Аплодисменти,моля-МАРТенчета в главна роля!(42)

  • 18 799
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 84
mama Iv благодаря.Ходя в Ст.Загора при д-р Цонева на 4д.Много съм доволна но ако ти имаш някакви впечатления или си чувала нещо ще се радвам да ги чуя.Аз се наспах и ми мина яда вече.
Честити бебчета на мама Ефир ио мама Клади.Да растат много здрави и послушни дечица.Честита Бояна и на Петяя да радва мама и тате

# 61
  • Мнения: 1
Честити нови бебчета  Hug  Hug  Hug


Калоян на мама rompecabezas
Михаела на мама lapiovra
Божидара на Мама ИВ
Елица на мама kama4e
Симеон на мама nelka-hubavelka
Симеон на мама vassi79
Алекс на мама STELLE
Ради на мама Цветослава
Велизара на мама hiki_miki
Георги  на мама ilein7
Дара на мама slun4o
Вяра на мама maimp
Никола на мама Щастлива съм!
малък принц на мама Blackangel

 smile3525   newsm51   smile3525   newsm51   smile3525   newsm51  

Желая им много здраве,щастие и едно прекрасно и безгрижно детство..

Мамчета ние сме още 2в1... На 9-ти ме изписаха,всичките ми иследвания са наред  и съм много щастлива   newsm44  сега само остава да чакам бебчо да реши да излиза,но той май няма такова намерение,въпреки че съм с 2 см разкритие,а от 2 дни ми спряха всакакъв вид контракции   newsm12

# 62
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Честити да са новите попълнения в бебешкия списък   bouquet
Вяра на мама maimp,
Георги на ilein7,
Дея на KALDI,
Самуил на efir,
Бояна на Петяя!
Да растат здрави, умни и щастливи! На храбрите мами - бързо възстановяване!
Дина, стискам ти палци, мила! Дано скоро и твоя юнак тръгне!

# 63
  • Мнения: 24
Еха! Имаме си бебета!!!
Да са живи и здрави Бояна на мама Петяя, Дея на мама Клади, Георги на мама ilein7  и Самуил на мама Ефир!!!

НаНина  Hug не се притеснявай за тоновате на бебчо - случва се. За мен е цяло чудо ако пък се случат добри и не ме връща док обратно за презапис...  Laughing Сигурно както казва и Мама Ив му е било поспаливо на бебчо!  Hug
Вени  Hug хайде дано да се поразмърда бебчо и да реши да се показва вече  Wink Ей сега си тръгнаха нашите и направо ми стана съвестно - тати не смее да си празнува рожденя ден сега на 15-ти... Всички са в бойна готовност и тръпнат ли тръпнат... а аз съм без никакви признаци  Mr. Green...
цветослава    Hugдобре завърнали се с бебе Ради   bouquet
hellena  Hug добре завърнали се и на Вас   bouquet
Марисса  Hug вие как сте? Как изкарахте на Сандански?
Стиснати палчета за GodaiVa - дано да мине всичко наред! Пък после ще те видиме и теб колко време ще имаш да пишеш  Wink
Bona fides   Hug не се притеснявай, сигурна съм, че лекарите си знаят работата и всичко ще е наред! Дано по-бързо да преборите бактериите!
krasinka86   Hug не се ядосвай, мила  Hug Както е казала и НаНина - така е по ЗК...

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 19:07 от darida

# 64
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Честито на KALDI! Да е жива и здрава малката Дея и много да радва мама и тати!

Честито и на efir! Да порасне голям, здрав и умен мъж Самуил!

Честито и на мама Петяя! Нека бояана е много здрава и щастлива Бояна!

На мамите бързо възстановяване

ilein7 Честит син и на теб и добре си ни си се завърнала! Очакваме снимки на малгия Георги!


GodaiVa   Ааааа, няма такива работи! Никакви изневери! Тук ще си седиш - ако ще и май да родиш  Simple Smile Ама така като гледам няма такава опасност - ще си една от следващите! Стискам палчета  Hug


Мамо Ив  Hug

fall_in_love Браво за хубавите новини

Цвети Добре си ни дошла!  Hug Чакаме снимки на малкия Ради и разказ  Simple Smile

# 65
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Дари, Благодаря ти, миличка!  Hug

# 66
  • Мнения: 24
НаНина Hug  Hug  Hug

Бобитка ми се губи днес... Тя имаше задачка днес от док и сигурно е наблегнала на портокалите  Laughing но да се появи и да каже, че са ок с бебка да не я мислим  Hug

# 67
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен, бързам първо да честитя на КАЛДИ, ЕФИР и ПЕТЯЯ, да са ви живи и здрави бебчетата, бързо възстановяване на вас  Hug Hug Hug
Честито и на завърналите се вкъщи мами и успешно отглеждане на бебчетата  bouquet
Мама Ив, не позна  smile3534 Няма изгледи за скорошно раждане, а за движенията - днес засичах и докладвах на док, каза, че са ок, но определено бях съсредоточена доакто броях  Embarassed...има доста голяма логика в това, което казваш, че е застанала навътре и не се усещат, благодаря ти за успокоението мила, добре ми подействаха думите ти   bouquet . Иначе сутринта ядох портокал, пих студена вода по препоръка на Даридка - ама нямаше никой  Embarassed, но следобяд нещата малко се пооправиха. Обясних на док за слузестото кафяво нещо, каза, че не е тапата, а дали  newsm78
Това е засега, на мамите с болежки и проблеми с кърменето желая много успехи  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 4
Дари  hahaha Joy Joy Joy Тукккккк съм  Hug

# 69
  • Мнения: 6
честито бебче на ПРТЯЯ-да е живо,здраво и много послушно.

# 70
# 71
  • Мнения: 2
Здравейте момичета!

Честити нови бебчета!       bouquet  bouquet  bouquet 

Калоян на мама rompecabezas
Михаела на мама lapiovra
Божидара на Мама ИВ
Елица на мама kama4e
Симеон на мама nelka-hubavelka
Симеон на мама vassi79
Алекс на мама STELLE
Ради на мама Цветослава
Велизара на мама hiki_miki
Георги  на мама ilein7
Дара на мама slun4o
Вяра на мама maimp
Никола на мама Щастлива съм!
малък принц на мама Blackangel
Дея на KALDI,
Самуил на efir,
Бояна на Петяя!


Моля да ме извините ако пропускам някой.  Blush

Стискам палчета на тези които още са в очакване.  Hug Hug Hug

# 72
  • Враца
  • Мнения: 94
Първо честито на мама Петяя,на мама Ефир и на мама Калди да са живи и здрави Бояна ,Самуил и Дея

Дари имам аз някакви такива предчувствия,дано излязат верни

# 73
  • Мнения: 1 866
Цитат
Марисса   вие как сте? Как изкарахте на Сандански?
Дари, много хубаво беше. Бяхме три семейства с 6 броя деца от 0 до 4 г. На сестра ми малкия и Валери бебенца, но другите вдигнаха хотела във въздуха...иначе се забавляваха децата де Laughing аз съм с много гаден вирус, гърлото ми е огнено червено и кашлям, та се моля да  не  ги заразя моите  Praynig

# 74
  • Мнения: 2
Честити да са Вяра на мама maimp, Георги на ilein7, Дея на KALDI, Самуил на efir, Бояна на Петяя!
Да растат здрави, весели засмени! На мамите - бързо възстановяване!

Добре завърнали се на Цвети.
bobita аз казах ли ти да се успокоиш.И да не бързаш за родилното.Рано ти е Hug Hug Hug Hug Hug
Ние сме със зеленикаво ако.Докторът каза да не се притеснявам.Причините за това може да са много и комплексни.Със сигурност обаче не сме настинали.Коликите ги борим с Infacol и чай.Засега действат.Дано да успеем да поспим повечко и по-спокойно нощес.
 Hug Hug Hug Hug за всички мами.
Палчета за тези,които се запътят да се срещнат с бебчетата си.

Общи условия

Активация на акаунт