Да разрешим една загадка с пакетчета семки

  • 28 490
  • 379
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 349
Интересно  Grinning
Възможно ли е ддецата да си ги оставят там, за да по- лесно да си ги вземат като излезят да играят навън ?

# 16
  • Мнения: 5 710
пред вратата на входа, отпред в дясно до кашона за спам


Какъв кашон?

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 030
пред вратата на входа, отпред в дясно до кашона за спам


Какъв кашон?

и ние имаме кашон за спам  Laughing

за семките - идая си нямам, но ако не са пред конкретна врата едва ли е магия, незнам всъщност.

# 18
  • Мнения: 502
  Вероятно е следното. Фирма, производител на семки в пакетчета, зарибява по този начин клиенти.  
 Вие сте ги изхвърлили, но някой друг може да си ги е хапнал, да ги е харесал и после пак да търси да си купува от същата марка ядки.
 Запечатани ли са пакетчетата? Винаги на една и съща фирма ли са и на коя, ако не е тайна?

# 19
  • София
  • Мнения: 1 230
Да, винаги едни и същи семки от една марка, не помня името, но са със синьо и имат нарисуван папагал и винаги са затворени.

# 20
  • Мнения: 502
Да, винаги едни и същи семки от една марка, не помня името, но са със синьо и имат нарисуван папагал и винаги са затворени.

  Реклама си е според мен...Казваш, че имате кашон за спам. Скоро ще се наложи да сложите и кашон за рекламни продукти от този род- днес семки, утре нещо друго... Laughing

# 21
  • Мнения: 25 648
Дечица имате ли си в блока?
Може да битува някакво поверие, че един невидим папагал броди по етажите и да му принасят в жертва пакетчета семки. Нещо като Дама Пика, но чоплещо семки.  Laughing

# 22
  • Мнения: 5 710
Ако оставят фъстъчки можеш да ми звъннеш, от мен уискито. Може и други да дойдат, да донесат бисквитки едно-друго.  Ще си спретнем форумска среща, хем да обсъдим правителството.

# 23
  • Мнения: 517
Мен ме търсете само ако оставят шоколади Laughing

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Подарък за чистачката на входа  newsm78

# 25
  • Мнения: X
Ще следя тази тема със семките. Искрено ме заинтригува. Ако има някой ентусиаст в блока, може да монтирате камерка и загадката бързо ще се разреши.

"Кашона за спам" ми събра погледа.  Shocked

# 26
  • Мнения: 349
Дечица имате ли си в блока?
Може да битува някакво поверие, че един невидим папагал броди по етажите и да му принасят в жертва пакетчета семки. Нещо като Дама Пика, но чоплещо семки.  Laughing
Как` Сийке,  Joy Joy Joy Joy  bouquet

# 27
  • Мнения: 5 622
Да съм монтирала камера до сега... Аз съм много ЗА камерите и сме ги наслагали къде ли не..Хубава работа вършат  bowuu

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Аз пък, четейки заглавието реших, че ще решаваме логическа задача Crazy

# 29
  • Мнения: 759
Аз пък, четейки заглавието реших, че ще решаваме логическа задача Crazy
Ох, и аз  Crazy А защо ги хвърляте? Оставете ги там да видите дали някой ден няма да станат две пакетчета...

Общи условия

Активация на акаунт