Кюретаж и забременяване след това - 10

  • 29 367
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 328
АмалейраHug  Hug Hug много ме натъжи поста ти.  Sad Моля се всичко при теб да се оправи, дано не се окаже извънматочна.  Praynig Ако трябва отиди и при трети лекар, да потвърди или отхвърли диагнозата.
mmmStelxen_m дано нещата при теб напълно се оправят.  Praynig
Danielkka честит ти рожденик, много да те слушка.
darkeyes ето тук Myst ти е отговорила.  Peace

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за всички които имат нужда
 Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 442
toni_St  - не сме те забравили...
darkeyes - мила разбираме те - на момичетата с които ти си била вече им личи, а тези, с които бях аз - май-ки
вече излизат в майчинство да подреждат бебешки дрешки, а други момичета са даже по-отдавна тук - опитай се да не го мислиш това - аз така правя, че ще взема съвсем да изчаткам...
И мен ме гонят вече лудите и като излезна от офиса ще си запазвам час за утре при доктора - 10 дена ми закъснява и изобщо нямам позиви като да ми дойде. Закъснението вече започна да ме плаши - като се има предвид, че кръвния е отрицателен и явно бебе няма, значи има някаквя друга грешка в системата. Даже от днес някакво бяло течение ми се появи  #Crazy и ме страх да си предтавям какво може да излезе...направо вече започват да ме гонят и някакви параноични състояния.

# 62
  • Мнения: 181
Момичета искам да ви попитам от известно време имам издут корем -от какво ли може да е мн ми е гадно нищо не мога да закопчея трагвайки за работа,а и доста ми се похапва напоследък-не искам да качвам килца без  baby_neutral  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 754
Оф, моя все подут си стои от години и така и не намерих лек за този проблем...ако някой каже, ще съм много благодарна.  Peace

# 64
  • София
  • Мнения: 1 368
Момичета искам да ви попитам от известно време имам издут корем -от какво ли може да е мн ми е гадно нищо не мога да закопчея трагвайки за работа,а и доста ми се похапва напоследък-не искам да качвам килца без  baby_neutral  bouquet
Пиеш ли фолиева киселина? При мен тя действа така, дори малко напълнях, пиех я три месеца преди самата бременност. От кюртажа насам я спрях и всичко се нормализира.

# 65
  • София
  • Мнения: 10 705
Момичета искам да ви попитам от известно време имам издут корем -от какво ли може да е мн ми е гадно нищо не мога да закопчея трагвайки за работа,а и доста ми се похапва напоследък-не искам да качвам килца без  baby_neutral  bouquet
Пиеш ли фолиева киселина? При мен тя действа така, дори малко напълнях, пиех я три месеца преди самата бременност. От кюртажа насам я спрях и всичко се нормализира.
Хм, аз пия фолиева вече 2 години и кусур и не мога да кажа,че от нея ми се подува корема или пълнея...то че съм напълняла-съм,но това ми е от хипо функцията на щитовидната.

Как ли е Амалейра...дано са се оправили нещата,дано...!

# 66
  • Мнения: 1 167
Милички може ли да ви попитам нещо,може да ви се стори смешно,но наистина незнам.
На 22 съм на БХС,тогава ще съм в 12 седмица.Интересува ме как протича този преглед.Ще ме гледат ли на ехограф,щото се притесних,че само кръв ще давам newsm78,без да видим бебето Mr. Green
Не ми се пита в друга темичка,защото тука сте ми най-близки Hug
Лек ден и много гушкииии.

# 67
  • Мнения: 137
Амалейра,стискам палци всичко да се оправи....

За подутия корем, аз имам колит ,и е много гадно.

Но ще взема да спра фолиевата киселина, почти съм  на разделно хранене, започнах да ходя на каланетика , а кантара вместо надолу....леко нагоре:(

Бобинка 85, аз не съм ходила на БХС и с двете бременности , не мога да разкажа за прегледа.

Лек ден

# 68
  • Мнения: 1 313
Все влизам да видя Amalleira дали е писала. Дано се върне с положителни новини Praynig

bobinka 85 , мисля, че ще те гледат на ехограф.

# 69
  • Мнения: 802
Бобинка, аз преди БХС-то бях на ФМ и после веднага БХС. Принципно им трябват размерите на бебо, така, че би трябвало да те видят на ехографа. Hug
Аз на 23-ти съм на последната ФМ. Praynig
Amalleira Hug

# 70
  • Мнения: 1 167
Благодаря ви милички Hug

# 71
  • Мнения: 312
хей,момичета.....помните ли ме
аз преди 2 месеца писах тук след...аборт в 5та седмица.
днес ми е 29 ден..преди 2 дена,т.е. на 27 ден от цикъла си правих тест за бременност,който показа много бледа втора черта....
сега аз си знам че съм пак бременна.......но мисля да отида на креъвен тест в понеделникако до тогава не с епромени нещо......
... Praynigдано този път всичко е ок....
НУКЛЕАРчЕ... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 1 754
За подутия корем, аз имам колит ,и е много гадно.


Дай някакъв съвет...и аз май имам такова нещо.  Rolling Eyes

jdesika, честито, мила! Вярвам, че всичко ще бъде наред и ти го желая от сърце.  Hug  
 

# 73
  • Мнения: 802
jdesika, миличка стискам палци всичко да е ок. Ще те чакаме с добри вести в понеделник. Flowers Four Leaf Clover Hug

# 74
  • София
  • Мнения: 10 705
jdesika   Heart Eyes

на ушенце честито! Simple Smile стискай кълки ,почивай си, не вкарвай лоши подозрения и се наслаждавай на чувството и след 9 месеца ...Praynig Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт