Юлски бебета-Тема 28

  • 21 702
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 208
Благодаря ти,МишеHugСтава дума за една приятелка.

# 46
  • Мнения: 36
Карелия-непридружената с други симптоми висока,особено вечерна Т+резултатите от изследванията вече си говорят за вирусна пневмония/тя много често се диагностицира по снимка,защото е без други симптоми,освен Т/стискам палци

# 47
  • Мнения: 86
Запис от мен с пожелание да няма вече болни бебчета в новата тема   bouquet

Оля, честит рожден ден и от мен! Много здрава, щастлива и с късмет бъди!   bouquet

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 18:35 от Evita

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Сиси, децата са страхотни!
Всички болни да оздравяват! Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 4 025
Оля, честит Рожден ден!!!Много, много щастие и любов ти желая!!!




# 50
  • Мнения: 576
Честит Рожден Ден Оля !!!
Желая ти много здраве, много късмет, любов от любимите ти хора и много верни приятели, които да са до теб не само на днешния ден, а и през всички останали дни Simple Smile   Hug




Честито на днес порасващите дечица

Карелия, дано не е нищо сериозно  Praynig Hug

Марулка, убедена съм, че резултатите са грешни !!! Дано скоро отхвърлят диагнозата и си поемете дълбоко въздух  Hug Praynig


Момичета, благодаря за отговорите. Чудех се ако не казваш "НЕ" как ще го научиш кое може и кое е ? Не искам дете, което ще е сигурно, че всичко и на всякъде е позволено. А без "не" ще си мисли, че може да пипне всичко, когато по иска. Ако сега го разсеяте после пак ще се върне да ровичка.
"Не" казвам само, когато е опасно за него - чупене, бутане на нещо, увисване на пердето...
Все ми се ще да има някакъв ред и той да е от рано Thinking

Да се похваля, че телешкото се прие много радушно   Party

# 51
  • Мнения: 32
Марулка, Карелия, Кейти, бързо да се оправят дечицата. Марулка, продължавам да стискам палци да са объркали изследванията.
Бори, аз купувам на Сънвал, ХИП, Гербер и Семпер, доволна съм и от 4- те.

# 52
  • USA
  • Мнения: 675
Оля,честит рожден ден! Бъди жива и здрава и мнооого щастлива!



Jani,аз смесвам кашите с кърма винаги и ги давам топли.Обожава ги.Когато решиш да я храниш, хапвай и ти нещо, това при нас помага.Изчаквай от едната до следваща лъжичка повече време.Слагай кърма ,където може Hug.

Александра,и при нас положението нощно време е същото от няколко дни.Изкарва ме извън нерви.Забелязах,че го прави,когато само ме ползва за залъгалка, а когато наистина сучи си заспива.Снощи на първото събуждане след като я оставих и излязох от стаята беше голям рев.Не можa и не можa да заспи.На второто и третото събуждане я побутвах да сучи и нямаше проблеми.

Чочи,мерси за темичката и за краткото заглавие(така по-лесно намирам темата ни)  bouquet.

Карелия,39o Т е доста висока,за да е от зъби.Не казват ли какво му има,как така не е много ясно.Дано Нико вече да се оправи Hug Praynig.

Марулка,стискам палци Hug Praynig.

Кеити,стискам и на вас палци да се оправите по-скоро Hug Praynig.

Emily,за мен това не е диария.

# 53
  • Мнения: 1 054
  Hands Clap moresmile  Hands Clap
ЗЪБ                 ЗЪБ                                  ЗЪБ
  Hands Clap moresmile  Hands Clap

Нааааай-после и за Преслава да има едно зъбенце  Joy
Благодаря за темичката, Чочи! За първи път си имаме една несръдлива оформителка на теми  Mr. Green Браво!   bouquet

Желая на болничките да им минава бързо!  Praynig
Домързя ме да чета тия 4 страници, та може после като/ако Преслава спи тая нощ да прочета и да се включа, ако има за какво.
Сега само исках да се похваля, че днес голям кеф беше като чух как звънка зъбко с чашата с вода  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 755
 newsm59[[color=magentaЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ОЛЯ!
ДЪЛГО МЛАДЕЙ, ВЕК ПОЖИВЕЙ, МНОГО СЕ СМЕЙ И ВЪВ ВСИЧКО УСПЕЙ!!!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
[/color]
[/i]  newsm59

ХАХА Бубичка направо ме накефи с поста си!  Peace Аз чакам същото за Йоана , но още няма нищо на хоризонта! Ха честито и повече бели зъбки като гъбки да има!  bouquet

# 55
  • Canada
  • Мнения: 649
Бубичка, и мен много ме развесели поста ти! Радвам се за зъбчето на Преслава!!! Hug
Сафо, май си права че все искам зъбите да са му проблема... Rolling Eyes Ама какво да правя като ми се струва ужасно да пие 2 АБ един след друг, без даже да сме сигурни в диагнозата... Sad
Така или иначе прочетох подробно отговорите на всички, включили се по темата и явно ще почваме АБ. Все пак не съм доктор и е добре да послушам какво са ме посъветвали докторите. Поне се надявам да не се налага 3 АБ след това... Praynig
Сиси, аз подробно ти разгледах снимките... Дечицата ти са страхотни! Hug
Кейти, не съм компетентна по въпроса, но се надявам всичко да се оправи и да не се налага това гадно изследване за което говориш...
НелиР, като спомена зъбче и аз си помислих, че може обрива да е свързан с това...
Миласара, не си се включвала. Мисля че днес очаквахме новини?! newsm78

# 56
  • Мнения: 1 054
Цял ден си представям, че точно така ще изглежда поста ми  Joy Радвам се, че ви развеселих и на мен ми е мнооого кеф! Simple Smile
Фортунче, пожелавам ви да ви излязат мирно и тихо зъбенцата Simple Smile
Карелийка, неприятно наистина, но щом има нещо е по-добре да се изчисти все пак. Кофти е да пие АБ ей така наслуки без да има нещо за чистене.  Hug
Чакаме хубави новини от Мила и Марулка. Силно вярвам, Марулче, че има нещо гнило в резултатите до сега..

# 57
  • Мнения: 1 091
Честит Рожден Ден, Оля! Много здраве, усмивки и вълшебство!

Марулче, мислих си за вас, дано всичко се окаже грешка и да си отдъхнеш. Много ти се насъбра  Hug.

Карелия, Жани и другите мами с болни бебчета, бързо да оздравяват милите  Peace.

Цветен Прашец, много хубаво си го написала на Жани за захранването, мисля да се възползвам от съветите ти  Hug.

Мама Диди, чакам да се зареди клипчето, че да се порадвам на сестричките  Grinning.

Емили, хайде де, време беше да се включиш в Лексикона. Аз също не обичам да влизам някъде с парола, ама пусто любопитство по-силно излезе  Mr. Green.

Ами, Маймунче, след повече от година все пак се разбрахме, кой, къде е. Сега ще се оглеждам за вас - ще те позная по Стейси  Heart Eyes. Ходите ли по БГ заведения или църквата?

Буболече, честито ви зъбче  Party.

# 58
  • Мнения: X
Запис. После ще ви чета. бях на зъболекар и ми е криво.

# 59
  • София
  • Мнения: 39
Такава разходка му ударихме.... от 12 до 15,30 на припек. Много добре ми дойде.

Чочиии, благодаря за темата.
Диди, да, можеш да отидеш докато си в майчинство.
Относно пюретана на Сънвал, Тони много ги харесва. Тези, които са много гъсти капвам малко вода и стават идеални. Иначе купувам на Хипп и на Гербер. Пробвах плодовите на Бебивита, но е много малък избора (има чиста круша) - страшна вкусотия.
Тан, аз карах пневмония само с температура и силна отпадналост, без кашлица и не се чуваше на слушалка. Така, че има такъв вариант, вижда се само на снимка.

Днес отидох до аптеката да купя Дентинокс и ме попариха, че са го спрели от произвоство. Вие какво ползвате, с какво бих могла да го заменя, че имаме моменти на сериозна киселост.

Еееееееее Бубичка, честито ви зъбче.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт