Обучение срещу ваучери по схема “Аз мога” 2

  • 74 552
  • 908
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 931
Влад@, един ваучер се издава - за част от професията и ще преминеш само 600 часа.

но аз искам графичен дизайн,а той е 1044 часа като 600 от тях са по част от професията.Ако искам всичките часове,какво трябва да направя?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 842
В такъв случай ще кандидатстваш за обучение по цялата професия "Графичен дизайн"
В предишния пост публикувах регистъра на издадените ваучери  Peace

# 17
  • Мнения: 1 931
В такъв случай ще кандидатстваш за обучение по цялата професия "Графичен дизайн"
В предишния пост публикувах регистъра на издадените ваучери  Peace
благодаря ти,но къде точно се упоменава в заявлението дали искаш цялата професия или част от нея

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 842
В реда "Желая да се обучавам по ..." посочваш професията, кода  и в скоби можеш да посочиш броя часове, необходим за придобиването на пълната професия.

# 19
  • Перник
  • Мнения: 396
А  ако не посочиш нищо?
Мариша, благодара ти за предишния отговор  bouquet Все си мислех, че езиковите са най-дълги. Смятах, че професионалната квалификация е курс най-много 2-3 месеца. Мъжът ми си подаде документи, но още няма отговор  от АЗ, ама вече май се разколебава.

# 20
  • Мнения: 1 931
Ами аз посочих ПК 2130701 - графичен дизайн,но не съм писала броя на часовете.Дали ще схванат,че искам от скъпите  ваучери- за 1800 лв  Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Ще схванат   Sunglasses

# 22
  • Мнения: 1 931

Благодаря ти,mari6a! Много,много ти благодаря  bouquet Ти ни предоставяш най-ценното в днешно време-информация!!! Цена нямаш,да знаеш Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 842

Благодаря ти,mari6a! Много,много ти благодаря  bouquet Ти ни предоставяш най-ценното в днешно време-информация!!! Цена нямаш,да знаеш Laughing
Ох, изчервявам се като чета такива думи  Blush

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 361
Прекрасна нова тема   bouquet

Въпреки ,че почвам курс в понеделник ще продължавам да следя. Научавам още нови неща .


Благодаря ти,mari6a! Много,много ти благодаря  bouquet Ти ни предоставяш най-ценното в днешно време-информация!!! Цена нямаш,да знаеш Laughing
Ох, изчервявам се като чета такива думи  Blush



Много хора се навиха само заради твоето компетентно мнение да запишат някакво обучение, включително и аз  Peace

# 25
  • Мнения: 205
Когато си наясно с какво се захващаш,когато някой точно и търпеливо ти обясни подробности,когато имаш въпроси,а отсреща получаваш адекватни отговори и помощ - не е ли прекрасно,момичета,че  мариша е сред нас?    smile3501


Аз за момента ще спра да пиша,освен ако няма някакво развитие при мен,много се ядосвам,че чакам цял месец вече да подпиша и евентуално ще чакам още два,за да почна така мечтания курс по английски...

Не,не мислете,че съм нетърпелива - все пак подадох документи още през октомври м.г......   Joy  Joy  Joy

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 09:41 от кокоми

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 065
ще следя и темата, ако си намеря скоро работа ще кандидатсвам за езиково обучение.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 345
И аз да следя,че още не съм стигнала до подаването с това лошо време дано се оправи.

# 28
  • Мнения: 329
Здравейте, някой може ли да ми каже възможно ли е да се подадат документи ако в момента съм в отпуска за отглеждане на дете.
Благодаря!

# 29
  • Мнения: 515
Здравейте, някой може ли да ми каже възможно ли е да се подадат документи ако в момента съм в отпуска за отглеждане на дете.
Благодаря!

Мисля че ако се водиш на Трудов догвор -Да, но нека и другите да кажат  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт