На море в Турция - all inclusive, тема 9

  • 79 137
  • 751
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 3 414
Някой с близнаци да е ходил,да каже кои точно цени да гледам,такава графа няма Laughing на 3г са

# 616
  • Мнения: 7 605
Помня, че преди доста време имахме спор с теб - сумата, която беше платила за Барут Лара беше по-голяма от тази за Риксос и сега, както и тогава мнението ми е, че това не е добра сделка, т.е. Риксос е по-класния хотел!

Ъъъъ, какво стана с личните впечатления?  Whistling

...Именно!  Peace  Просто Риксос-а не е нон-плюс-ултра само защото е с най-висока цена  Peace
Само в твоите писания иде реч за цена, това дали и кой може, или не може да си го позволи Laughing

Щом е така със сигурност можеш и да ми покажеш къде точно в моите писания   bouquet
А от тази тема, която следя не от скоро, както знаеш, и от споделените тук препоръки на тур. агенции/туроператори си правя извода, че Риксос Премиум е хотелът, да. Ако не е така, още по-добре.

Ето, и твоите впечатления от руските гости в Риксоса не са били добри. Това не влияе ли върху това, колко добре се чувствате в даден хотел? Аз не мога да си представям да се чувствам много добре в хубав, луксозен хотел, ако в него почиват предимно хора, които са ми много неприятни/които не се държат "луксозно".

# 617
  • София
  • Мнения: 2 019
Някой с близнаци да е ходил,да каже кои точно цени да гледам,такава графа няма Laughing на 3г са
Има, как да няма. Зависи за коя агенция става въпрос. Виждала съм графа "2 възрастни и 2 деца 2-6г." примерно.

# 618
  • София
  • Мнения: 3 414
shoshi коя,да видя,дано е приемливо

# 619
  • София
  • Мнения: 1 278
...Щом е така със сигурност можеш и да ми покажеш къде точно в моите писания   bouquet
Показвам  Laughing
....Мда, комплексарка съм която не може да си позволи да почива в Риксос, как не съм се сетила по-рано!
...В България на този хотел се гледа като "ХОТЕЛЪТ", върха на сладоледа, докато чрез западноевропейски туристи не преобладява такова впечатление. Според мен е въпрос и на манталитет донякъде - българските туристи се впечатляват от грандиозното, лъскавото в този хотел, и могат да се изхвърлят че са почивали в Риксос ...Много, ама много мразя да се определят хората според финансовите йм възможности, и това не е комплекс от моя страна, защото причината поради която не почивам в Риксос определено не е свързана с това.[/size]
Достатъчно е, мисля  Laughing
За твое сведение, а и за останалите четящи Риксос не ми кореспондира с "лъскав", а по-скоро с изискан и стилен. Лични впечатления имам и вземам предвид от хора, попътували повечко и със сходни на моите вкусове, ценности и критерии. Руските туристи ме разочароваха с огромната любов към алкохола, а той си беше квалитетен, но Бг туристите, "цакащи" картите в лоундж бара, където до камината се наслаждавахме на живо изпълнение на цигулка и пиано - повече!;-)

# 620
  • Мнения: 7 605
...Щом е така със сигурност можеш и да ми покажеш къде точно в моите писания   bouquet
Показвам  Laughing
....Мда, комплексарка съм която не може да си позволи да почива в Риксос, как не съм се сетила по-рано!
...В България на този хотел се гледа като "ХОТЕЛЪТ", върха на сладоледа, докато чрез западноевропейски туристи не преобладява такова впечатление. Според мен е въпрос и на манталитет донякъде - българските туристи се впечатляват от грандиозното, лъскавото в този хотел, и могат да се изхвърлят че са почивали в Риксос ...Много, ама много мразя да се определят хората според финансовите йм възможности, и това не е комплекс от моя страна, защото причината поради която не почивам в Риксос определено не е свързана с това.[/size]
Достатъчно е, мисля  Laughing

 ooooh!  Това беше провокирано от репликата ти за комплекса в кавички и че сигурно ми било мъчно, че не съм била там  ooooh!

Както и да е, наистина е достатъчно вече. Извинявам се на всички други в темата за отклонението!   bouquet

# 621
  • София
  • Мнения: 2 019
shoshi коя,да видя,дано е приемливо
http://www.teztour.bg/hotel_cat.php?cid=1 Разгледай офертите на тез тур, примерно.

# 622
  • Мнения: 5 768

Момичета,плаша се от тия прогнози за най-горещо лято тази година! Резервирали сме си почивка в Кушадасъ , хотел"Максима" от 9  юли. За пръв път ще почиваме вТурция.Дано да не е непоносимо горещо!Някой бил ли е по това време в Кушадасъ и какви са тогава температурите?

# 623
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 764
Що се отнася за руските и немските туристи - няма да можете да избягате нито от едните, нито от другите....просто Турция е основна дестинация и за двете държави.
Лично на мен Риксоса ми хареса, защото е доста различен от стандарта за хотел, буквално няма нужда да излизаш от него има си всичко...

Ива, насочили са ви правилно. В тез тур има такава колонка DBL + 2 EXB /chld 0-12/ или търсите фамилна стая със същото посочено настаняване. Цената е тотал без летищни такси.

# 624
  • София
  • Мнения: 2 438

Момичета,плаша се от тия прогнози за най-горещо лято тази година! Резервирали сме си почивка в Кушадасъ , хотел"Максима" от 9  юли. За пръв път ще почиваме вТурция.Дано да не е непоносимо горещо!Някой бил ли е по това време в Кушадасъ и какви са тогава температурите?

 И да се плашим и да не се плашим все тая - нали вече имаме резервации Sunglasses Повече в морето и басейните, следобед в стаята на климатик, студени сокчета и това е Laughing
Галактик
мерси за инфото.

Момичета безмислено е да спорите. Всеки има своите предпочитания. Мен лично не ме дразнят нито руснаци, нито немци. Не може с лека ръка да даваме определения за цял един народ. Ами навсякъде си има черни овце. Ние да не би пък да сме идеални. Мисля, че тук бях чела как в един от хотелите в Кушадасъ не искали българи (май Кущур ако не бъркам newsm78), заради някакъв инцидент с наши сънародници. Така че...

# 625
  • Варна
  • Мнения: 119
Tatjana ,много ти благодаря за отговора:)

А тази година за кой край в Турция се ориентирахте?
При нас везната клони към Сиде ,но разглеждаме и предложенията за Белек.

# 626
  • Мнения: 7 605
А тази година за кой край в Турция се ориентирахте?

Саръгерме, което е близо до летище Даламан. За съжаление няма много пакети от БГ до там, обаче.

# 627
  • Мнения: 4 425
Моля ви не спорете  Praynig  Всеки сам да чете и преценява,езмислен е тоя спор.Явче-мравче като е решила ,че Риксос е Хотела нейна си работа.
Аз лично  предпочитам да сменям всяка година курорта и хотела,до момента Делфин Делукс  е Хотела,но пък имам огромно желание най-вече децата ни да посетим и Аква така,че тая година там.  Simple Smile

# 628
  • София
  • Мнения: 1 278
mimozata, вместо да се правиш на миротворец чети по-внимателно Naughty Кога съм споделяла кой е за мен "Хотелът"?!? Или е по-добре да не се дават мнения, различни от това, което ти смяташ, или друг потребител, който пише активно?!?
Не драматизирайте, на мен лично Tatjana ми е много симпатична, винаги вземам предвид постовете и, и това, че имаме спор не променя моето отношение! Laughing

# 629
  • Мнения: 7 605
  bouquet  ние не спорим, ние сме акушерките на истината  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт