90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №88

  • 27 748
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355

Че при мен сега като натисна и си ми отваря точно каквото трябва.
Кой не е правилният за снимките ли?
Ето http://geripetrova.snimka.bg/maternity/az-s-m-shishka.307525.8859301
Гери на тези снимки на мен ли ми се струва ,че не си дебела ,а бременна?
Абе Пети влезте в другия албум,малката ме побърква тука и аз съм копнала грешният адрес.
СОРИИИИИИИИИИИИИИИ

# 46
  • Мнения: 1 144
Здравейте, две мои приятелки правят тази диета и много успешно отслабват. Започнах и аз, но съм едва на втория ден. Имам въпрос. Задължително ли е да се консумира вечерта това, което на обяд? Тоест същата храна. Може ли да се яде пак белтъчно, или бобово, според деня, но да е различно?

Друг въпрос: зелето май може да се яде и в бобов и белтъчен ден, както и повечето зеленчуци?

И защо е белтъчния ден има филийка хляб?

# 47
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте, две мои приятелки правят тази диета и много успешно отслабват. Започнах и аз, но съм едва на втория ден. Имам въпрос. Задължително ли е да се консумира вечерта това, което на обяд? Тоест същата храна. Може ли да се яде пак белтъчно, или бобово, според деня, но да е различно?

Друг въпрос: зелето май може да се яде и в бобов и белтъчен ден, както и повечето зеленчуци?

И защо е белтъчния ден има филийка хляб?

Аз лично не ям едно и също на обяд и вечеря.
Зелето може да се яде и в бобов и в белтъчен.
Аз хляб не ям, освен във въглехидратния с лютеница.

# 48
  • Мнения: 130
Момичета, помогнете - в деня на варива ще съм цял ден в дижение и не зная какво да ям  newsm78.
Stella Maria , добре дошла, аз също не винаги ям едно и също на обяд и вечеря, а и порциите ми не са наполовиана.

# 49
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550

Добре дошла,Мария HugТи какво имаш да отслабваш?
много хубава бременност изкарах с оня огромния бал гащериозн от Виктория Сикрет :crazy:

# 50
  • Мнения: 0
Момичета питах по-рано,но никой не ми отговори и понеже няма кой друг да питам ще се повторя с риск да стана досадна.Много обичам кокосови орехи и се чудя подходящи ли са за плодовия?  Thinking Уж е плод,но ми се струва по-мазничък.

# 51
  • Мнения: 322
Суровите ядки също са калорични, но са препоръчителни за плодовия ден  Peace Предполагам, че не е проблем кокоса  Thinking


ПП: Проверих калоричността на кокоса в калкулатора на Здравословно - 283 ккал на 100 гр  Peace Ядките са около 550 ккал на 100 гр., така че не го мисли  Hug

# 52
  • Мнения: 1 144
Мерси за пожеланията, момичета Simple Smile Имам да свалям поне десетина килограма, ако може и повече, изобщо не съм мръднала след третото дете, а с първите двама на втората година си бях върнала старите килца. А тази диета наистина е ефикасна, то се вижда. За разлика от Дюкан, хубавото е, че е и по-щадяща за здравето.

Сиска, радвам се за гащеризона, че е свършил работа.

За варивата - аз си купих консервички царевица и грах за такива случаи - например другата седмица пътуваме и понеже не знам дали ще има да си поръчам точно варива без месо, ще нося за всеки случаи такива консервички.

Значи не е фатално да са различни неща на обяд и вечеря, благодаря.  

# 53
  • Мнения: 8
Момичета, яко сте се развихрили.  Hug Фотосесии, фотоалбуми, красота. Струва ми се, че някои фиданки излишно се мъчат тук, просто нямат нужда! Hug
Нана, наистина страхотни снимки! Naughty Професионално ли се занимава мъжа ти или е любител. Ако е любител- шапка му свалям. Peace
Сутринта ви питах, но явно не сте забелязали, затова се повтарям. Подходящо ли е гуакамолето за въглехидратния ден? newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 12 554
Не е фотограф по професия. Локомотивен машинист е.  Grinning Но още баща му е имал собствена фотолаборатория вкъщи и Митко от дете се занимава с фотография.

# 55
  • Мнения: 1
Гелика, да подходящо е.На препечена филийка е супер.
Стела мария, добре дошла.

# 56
  • Мнения: 35
My*blueberry*nights , кокосовият орех спада към ядките,като повечето ядки съдържат ненаситени мазнини,а кокосовият орех и кашуто - наситени мазнини.Хапвай го - доста засища,но внимавай все пак с количеството.

# 57
  • Мнения: 108
Хайде като сте почнали да се показвате, да видите и моите "прелести":
http://alexa07.snimka.bg/other/predi-i-sega.482342.17784934  тук сме на морето това лято. Режима го почнах с 4кг повече от тези на снимката
http://alexa07.snimka.bg/other/predi-i-sega.482342.17784942  тук сме на подписването ни, като имате предвид че тук съм с 15 кг по- дебела от нормалните за мен кг ( 68)
Аз по принцип не съм фотогенична и не обичам да се снимам, дори и когато си бях слабичка. Снимки от слабия ми период имам само на хартия
Току що снимах няколко снимки да ме видите слабичка :
http://alexa07.snimka.bg/other/predi-i-sega.482342.17785124 - тук съм с мерките на манекенка, най-слаба , 64кг
http://alexa07.snimka.bg/other/predi-i-sega.482342.17785131  - тук съм с нормалните ми кг, 68-70

Паролата е petyae

# 58
  • Мнения: 0
Мерси за отговорите.   bouquet Вместо да ям орехи от него ще хапвам.Момичета дали наистина е точен този калкулатор в здравословно.Сметнах си и излиза,че днес за целия ден имам 300 калории.

# 59
  • Мнения: 0
Добър вечер фиданки, днес бях плодова и издържах до момента, за прегрешения вече няма време късно е  Grinning, за утре съм си направила риба скумрия на скара, но направих и скумрия закуска а както знаете в доматения сос се слага малко захар, смятам да боцна и от нея утре без соса дали ще е фатално?

Общи условия

Активация на акаунт