съм показвала ето малко снимки.

Имах още 2 чийзкейка и 1 парфе, които не снимах, както и 1 двуетажна, която замина за Бургас и ще чакам снимки на вече сглобената торта


От пуховци вече ми става зле, но какво да се прави... клиенти











# 687
  • в семейството
  • Мнения: 404
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ !
Нека светлината на Божия Дух да ни обгръща с Любов и Надежда, която да раздаваме от сърце!

 Heart Eyes

# 688
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Христос возкресе, момичета! Весел празник и честит имен ден на празнуващите. Страхотни тортички видях,наистина не мога да изброя всички. Аз също тази година участвам с торта за празника, че малката ни кукла има месечинка. Чукна 9 месеца, няма шега, няма измама:



А тук и тортата по-близичко, вътре си е любимата за нас Династия. Работих с ГММ на Пик ко, няма такова удоволствие от работата, тази на Ирида е пълен боклук като ги сравнявам. Буболинката, благодарско,че сподели за това чудо.

# 689
  • ВАРНА морето сините вълни
  • Мнения: 449
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕмили момичета
днес се записвам с една скромна тортичка от мен за мен -макар и виртуално ви черпя всички за рождения си ден и ви благодаря че ви има

Общи условия

Активация на акаунт